Kriptopara

4 Analist Yorumu ile STPT Coin Geleceği, En İyi 4 Tahmin

  Kripto para piyasasında adından sık sık söz ettirmeye başlayan STPT coin geleceği, yerli yatırımcılar tarafından da merak edilmektedir. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği deneyimli analist ekiplerinin STPT coin fiyat tahminleri hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

  4 Analist Yorumu ile STPT Coin Geleceği

  STPT coin kripto para birimi için yüzde 100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView'in gelişmiş teknik analiz aracını kullanan analistler önemli tahminlerde bulunmaktadır. Bu bakımdan seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu STPT alım-satım derecesini incelenmektedir. STPT/USD grafiğinde, Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar gibi en popüler teknik göstergelere dayanarak yapılan analizler, genel anlamda yükseliş işaretleri göstermektedir. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 STPT fiyatı %stp-network+try% TL. Döviz cinsinden ise %stp-network+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, STPT Coin fiyatı 24 saatte %stp-network+yuzde%.

  CoinsKid STPT Coin Tahmini

  STPT coin tahminlerinde bulunan analistler, Ocak 2022'nin başında fiyatın 0.2498 dolar civarında olmasını beklemektedir. Ocak 2022 için maksimum STPT coin fiyatı 0,2797 ABD doları, minimum fiyat 0,2348 ABD dolarıdır. 2022 yılının ilk dönemi için ortalama STPT coin fiyatı 0,2573 ABD doları seviyesinden işlem görecektir. 

  Tecrübeli analistlere göre aynı dönemin sonunda STPT coin fiyat tahmini 0.2498 dolar seviyesindedir. Ocak 2022 için değişiklik yüzde 12 olarak hesaplanmıştır. Dolayısıyla mevcut durumda satın aldığınız STPT coinler 2022 yılı ocak ayına kadar yüzde 12 civarında değer kazanabilir. 

  Price Prediction STPT Coin Fiyat Tahmini

  Price Prediction analist ekibinin, STPT coin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analizine göre, 2021 yılında fiyatın minimum 0.062 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. Analistlere göre, STPT coin fiyatı, ortalama 0.065 dolar işlem fiyatı ile maksimum 0.068 dolar seviyesinden işlem görebilir.

  Orta ve uzun vadeli analizlerde STPT coin fiyatının 2022 içinde minimum 0.097 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. Standard Tokenization Protocol fiyatı, 2022 boyunca ortalama 0.100 dolarlık fiyatıyla maksimum 0.11 dolar seviyesine tırmanabilir.

  Wallet Investor STPT Tahmini

  Tecrübeli kripto para analistlerinden oluşan Wallet Investor ekibinin tahminlerine göre uzun vadeli bir artış beklenmektedir. Analistler 2026 yılı için fiyat tahmini 0.254 ABD doları seviyesinde hesaplamaktadır. Bu performans ile STPT coin yatırımında 5 yıllık bir yatırımla gelirin yüzde 47,67 civarında olması bekleniyor. Mevcut 100 dolarlık yatırımınız 2026 yılında 147.67 dolara kadar çıkabilir.

  Bull Is Coming STPT Fiyat Tahmini

  Kripto para yatırımcıların yakından takip ettiği deneyimli analistlere göre STPT coin fiyatı 2022 yılının ilk aylarında 0.3395786064 dolar civarında işlem görecektir. Analistler, mevcut fiyatlardan yüzde 60 civarında bir değer artışı beklediği için STPT coin yatırımı kazançlı bir yatırım tercihi olabilir. 

  Uzun vadeli STPT coin fiyat tahminine bakıldığında ise teknik analize göre, 2023 yılında STPT coin fiyatının minimum 0.14 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin ediliyor. Ayrıca STPT coin fiyatı, 2024 yılı boyunca ortalama 0.20 dolar fiyatıyla maksimum 0.25 dolar seviyesinden işlem görebilir.

  STPT Coin Grafik Analizi

  STPT/USD paritesinin grafiğini yorumlayan kripto para analistlerine göre inişli çıkışlı bir performans görülebilir. Kripto para piyasasının genelindeki hareketlerin takip edilmesi gerektiğini söyleyen analistler, paranın altcoinlere akmaya başladığı boğa piyasasında STPT coin fiyatının yeni bir ATH görmesini beklemektedir. Analistler, yükselen kanal içindeki hareketine devam eden STPT coin için çanak formasyonunda direnç noktasının güçlü şekilde kırılacağını düşünmektedir. 

  Sonuç

  STPT coin fiyatına ilişkin analistlerin yaptığı değerlendirmelerin genelinde yükseliş trendine dikkat çekilmektedir. STPT coin fiyatı, kripto para piyasasının genelinde yaşanan fiyat hareketlerinden etkilendiği için yatırımcıların güncel trendleri takip etmesi önemlidir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle