Ünlü analist Bitcoin’de rekor görülecek tarihi açıkladı!

  Lider kripto para biriminin son performansı analistleri harekete geçiriyor! Son olarak Bitwise Asses Management’in baş yatırım sorumlusu Matt Hougan Bitcoin’i değerlendirirken, yaptığı değerlendirmede ünlü analistin yeni rekor için tarih vermesi yatırımcıları heyecanlandırdı!

  Varlık yönetimi ve kripto para şirketi Bitwise Asset Management’tan baş yatırım sorumlusu Matt Hougan, Bitcoin (BTC) değerlendirmesi ile olay oldu! Lider kripto para biriminin rekor tazelemesini bekleyen ve bu beklentisini tarih vererek aktaran Hougan, SEC ve başkanını da sert sözlerle eleştirdi!

  “Dünyada En İyi Performansı Gösteren Varlık Sınıfı”

  Fox Business’a değerlendirmelerini aktaran Matt Hougan, söze ilk olarak lider kripto para biriminden başlaıd. Kısa vadede 30 bin doları geçmesini beklediği Bitcoin’i dünyadaki en iyi performans gösteren varlık olarak değerlendiren Hougan, “Kesinlikle 30 bin doların üzerine çıkacağımızı düşünüyorum. Eninde sonunda rekor tazeleyeceğimizi düşünüyorum. Biliyorsunuz, geçen yıl FTX ve LUNA ekosistemi çöküşleri gibi sorunlardan dolayı bir sıfırlanma gördük. Çok yüksek, çok hızlı büyümüştü ve patladı. Ama toparlandık, sıfırlandık ve şimdi yılbaşından bugüne yüzde 77 yükseldik. Dünyada en iyi performans gösteren varlık sınıfı.” ifadelerini kullandı.

  “BTC Kesinlikle Önümüzdeki Yıl Rekor Tazeleyecek”

  Bitcoin’de kısa vadede 30 bin doların aşılacağını söyleyen Hougan, yeni rekorlar için 2024 yılına işaret etti! 30 bin doların kolay bir hedef olduğunu söyleyen Hougan, “Kesinlikle eninde sonunda 30 bin doların üzerine çıkacağımızı düşünüyorum ve dediğim gibi, bence tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru hareket ediyoruz. Belki bu yıl değil ama kesinlikle önümüzdeki yıl rekor tazeleyecek.” ifadeleri ile BTC’deki beklentisini dile getirdi.

  “Gensler ve SEC Bir İşe Yaramıyor”

  BTC sonrası kripto para ekosistemine kabus gibi çöken ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Başkan Gary Gensler’i eleştiren Hougan, bu ikilinin yaptıklarının bir işe yaramadığını iddia etti. SEC’in uygulamak istediği yasanın yeni dünya kurallarına uymadığını söyleyen Hougan konu ile ilgili, “Amerika’da daha fazla düzenleme getirilmesi için yalvaran tek sektör var, o da kripto para sektörü. Daha fazla kural, daha fazla netlik istiyoruz ki faydaları Amerikan halkına yansısın. Gensler ve SEC ise 1930’larda yazılmış kuralları 21’nci yüzyıl teknolojisine uygulamaya çalışıyor ve bu hiçbir işe yaramıyor.” ifadelerini kullandı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle