Theta Network (THETA) Coin nedir, nasıl alınır?

  Bu yazımızda sizlere, kaliteli video üreterek bunlardan kazanç sağlamak isteyenlerin yakın takibindeki Theta Network (THETA) Coin hakkında bilgiler aktaracağız. Geleceği parlak olduğu söylenen Theta Network (THETA) Coin nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, onun için yapılan yorumlar ne yönde sorularına bu yazımızda yanıt arayacağız. 

  Theta Network (THETA) Coin Nedir?

  Theta Network (THETA) Coin, Theta adlı video paylaşmaya imkan sunan merkeziyetsiz platformun yerel kripto para birimidir. Blockchain tabanlı ve uçtan uca şifreli Theta platformunda THETA Coin ile işlem yapılır. Theta platformu, düşük kaliteli video yayınlama işlemi yerine kaliteli videoları yaratma ve yayınlama amacı olan internet kullanıcılarına hitap eder. 

  Theta Network (THETA) Coin Yorum

  Theta Network hakkında analistlerin oldukça olumlu yorumlar paylaştıkları görülüyor. Sorunsuz ve kaliteli video yayını için araç haline gelen THETA Con’in içerik üreticilerinin satın alım talepleri ile hızla başarıyı yakalayacağı belirtiliyor. 

  ERC-20 protokolüyle tasarlanan THETA Coin’in, Steve Chen tarafından sıklıkla gündeme taşınıyor. Youtube kurucularından Steve Chen, Theta Network Coin’in geleneksel video anlayışını değiştirdiğini belirtiyor. THETA Coin’in video sektörünün altını üstüne getireceğini ve P2P ağına katkı sunacağını belirtiyor. 

  Theta Network (THETA) Coin Geleceği

  Uzman kripto para analistleri THETA Coin’in 2021 yıl sonunda 13 dolar düzeyinin üzerinde olacağını belirtiyorlar. 2022 senesi ikinci yarısında bu altcoin’in 13,45 ile 14 lira bandında hareket edeceği öngörülüyor. 2025 senesinde ise 2023 yılı fiyat düşüşü ardından, 23 dolarlık rekor fiyata ulaşması bekleniyor.

  Bu tahminler ışığında Theta Network Coin’in geleceğinin parlak olduğu belirtiliyor. Video içerik üreticiliğinin tüm dünyada kabul görülen bir meslek haline gelmesi ardından THETA Coin’in bu meslek için bir araç halini aldığı belirtiliyor. 

  THETA Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Mevcut verilere göre an itibari ile 1 THETA coin fiyatı %theta-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %theta-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Theta Network fiyatı 24 saatte %theta-token+yuzde%.

  Theta Network (THETA) Coin Nasıl Alınır?

  Theta Network (THETA) Coin almak için Huobi Global, Binance, Bithumb, KuCoin, Okex, CoinDCX, WazirX gibi kripto para borsası platformlarından herhangi birine internetten erişim gerçekleştirilir. Ana sayfa üzerinden “yeni hesap açılışı“ sekmesine girilir. Ekrana gelen tabloya kimlik bilgileri ve e-posta girilip, onay verilir. 

  Tüm bu aşamalarla hesap açılışı tamamlanır. Açılan hesabın ana sayfasından ise “para yatırma“ sekmesine tıklanır. Gelen boşluk üzerinde kredi kartı veya banka kartı numarası verilip, banka hesabından kripto para hesabının sanal cüzdanına para transfer edilir. Yeni sayfa üzerinden “kripto para alımı“ sekmesine tıklanıp, gelen pencereden THETA kripto para birimi, miktarı seçilip, satın alma emri tanımlanır. Alınan THETA Coin cüzdanda görüntülenir. 

  Avantajları Neler?

  Theta Network Coin, yayıncılara iyi içerik üretimi yapabilmeleri için gereken olan özel ve temel iş modellerini uygun fiyatla satın alabilme avantajı sunar. Yayıncılar kaliteli içerik üretimi için normal şartlar uygulama ve iş modellerini çok daha yüksek maddi karşılık ile almak zorunda kalırlar. 

  Theta Networt Coin sahibi olan bir kişi içerik paylaşımından coin kazanabilir. Bu kapsamda alım-satım yapmadan kazanç elde etme avantajından yararlanır. Çevrimiçi cüzdanlarda saklanabilen coin ağda oluşabilecek saldırılardan iyi şekilde korunur. Cüzdanlar arası transferde düşük masraf ödeme avantajını kazandırır.

  Dezavantajları Ne?

  THETA Coin dezavantajı, geleceğinde değer kazanımı ile birlikte fiyat dalgalanmalarının da gündeme olmasıdır. Analistler, onun 2023 senesinde sert bir fiyat düşüşü yaşayıp 2024 yılı ile birlikte toparlanacağını belirtiyorlar.

  Theta Network Coin, diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi fiyat oynaklığına sahiptir. Bu yüzden anlık fiyat takibi için zaman harcama dezavantajını doğurur. 

  Sonuç

  THETA Coin analistlerin pozitif yorumlarına konu olan bir altcoindir. 2021 yıl sonunda değer kazanımı beklenen bu altcoin’in 2025 yılında 23 dolarlık rekor fiyatı göreceği düşünülüyor. Theta’nın fiyat anlamında imajını nasıl devam ettireceğini ilerleyen süreçte hep beraber göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle