Ünlü analist: BTC’de boğa tuzaklarına dikkat!

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı analist Capo, Bitcoin için düşüş beklentisini hatırlattı. Ünlü analist, Bitcoin teknik grafiğinin kötü göründüğünü ve boğa tuzaklarına dikkat edilmesi gerektiğini söyledi…

  Bir süredir peş peşe olumsuzluk yaşayan kripto para piyasasının toparlanma sinyalleri gösterip göstermediği merak konusu oldu. Yatırımcılar, uzman analistlerin en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) analizlerini yakından takip ediyor. Fenomen kripto para analisti Crypto Capo, piyasa koşullarına göre trader’ların ellerindeki varlıkları şimdi satmasının iyi olacağını söyledi. 

  Deneyimli kripto para analistlerinden Capo, piyasada yükseliş beklentisi için “Henüz erken” dedi. Sosyal medyada kriptoların toparlanacağına dair söylentiler artarken deneyimli analist, BTC başta olmak üzere kripto para birimi fiyatlarında bir tur daha düşüş yaşanacağını söyledi. Ünlü analistin bu ifadeleri kripto para yatırımcıları arasında boğa piyasası beklentisine ilişkin yeni bir tartışma yarattı. 

  Usta Analistten Bitcoin Grafik Yorumu

  Geniş bir kripto para takipçisine sahip olan Capo, Bitcoin grafiğini yorumladı. Ünlü analist, yatırımcıların ve trader’ların şu anda kripto para piyasasından uzak durmaları gerektiğini söyledi. Fiyatlarda bir tur daha düşüş bekleyen usta analist ayrıca kriptolarda nihai bir kapitülasyon görülmesini bekliyor. Bu tür olasılıklar için BTC grafiğinden güçlü sinyaller aldığını söylerken teknik faktörlerin kötü göründüğünü vurguladı. 

  Bir dizi faktör yüzünden kripto paralarda yeni bir düzeltme dalgası bekleyen analistin açıklamaları sosyal medyada çok konuşuldu. Haziran ayının en düşük seviyesine gerileyen BTC grafiğinde tüm indikatörler düşüş gösterirken fonlama oranlarının sıfırlandığı belirtildi. Deneyimli kripto para analisti Capo, “Grafikte her zamanki gibi boğa tuzakları var ama giderek daha çok zayıflıyor. Fırsatı kaçıracaksınız gibi bir durum yok.” dedi.

  Bitcoin Fiyatı 11.000 Dolara Düşebilir 

  Tecrübeli kripto para analisti Capo, Bitcoin’in destek bulmadan önce 11.000 dolar ile 14.000 dolar seviyeleri arasında bir yere düşebileceğine dikkat çekti. “Bir grafik, bin kelimeye bedeldir.” diyen Capo, Bitcoin için ana hedefinin öncelikle 14 bin dolar olduğunu hatırlattı. Fenomen kripto para analisti Crypto Capo, piyasadaki düşüşleri bilmekle ün kazanmıştı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle