Başarılı tahminleriyle ünlü isimden yeni BTC fiyatı tahmini

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği dünyaca ünlü CEO Mark Yusko, yine Bitcoin fiyatı hakkında çarpıcı fiyat tahmininde bulundu. Ünlü isim Bitcoin’in gelecekte altını tahtından indirip 250 bin dolar fiyata kadar yükselebileceğine inanıyor…

  Bitcoin (BTC) fiyatında yaşanan volatil görünüm hız kazanmışken, kripto para yatırımcıları da geleceği görmekte zorlanıyor. Kripto para analistleri ve uzmanları, sert düzeltmeler yaşansa da yıl sonunda Bitcoin’in hedeflerini tutturabileceğine inançlarını tazelerken bazı uzmanlar aksini düşünüyor. 

  Kripto para topluluğu içinde yer alan pek çok bireysel ve kurumsal yatırımcı da Bitcoin fiyatının geleceği hakkında araştırma yapıyor. Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği ünlü isimlerden biri olan Morgan Creek Capital’in başarılı CEO’su Mark Yusko yeni açıklamalarıyla dikkat çekti.

  Bitcoin Fiyatında 250 Bin Dolar Tahmini

  Pek çok yatırımcı kripto para piyasasındaki yükseliş trendinin Bitcoin’den altcoin projelerine doğru kaydığını düşünse de ünlü yönetici aksini düşünüyor. Morgan Creek Capital’in başarılı CEO’su Mark Yusko, Bitcoin fiyatının gelecekte 250 bin doları göreceğine inanıyor. Ünlü isim, daha önceki başarılı BTC fiyat tahminleri ile kripto para topluluğunda popülerlik kazanmıştı.

  CNBC kanalına demeç veren Mark Yusko, lider kripto para birimi Bitcoin’in gelecekte altını tahtından indireceğini söyledi. 5 yıllık gibi bir zaman dilimi biçen Yusko, Bitcoin’i şimdiden dijital altın olarak gören ünlü yöneticiler arasında yer alıyor. Morgan Creek Capital’in başarılı CEO’su, Bitcoin’in tek başına 4 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşacağını söylüyor.

  “Bitcoin Dünyanın 1 Numaralı Varlığı Olacak”

  Mark Yusko, Bitcoin’in pek çok yatırımcı tarafından hak ettiği değeri görmediğini, yatırımcıların BTC’yi küçümsediğini aktardı. Kripto para dünyasının yakından takip edilen ismi, gelecekte Bitcoin’in dünyanın bir numaralı varlığı olabileceğini söyledi. Trading Nation programına konuk olan ünlü CEO, internetin para birimi olan Bitcoin’in bunu yakında geleneksel piyasalara da kanıtlayacağını ifade etti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle