Kriptopara

4 Analistin VERGE Yorumları ve VERGE Coin Geleceği 2022

  En çok talep görmeye başlayan düşük hacimli altcoinlerden VERGE coin, son zamanda hızlı yükseliş hamleleriyle dikkat çekmektedir. Bu yazımızda VERGE coin geleceği 2022 ve 4 analistin VERGE coin fiyat tahminlerini bulabilirsiniz. 

  4 Analistin VERGE Yorumları

  Verge kripto para birimi için yüzde 100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, uzmanlar gelişmiş teknik analiz araçlarını VERGE coin fiyat tahmininde bulunabilmektedir. Seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu VERGE coin alım-satım puanı önemli olmakla birlikte XVG/USD için en popüler teknik göstergelere bakılmaktadır. Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar bakımından yorumlarda bulunan analistler VERGE coin fiyatında yükseliş beklemektedir. 

  VERGE Coin Grafik Yorumu ve Analiz

  Tecrübeli analistler VERGE coin grafiğinde Ortalama Yön Endeksi'ne (ADX) göre trendin yönünü görebilmektedir. Ayrıca bir trendin yönünden ziyade gücünü belirlemede yardımcı alan bu gösterge piyasanın değişip değişmediğini veya yeni bir trendin başlayıp başlamadığını belirlemek için de kullanılabilir.

  Bununla birlikte, Yönlü Hareket Endeksi (DMI) bakımından VERGE coin grafiğinde yükselen kanal içindeki hareketlilik devam etmektedir. Ayrıca, osilatör 0 ile 100 arasında bir aralığa sahiptir. Bu değer yükselince, güçlü bir trendi temsil ederken, düşük bir değer zayıf bir trendi temsil etmektedir. Uzmanlara göre, VERGE coin fiyatında uzun dönemde yeni zirveler görülebilir. 

  VERGE Coin Geleceği 2022

  Kripto para piyasasında en değerli 150. kripto para birimi olan VERGE coin, yerli yatırımcıların da en çok merak ettiği varlıklardandır. Ayrıca piyasadaki en iyi kripto para borsaları Binance, Huobi Global, HitBTC, Gate.io ve Bitfinex gibi borsalarda listelenen VERGE coin bu sayede daha geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşabilmektedir. Uzmanlar, VERGE coin fiyatında yeni zirveler görülebileceği konusunda yatırımcılar için önemli analizler yapmaktadır. 

  Wallet Investor VERGE Coin Fiyat Tahmini

  Tecrübeli analistlerden oluşan Wallet Investor ekibi, VERGE coin fiyatında ayılar ve boğalar arasındaki mücadele biraz zorlu olmasına rağmen pozitif görünüm beklemektedir. Boğalar üstünlük sağlamaya devam ederse, yükseliş eğilimi devam edebilir ve VERGE coin fiyatı 2022 yılına kadar 0,0429 ABD Dolarına ulaşabilir. Ayrıca VERGE coin 5 yıl içinde 0,1 ABD Dolarına kadar değere sahip olacaktır.

  Coin Quora VERGE Coin Fiyat Tahmini

  Analistlere göre VERGE coin konsolidasyon eğilimi göstermektedir. İdeal durumlarda bu, XVG fiyatını yükseliş durumuna bile itebilir. 2021 yılı sonunda XVG fiyat tahminimize ilişkin kısa-orta vadeli senaryoda, Fib geri çekilme seviyesini 0,068 dolardan aşması gerekmektedir. 

  VERGE coin bunu yapmak için Fib seviyesinde 0.0558 dolardan daha fazla destek oluşturmalıdır. Aksi takdirde, ayılar üstünlük kazanabilir ve VERGE coini kendi bölgelerine sürükleyebilir. XVG yükseliş trendinde hareket ederse, 2022'nin sonunda 1,5 dolara ulaşacaktır. Ayrıca 2022'nin ilk yarısı 1,8 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecektir. 

  The News Crypto VERGE Coin Fiyat Tahmini

  VERGE coin fiyatını yorumlayan analistlere göre azalan üçgen yükseliş veya düşüş eğilimi gösterebilir. Bundan sonra XVG coin, kırılma yönüne göre düşmeye veya yükselmeye devam edebilir. Bu modelle VERGE coin, yakında 0,085 ABD doları direnç seviyesine ulaşabilir. Eğilim tersine dönerse, VERGE coin fiyatı 0.015 dolara kadar gerileyebilir. 

  Price Prediction VERGE Coin Fiyat Tahmini

  Price Prediction ekibi, VERGE coin için uzun vadeli bir fiyat tahmininde bulunmaktadır. VERGE coin fiyatı için yapılan teknik analize göre, 2030 içinde XVG fiyatının ortalama 0.61 dolar fiyat seviyesini geçmesi beklenmektedir. Cari yılın sonunda Verge için beklenen minimum fiyat değeri 0.60 dolar seviyelerindedir. Ayrıca XVG coin maksimum 0.70 dolar fiyat seviyesine ulaşabilir.

  Özet

  Görüldüğü üzere tecrübeli analistlerin VERGE coin hakkındaki beklentileri farklılık göstermektedir. Yaklaşan ortaklıklar ve 1.5 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimse görülmektedir. Bu analizler, VERGE coinin  yakında yeni bir ATH'ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu göstermektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle