Syscoin (SYS) Coin Nedir? SYS Token Nasıl Alınır?

  Yaptığı etkileyici giriş ile Syscoin (SYS), kripto para yatırımcıları arasında popülerlik kazanmayı başardı. Bitcoin-core uyumlu sağladığı güvenlik ile ön plana çıkan Syscoin Platformun yerel tokeni olan Syscoin (SYS) için nedir, nasıl ve nereden alınır, avantajları ve dezavantajları nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

  Syscoin (SYS) Coin Nedir?

  Blockchain Foundry’nin kurucuları tarafından 2014 yılına merkeziyetsiz ve açık kaynaklı bir proje olarak Syscoin geliştirildi. 2019 yılından bu yana Syscoin Vakfı tarafından yönlendirilen token, kullanıcılarına Z-DAG Protokolü ile merkeziyetsiz Syscoin ağında işlem yaparak ICO’lara takılma şansı sunar. Token sahipleri bu ayrıcalığı kullanarak diledikleri projelere güç katma opsiyonlarını kullanabilir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Syscoin projesinin temel amacı çeşitli iş kullanım durumlarını desteklemek ve ticari düzeyde hizmetler oluşturmaktır. Merkezi olmayan Syscoin ağında işlem yapan token sahipleri, katıldıkları ICO’lar ile projelere güç katabilmektedirler. En fazla arz edilecek ERC-20 tokenlerine dönüştürülebilen Syscoin, Ethereum tabanlı Akıllı Sözleşmeler gibi özelliklerin de işlevselliğine erişmesine olanak tanıyor. Syscoin projesi hakkında detaylı bilgilere ve projenin Whitepaper’ına https://syscoin.org adresinden ulaşabilirsiniz.

  SYS Coin Yorumları

  Sycoin Platformunca yapılan açıklamaya göre Blockchain alanındaki en düşük işlem ücretlerinin birisini sunan Syscoin, varlıkların küresel olarak uygulanabilir hale gelmesini sağlıyor. Bitcoin Proof-of-Work güvenliğin sağlayan token sahipleri, merkeziyetsizliğin güvenilirliğini teminat altına alarak ağ güvenliğini sağlıyor.

  Kripto para yatırımcıları Syscoin Platform tokenleri’nin kullanım alanları arasında fayda token’leri, menkul kıymetler ve sadakat ödüllerinin yer almasını ise uzun vadede SYScoin yatırımının cazibesini artırmaya destek olarak görüyor.

  Syscoin (SYS) Coin Geleceği Ne Olur?

  İzinsiz birlikte çalışabilirliğin öncüsü olan Syscoin, dünyanın ilk merkezi olmayan pazarının sahibidir. 2016 yılı Ağustos ayında kurulan Blockchain Foundry Inc.’nin amiral gemisi olması ve e-Ticaret’i merkeziyetsiz bir pazara dönüştürme becerisi ile gelecekte daha fazla popülarite kazanma şansını artırdı. Patent bekleyen Z-DAG ve Satoshi Nakamoto’nun misyonunu yerine getirme yönünden beklentileri artırması, SYScoin fiyatının da yükselişe geçebileceği beklentilerini kuvvetlendiriyor.

  Syscoin (SYS) Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 SYS fiyatı %syscoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %syscoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Syscoin fiyatı 24 saatte %syscoin+yuzde%.

  Son günlerde yaşadığı ani yükselişin konsolidasyon sürecini tamamlayan SYScoin, beklenen altcoin boğasında topladığı güçle ön plana çıkıyor. Yaşanan sert hareketler sonunda yatay seyrini sürdüren SYScoin fiyatında değer artışı kripto para yatırımcıları ve uzmanlarca bekleniyor.

  Syscoin (SYS) Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Syscoin (SYS) Coin satın almak için Binance, Mandala Exchange, Coinmarketcap, Pionex ve Gate.io gibi token’in listelendiği borsaların web sitelerine giriş yapın.
  • 2. Adım: Seçtiğiniz borsada üyelik işlemlerini tamamlayın.
  • 3. Adım: Açılan hesap ardından borsada hesabınıza para gönderin.
  • 4. Adım: Para transfer işleminizin tamamlanması ardından “Kripto Para Alış ve Satış” menüsünü kullanarak, SYScoin seçin ve bakiyenize uygun tutarda alım emri girin.
  • 5. Adım: Bakiyeniz tutarında satın aldığınız SYScoin’leri dilerseniz borsada açtığınız cüzdanda, dilerseniz soğuk cüzdanda saklayabilirsiniz.

  Avantajları Neler?

  Syscoin (SYS) Coin avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • SYS token işlevselliği, eşler arası işlemlerle sınırlı değildir.
  • Merkezi olmayan Pazar vizyonu ile küresel bir e-Ticaret platformu oluşturdu.
  • SYScoin kullanım alanları arasında menkul kıymetler, sadakat ödülleri, fayda token’leri ve sertifikalar yer alır.
  • Syscoin Platformu güvenli, hızlı ve düşük maliyetli işlemler sunar.

  Dezavantajları Neler?

  Syscoin (SYS) Coin dezavantajları şunlardır:

  • Ethereum gibi akıllı sözleşme işlevselliğine sahip blok zincirleri, SYScoin’in rakipleridir.
  • Syscoin volatil yapısı ile yatırımcılar nezdinde risk teşkil edebilmektedir.

  Sonuç

  Syscoin (SYS) Coin merkeziyetsiz ağın güvenliğini sağlama noktasında önemli artılara sahiptir. Gerçek değerleri küreselleştirme adına önemli bir adım atan coin ile Satoshi Nakamoto vizyonu tamamlanmış görünüyor. Syscoin Platformunun resmi token’i SYScoin’dir ve en büyük borsalarda coin listelenmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle