Theta Fuel (TFUEL) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda video yayıncılarının dikkatini çeken TFUEL Coin hakkında bilgiler vereceğiz. TFUEL aslında nedir, nasıl alınır, geleceğe yönelik fiyat tahmini ne, avantajları, dezavantajları ne, projesinin hedefledikleri neler sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Theta Fuel (TFUEL) Coin Nedir?

  Theta Fuel (TFUEL) Coin, Theta blok zincirinin yerel kripto para birimidir. TFUEL, video akışı paylaşmak, video dağıtımı yapmak için kullanılan bir blockchain ağıdır. TFUEL aynı zamanda akıllı sözleşmeler ile etkileşim kurmak ve en ekonomik şekilde video yayını yapabilmek için tercih edilir. Theta ağında video paylaşımı üzerinden TFUEL kazanmak ve kazanılan kripto paraları yatırım ve birikimde kullanabilmek mümkündür. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Theta Fuel (TFUEL) Coin projesinin amacı ekonomik ve üst teknolojide bir video yayın akış ağını yatırımcılar için sunmaktır. Bu yüzden proje kapsamında Theta ağı oluşturulmuştur. THETA Coin sahipleri Theta ağındaki diğer kullanıcılar için video akışı sağlayıp aynı anda ağa katkı sunarlarsa yeni THETA Coin ödemeleri alırlar. Bu yöntem üzerinden geniş bir topluluk oluşturma amacına ulaşılır. Proje hakkında diğer bilgileri, şu adresindeki resmi web sayfasından öğrenebilirsiniz. 

  TFUEL Coin Yorum

  TFUEL Coin hakkında yorum yapan kullanıcılar, merkeziyetsiz bir alanda yayın yapma avantajından söz ediyorlar. Youtube üzerinden yayın yapmayı tercih etmeyen ve kendi hedef kitlesine daha kısa sürede ulaşmak isteyen kişiler, bu avantajları Thete ağında yayını tercih ederek elde ettiklerini açıklıyorlar.

  Theta Fuel Coin Geleceği

  TFUEL geleceği hakkında yorum gerçekleştiren analistler değer kazanımı olasılığının altını çizdiler. Analistlere göre TFUEL yakın gelecekte fiyat artışına gidebilir. Analistler 2021 senesi Ağustos ayı içinde TFUEL Coin fiyatının 0.45 dolar ile 0.50 dolar bandı arasında şekillenebileceğini belirttiler.

  Theta Fuel (TFUEL) Coin Fiyatı

  Alınan en güncel verilere göre 1 TFUEL fiyatı %theta-fuel+try% TL. Döviz cinsinden ise %theta-fuel+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Theta Fuel fiyatı 24 saatte %theta-fuel+yuzde%.

  TFUEL fiyatı her an takibi gerektirir. Çünkü tüm kripto para birimlerinin fiyatları piyasanın volatilitesine ve yatırımcıların alım taleplerindeki artış veya düşüşe göre anlık değişime uğrarlar. Aynı zamanda TFUEL hakkında basına yansıyan olumlu haberler fiyat artışına, olumsuz haberler ise fiyat düşüşüne yön verebilir. Yanlış bir yatırım yönü almamak için anlık fiyat takibi ardından işlem yapılmalıdır.

  Theta Fuel (TFUEL) Coin Nasıl Alınır?

  TFUEL Coin almak için uygulanacaklar:

  • 1. Adım: TFUEL, Binance, Gate.io, Bithumb gibi kripto para borsası platformlarında işlemde olduğundan, bu borsalardan tercih edilene erişim sağlanmalıdır.
  • 2. Adım: Giriş yapılan borsanın hesap oluşturma menüsüne tıklanıp, sistemin ilettiği kimlik tanımlama adımları tamamlanarak hesap açılmalıdır.
  • 3. Adım: Hem ardından borsanın para yatırma işlem sekmesine girilir ve bir para yatırma yönetimi seçilerek para transferi gerçekleştirilmelidir.
  • 4. Adım: Bu bölümde artık, borsadan TFUEL Coin paritesinin bulunduğu satın alma işlem sayfasına erişilmelidir.
  • 5. Adım: Satın alma işlem sayfasındaki güncel fiyattan veya daha uygun fiyat girişi üzerinden TFUEL Coin alım emri girilir.
  • 6.Adım: Satın alınan kripto paralar hesaba bağlı sanal cüzdanda veya daha güvenli kripto para cüzdanında saklanabilir.

  Adımların eksiksiz atılması ardından satın alma işlemi tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  TFUEL avantajları:

  • Ödül: TFUEL sahipleri, Theta ağında video yayın akışı başlatarak yeni TFUEL Coin kazanma şansında sahiplerdir.
  • Geniş Kitleye Ulaşma: Video yayıncılar oldukça geniş bir kesime hitap etmek istiyorlarsa, videolarını Theta ağ topluluğunun tümüne açık şekilde yayınlarlar.
  • Hız: TFUEL sahipleri kripto para ticaret işlemlerinde, takasta ve cüzdan arası transferde düşük bekleme süresinde onay alırlar.

  Dezavantajları Ne?

  TFUEL dezavantajları:

  • Saldırı Riski: TFUEL sanal kripto para cüzdanlarında çevrimiçi modda saklandığında ağda oluşabilecek saldır riskleri ile aynı oranda karşı karşıyadır. Donanım cüzdanda saklama tercihi yapıldığında ise bakiye korunabilir.
  • Şartlı Ödül: TFUEL Coin sahipleri işlem üzerinden dağıtım ödülü alamazlar. Ödül almak için ağa video yayını ile katkı sağlamak ve yayıncı olmak şarttır.

  Sonuç

  TFUEL, Theta ağında kullanılabilir ve video yayın akışı paylaşımı üzerinden kazanılabilen kripto para birimidir. Analistler TFUEL’in 2021 senesinde değer kazanımı yapabileceğine inanıyorlar. Eğer tahmini fiyatları yakalayabilirse, sene sonlanmadan yatırımcıları sevindirebilir.

  Gelecekte youtube gibi video akış platformlarının bile merkezsiz ağlarda yayınlanacağı düşünülüyor. İşte bu sektörde TFUEL projesi bir adım öne çıkıyor. İleride bu tip bir akım güçlendiğinde Theta Fuel projeside parlayan bir yıldız olabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle