Kriptopara

3 Uzmandan SXP Coin Geleceği, SXP Coin Fiyat Tahmini 2022

  Volatilitede giderek sona yaklaşıldığı SXP Coin’de yatırımcıların alım iştahı artmayı sürdürüyor. Pozisyon öncesi token’in geleceği ve projenin benzersiz yanlarını merak eden okurlarımız için yazımızda 3 uzmanın SXP Coin geleceğine ilişkin yaptığı yorumları ve paylaştıkları 2022 yılı fiyat hedeflerini derledik.

  SXP Coin Geleceği 2022

  SXP Coin geleceği ile ilgili detaylı araştırma yapan uzmanlar ilerleyen dönemlerde fiyat artışının gerçekleşebileceğini belirttiler. Temmuz 2020 döneminde Binance tarafından alınarak büyük bir atılım gerçekleştirilen SXP Coin projesinde uzmanlar, geleceğe yönelik değerlendirmelerinde olumlu ifadeler kullanmaktadırlar. Projenin bu yıl içinde kullanım sıklığını artıracağı düşünülürken, halihazırda 30’dan fazla borsada listelendiği de not olarak eklenmektedir. Uzmanlar, SXP Coin’in gelecekte giderek artan kullanımının token fiyatına da etki etmesini bekleyerek 2022 yılında coin’i yakından izleyeceklerini ifade etmektedirler.

  SXP Ne Olur?

  SXP Coin geleceğine ilişkin gerek uzmanlar gerek analistler bu yıl yükseliş beklentilerini ifade etmektedirler. Anonim analistlere göre mevcut formasyon yükselişe işaret ederken, üç önemli fiyat tahmininde bu yıl en düşük 1,67 dolar seviyesinin görüleceği düşünülmektedir. Uzmanlarda ise Binance gibi bir devi arkasına alan coin’de geri çekilmenin sonlanabileceğine ilişkin tüm şartların uygun olduğu görüşü hakimdir.

  SXP Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  SXP Coin geleceğine ilişkin yapılan grafik analizlerini yayınlayan anonim analistler, fiyatlarda daralan üçgen formasyonu bulunduğuna işaret ettiler. 3 Mayıs 2021 tarihinden başlayan geri çekilmede fiyatların giderek sıkıştığına işaret eden anonim teknik analistler, üçgende daralmanın sonuna yaklaşıldığını ifade ettiler. 1,05 USDT seviyesine kadar geri çekilmenin formasyonu bozmayacağı söylenirken yükseliş önündeki önemli dirençler 1,48 – 1,61 - 2,32 – 2,67 dolar olarak sıraladılar.

  Güncel SXP Coin Fiyatı

  Güncel durumda 1 SXP fiyatı %swipe+try% TL. Döviz cinsinden ise %swipe+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Swipe Coin 24 saatte %swipe+yuzde%.

  SXP Projesini Özel Yapan Nedenler Neler?

  Solar Network projesinin bağlanma ve yönetişim güvencesini sağlamak adına geliştirilen SXP Coin, dünyanın en büyük kripto para borsalarına güç veren popüler projeler arasında yer alır. Kripto para birimlerini gerçek zamanlı fiat dönüşümünü sağlayan projenin benzersiz özelliklerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • SXP tarafından desteklenen Delege Edilmiş Proof of Stake (DPoS) konsensüsü, Solar Network ağının güvenliğini sağlar.
  • Dünyanın en yüksek işlem hacmine sahip kripto para borsası Binance tarafından satın alınmıştır.
  • Binance ve FTX gibi büyük kripto para borsalarına güç veren SXP, bu borsalar ile VISA’yı birbirine bağlayan köprü işlevini üstlenmektedir.
  • Bitcoin, Tether ve Ethereum gibi kripto paralar yanında ABD Doları, Euro ve Kore Wonu gibi fiat para birimlerine karşı listelenmektedir.

  SXP Coin Fiyat Tahminleri 2022

  SXP Coin’in 2022 yılı değerlendirmesinde sektörün önde gelen üç ismi, fikirlerini yükseliş yönünde beyan etmektedir. Bu yıl için en düşük 1,67 dolar fiyat hedefi belirlenen token’de, en yüksek 3,53 dolar rakamı telaffuz edilmektedir. Yükseliş beklentisinin yıllara göre devam etmesi beklenirken bundan 3 yıl sonrasında SXP Coin’in fiyatını 5 dolar üzerine taşıyabileceği beklenmektedir. İşte Uzmanların SXP Coin fiyat tahminleri

  • DigitalCoin SXP Coin Fiyat Hedefi

  DigitalCoin, anonim analistleri destekleyen 2022 yılı fiyat hedefleri ile yükseliş yönünde görüş beyan etmektedir. Kuruluş, bu yıl içinde SXP fiyatının 1,67 dolara ulaşmasını ön görmektedirler. İbrenin yukarı yönlü güçlü trende işaret ettiğini düşünen kuruluş token için 2025 yılında 2,56 dolar fiyat beklentisi taşıdığını analizinde ifade etmektedir.

  • Price Prediction SXP Coin Fiyat Hedefi

  Price Prediction, SXP Coin’de tıpkı DigitalCoin gibi yükseliş yönünde benzer hedefle fiyat tahmini yayınladı. Kuruluş, bu yıl için 1,71 dolar seviyesini SXP Coin’de belirledi. 2025 yılına gelindiğinde ise Price Prediction beklentisini daha yukarı taşıyarak token’de 5,44 dolarlık fiyat hedefi belirlediğini analizinde paylaştı.

  • Upto Brain SXP Coin Fiyat Tahmini

  Upto Brain analistleri, algoritma bazlı tahmin sistemleri ile SXP Coin’i değerlendirdiler. Kuruluşa bağlı analistler, 2022 yılı SXP Coin fiyat hedefini 3,53 dolar olarak paylaştılar. 2025 yılına gelindiğinde ise hedefler yukarı çekilirken SXP Coin’de fiyat beklentisi 8,94 dolar olarak analize yansıdı.

  Sonuç Olarak

  Yazımızda, analistlerin ve uzmanların SXP Coin ileilgili gelecek görüşlerine, fiyat tahminlerine ve proje detaylarına değindik. SXP Coin VISA ve kripto para birimleri arasında köprü görevini başarı ile yerine getiren popüler bir projedir. 2020 yılı Temmuz ayında Binance tarafından satın alınan proje, uzmanlara göre gelecek vaat etmektedir. Fiat para birimlerine karşı listelenme gibi benzersiz özelliklere sahip olan projenin 2022 yılında 3 doları aşabileceği tahmin edilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle