Kriptopara

TRON Coin Yorum: Şaşırtıcı Fiyat Tahminleri 2021, 2022

  Özellikle tanıtım amaçlı video içerik satışı yapanların yakın takibindeki TRON Coin, bu sene fiyat analizleri ile de adından söz ettirdi. Yatırımcılar TRON Coin ile işlem yapmadan önce fiyat tahminlerini araştırıyorlar. Bu yazımızda en çok araştırılan konulardan olan TRON Coin yorumları ve analistlerin şaşırtıcı 2021-2022 fiyat tahminleri hakkında bilgi sunacağız.

  TRON Coin Yorum ve Grafik

  Tron 4 saatlik indikatör grafikleri incelendiğinde RSI’nin düşüşü dikkat çekiyor. Ayrıca Bollinger bandının sıkışması da bir diğer önemli gösterge. Hareketli ortalama çizgisine baktığımızda düşüş trendinin yavaşlayarak durduğu gözlemleniyor.

  TRON Coin hakkında yorum yapan analistler, bu altcoinin gelecekte daha fazla güç kazanabilecek varlıklar arasında olduğunu düşünüyorlar. Analistlere göre TRON Coin, eğlence sektörüne yönelik hedeflemesi sayesinde geniş bir kitlenin alım taleplerini 2021’de karşılayabilir.

  Analistler TRON Coin’in 2021 ikinci yarısında ve 2022 senesi içinde çok kez değer kazanımını kayda alabileceğini belirttiler. Onlara göre 2022 yıl sonunda 4 dolarlık bir fiyat düzeyine çıkış oluşabilir.

  Şaşırtıcı TRX Fiyat Tahminleri 2021

  Analistler TRON Coin için şaşırtıcı fiyat tahminlerini hem 2021 hem de 2022 senelerine yönelik gerçekleştirdiler. Ancak ilk değer kazanımını tahmini 2021 senesi Ağustos ayı için yaptılar.

  Uzman analistlere göre 2021 yılı Ağustos ayında, TRON Coin fiyatı 0.090 dolar 0.01 dolar bandı arasında hareket edebilir. Diğer yandan 2021 senesi Kasım ayında ise TRON Coin fiyatının 2.50 dolar ile 2.70 dolar bandı arasında dalgalanabileceğini belirttiler.

  Şaşırtıcı TRX Fiyat Tahminleri 2022

  Analistlerin yorumlarına göre TRON Coin 2022 senesinde pek çok farklı noktada değer kazanımını kayda alabilir. Fiyat artış noktalarının ise değer kayıplarının önüne geçebileceğini belirttiler. Analistler 2020 senesi girişinde fiyatını 3 dolar düzeyine çıkarabilmiş bir TRON Coin’i görebileceğimizi açıklıyorlar.

  2022 senesi Temmuz ayında ise fiyatın bir miktar gerileyebileceğini düşünüyorlar. Ancak 2022 sene sonunda 4 dolar ile 4.50 dolar bandı arasında fiyatlana olabileceğini belirttiler.

  Analistlerden TRON Fiyat Tahminleri

  Geleceğinde fiyat yükselişlerinin yoğunluklu olması beklenen TRON Coin hakkında tahminlerini sunan birden fazla analist bulunuyor. Yazımızın bu bölümünde TRON Coin hakkında fiyat tahminleri bir araya getirdik. İşte analistlerin TRON Coin fiyat tahminleri:

  The Signalyst TRON Coin Fiyat Tahmini

  The Signalyst analistleri, TRON Coin’in 2022 sene sonunda 4 dolar ile 4.50 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini ifade ettiler. Diğer yandan 2022 senesi Şubat ayında ise TRON Coin fiyatının 3 dolar düzeyinde olabileceğinin altını çiziyorlar. 2021 senesinde Ağustos ayı ardından etkili bir değer kazanımının olabileceğini aktardılar. Bu noktada ise TRON Coin fiyatının 0.01 dolar düzeyine yükselebileceğini düşünüyorlar.

  Aayush Jindal TRX Yorumu

  Aayush Jindal, TRON Coin fiyatının içerik üreticilerinin ve videolarının geniş bir kitleye ulaşmasını isteyenlerin alımları ile yükselebileceğini belirtti. Analiste göre 2022 sene başlangıcında TRON Coin fiyatı 2.50 dolarlık fiyata çıkabilir.

  Diğer yandan 2022 yılı Kasım ayı ardından ise fiyat 3.50 dolar ile 4 dolar bandı arasında hareket edebilir. Analiste göre Eylül ayında 0.01 dolarlık bir TRON Coin fiyatını tabloda görebilme ihtimalimiz mevcut.

  Cactus TRON Fiyat Yorumu

  Cactus, TRON Coin’in 2021 yılı Temmuz ayı sonunda 0.090 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini düşünüyor. 2021 sene sonu için 2 dolarlık TRON Coin fiyat tahmini yapan analist, 2022 senesinde ise değer kazanımının önde olabileceğini belirtti. Analiste göre TRON Coin 2022 yıl sonunda ise 4 dolar düzeyine çıkış yapabilir.

  Neden Artış Bekleniyor?

  TRON Coin hakkında fiyat artışı yönünde tahmin veren analistler bunun nedenini de sundular. Analistler şu anda dünya genelinde en çok ilgi gören sektörlerden birinin içerik üretim sektörü olduğunu belirttiler. TRON Coin’in ise özellikle içerik paylaşımcılarına yönelik avantajları sunduğunu açıklıyorlar.

  Analistler, TRON ağında içerik paylaşımı yapıp bunları satışa çıkaran kişilerin, satın alımlardan TRON Coin elde ettiklerinin altını çiziyorlar. Diğer yandan iyi içerikleri üretmek isteyenlerin ise yine TRON Coin ödemesi ile belirli hazır uygulamaları alabildiklerini ifade ettiler. Bu sektörün gücüne bağlı alım taleplerinin atabileceğini ve TRON Coin’in değer kazanımına gidebileceğini düşünüyorlar.

  Sonuç

  TRON Coin, kaliteli içerik üretmek ve bunların satışından gelir elde etmek isteyen kripto yatırımcılarına hitap ediyor. Analistler eğlence sektörüne yönelik kripto paranın, geniş bir kitlenin alım taleplerinden beslenebileceğini düşünüyorlar. Bu yüzden analistler, TRX geleceği ile ilgili 2022 sene sonuna kadar 4 dolarlık bir fiyat tahmini verdiler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle