Kriptopara

En İyi 3 Sun Coin Fiyat Tahmini - Analist Yorumları 2021

  Sun Coin fiyat hareketleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Yatırımcılar da Sun Coin hakkında araştırmalarını genişletiyorlar. Bu yazımızda çokça gündeme gelen en iyi 3 Sun coin fiyat tahmini nedir, analistlerin yorumları ne yönde, grafik yorumu nasıl sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Sun Coin Analist Yorumları 2021

  Sun Coin geleceği ile ilgili yorum yapan analistler 2021 senesinde kripto para biriminin değer kazanımına gidebileceğini ifade ettiler. Analistlere göre 2022 yılı ise Sun Coin için en parlak dönemlerden biri olabilir. Değer kazanımına ilk olarak 2021 sonunda gelebilecek alım baskısı ile adım atabileceği düşünülen Sun Coin’in 2025’te yeni rekor fiyatlarını yapmış olabileceği düşünülüyor. 

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 Sun fiyatı %sun+try% TL. Döviz cinsinden ise %sun+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Sun Coin 24 saatte %sun+yuzde%.

  En İyi Sun Coin Fiyat Tahminleri

  En iyi 3 Sun Coin fiyat tahminini yapan anonim analistler, PasolCrypto, SepsKripto, XDrive Trader olarak sıralandılar. Bu analistler Sun Coin’in gelecekte değer kazanabileceğini savundular. Yazımızın bu bölümünde analistlerin fiyat tahminlerini bir araya topladık. İşte en iyi 3 Sun Coin fiyat tahmini:

  PasolCrypto Sun Coin Fiyat Tahmini

  PasolCrypto Sun Coin fiyat tahminleri hakkında bilgiler şunlardır:

  • Anonim analiste göre Sun Coin 2021 sene sonunda 0.040 dolar seviyesinden fiyatlanabilir.
  • Anonim analist 2022 yıl sonunda Sun Coin fiyatının 0.062 dolar seviyesinden işlemde olabileceğini açıklıyorlar.
  • Analist, 2023 yılına geldiğimizde Sun Coin fiyatının 0.078 dolar seviyesinden işlemde olabileceğini belirtti.
  • 2025 yıl sonunda ise Sun Coin’in 0.26 dolarlık fiyatı görebileceğini açıklıyor. 

  SepsKripto Sun Coin Fiyat Tahmini

  Sun Coin fiyat tahminleri yapan SepsKripto takma adlı anonim analistin görüşleri şu şekilde;

  • Anonim analist 2021 yıl sonu Sun Coin fiyat tahminini 0.042 dolar olarak verdi.
  • 2022 sonunda Sun Coin fiyatının 0.055 dolar seviyesinden işlem görebileceğine inanıyor.
  • Analist, 2023 yıl sonunda Sun Coin fiyatının 0.074 dolarlık alanı görebileceğini savundu. 
  • Anonim analist, 2024 yılı Sun Coin fiyat tahminini 0.15 dolar olarak verdi.

  XDrive Trader Sun Coin Fiyat Tahmini

  XDrive Trader takma adlı anonim analistin Sun Coin fiyat tahminleri:

  • XDrive takma adlı anonim analist, Sun Coin’in 2021 sene sonunda 0.035 dolar seviyesinden fiyatlanabileceğini ifade etti.
  • Anonim analist 2022 yılında Sun Coin fiyatının 0.048 dolar seviyesine ilk yarı içinde ulaşabileceğini açıklıyor.
  • 2024 yılında Sun Coin fiyatının 0.080 dolar seviyesinde olabileceğini tahmin ediyor.

  Bu tahminleri üzerinden Sun Coin fiyat artış olasılığına işaret etti. 

  Sun Coin Grafik Analiz Yorumu

  Sun Coin grafik analizini yorumlayan anonim analistler, destek alanlarından yükseliş trendine ivme katılabileceğini belirttiler. Grafikte akamule alanında aşağı yönlü hareketin olduğunu açıklayan analistler, güçlü alt destek kilidinin ise yükselişi devam ettirmeye çalıştığını açıkladılar. Geçmişte çok kez alım tepelerini grafiğe alan coin’in mevcut direncini kırması halinde 0.29 dolara kısa vadede gelebileceği yorumlandı.

  Anonim analistler yükseliş trendi önündeki ilk direncin 0.030 dolarlık alan olduğunu açıklıyorlar. Bu fiyata gelinmesi halinde kırılım olmazsa %20 değer kaybının grafiğe yansıyabileceğini belirtiler. Anonim analistlere göre şu an için yeşil alanda sakin bir ilerleyiş söz konusu. Bitcoin fiyatların ani düşüşlerin oluşmaması halinde grafikte yükseliş çizgili bir kapanışın olabileceği ifade edildi. 

  Sonuç

  Sun Coin, analistlerin geleceğini parlak gördükleri ve yatırıma değer buldukları kripto para birimleri arasına bulunuyor. Analistler, Sun Coin’in 2021 sene sonunda değerlenebileceğini ve 2022 yılında ise 0.048 dolarlık fiyatı görebileceğini açıklıyorlar.

  Gücünü Tron ağından alan SUN, bir çok önemli kripto para borsasında da işlem görüyor. Yaptığı yeni güncellemeler ile fiyat artışlarına konu olan SUN, geleceği de oldukça parlak bir proje.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle