SuperFarm (SUPER) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda, özellikle dijital ürün sanatçılarının yakın takibindeki SUPER Coin hakkında bilgileri sunacağız. SuperFarm (SUPER) Coin nedir, nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, analistler onun için gelecekte ne kadar fiyatlanma bekliyorlar gibi sorulara yanıt bulmaya çalışacağız. 

  SuperFarm (SUPER) Coin Nedir?

  SuperFarm (SUPER) Coin, NFT’leri kod gerekmeden özel kurallar ile üretme imkanını sunan SuperFarm ağının kripto para birimidir. Diğer yandan, SUPER Coin, NFT satışı üzerinden ödeme olarak alınabilecek bir varlıktır. SUPER Coin, ayrıca stake edilebilir bir kripto para birimidir. Aynı zamanda kredi vermek amacıyla da kullanılabilir. SUPER Coin, Superfarm NFT ekosisteminde oyunlar oynamak, satın almak ve dijital öğelerle karakter güçlendirmek için tercih edilen bir blockchain ağıdır. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  SuperFarm (SUPER) Coin projesinin amacı hem bir NFT ekosistemini oluşturmak hem de burada kullanılabilen kripto parayı yaratmaktır. Proje, NFT üreticileri ile geniş bir topluluğu oluşturmayı ve onlara özel protokolleri ile daha kolay NFT tasarlama rahatlığını sunmayı amaçlar. Bu amacına ulaşan proje, SuperFarm ağında birden fazla oyuna bağlantı sunar. Oyunlar içinde gezinmek ve yeni dijital ürünleri almak mümkün kılınmıştır. Proje aynı zamanda DeFi ekosisteme bağlanarak, merkeziyetsiz finansal işlemler ile NFT üreticilerini buluşturmayı hedef edinir. Proje hakkında diğer bilgileri https://superfarm.com adresinde yer alan Whitepaper’dan edinebilirsiniz. 

  SuperFarm (SUPER) Coin Yorum

  SUPER Coin yorumlarına bakıldığında, faiz kazançlarından söz edildiği görülüyor. Yatırımcılar hem NFT yaratmak hem de faiz kazancı elde etmek için bu altcoinden yararlandıklarını açıklıyorlar. SUPER Coin’i ağdaki diğer kullanıcılara borç olarak verdiklerini ve akıllı sözleşmeler ile faizli geri ödeme talep ettiklerini ifade etmişler.

  SuperFarm (SUPER) Coin Geleceği

  SUPER Coin geleceğinde değer kaybının yer alabileceği açıklanıyor. Analistler değer kaybı tahminlerini 2021 senesi Haziran sonu için veriyorlar. Diğer yandan 2021 senesi Ağustos ayında ise SUPER Coin fiyatının yükselebileceğini düşünüyorlar. Bu kapsamda fiyatın 0.75 dolar ile 0.80 dolar bandında dalgalanabileceğini belirttiler. 

  1 SUPER Coin Fiyatı

  Kripto para borsalarında güncel 1 SUPER fiyatı %superfarm+try% TL. Döviz cinsinden ise %superfarm+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, SuperFarm 24 saatte %superfarm+yuzde%.

  SUPER Coin fiyatı hakkında gündeme gelen olumlu ve olumsuz haberlere, piyasa volatilitesine, arz miktarına bağlı olarak anlık değişebilir. Bu yüzden güncel fiyat kontrol edildikten sonra alım-satım kararları verilmelidir.

  SuperFarm (SUPER) Coin Nasıl Alınır?

  SuperFarm (SUPER) Coin almak amacıyla yapılacaklar:

  • 1. Adım: SUPER Coin alımı için onun işlem gördüğü borsalara erişmek gerekir. Bu yüzden Binance, UniSwap, Gate.io borsalarından birine girilmelidir.
  • 2. Adım: Erişilen borsada yer alan hesap açılış menüsüne giriş yapılarak tün KYC işlem adımları tamamlanmalı ve hesap açılmalıdır.
  • 3. Adım: Oluşturulan hesaba ise borsanın “hesaba para yatır“ başlıklı işlem sekmesine giriş yapılarak para yatırılmalıdır.
  • 4. Adım: Bakiye oluşumu ardından “kripto al“ menüsüne giriş sağlanıp, SUPER Coin paritesinin yer aldığı satın alma işlem sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: Bu bölümde yer alan güncel fiyat değerinden veya daha uygun bir fiyat girişinden SUPER Coin alım emri iletilir. 
  • 6. Adım: Satın alınan coinler hesabın sanal cüzdanında veya güvenlik açısından daha üstün olan donanım cüzdanda saklanabilir.

  Aşamaların eksiksiz izlenmesi halinde satın alım başarıyla tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  SuperFarm (SUPER) Coin avantajları:

  • Pasif Gelir: SUPER Coin sahipleri merkeziyetsiz finansal işlemlerden staking’i tercih ederek, coin kilitledikleri vade sonunda yeni coinler kazanırlar. 
  • NFT Üretimi ve Satışı: SUPER Coin sahipleri SuperFarm ekosisteminden belirli uygulamaları satın alıp, kodlara gerek duymadan NFT üretirler. 
  • Düşük Masraf ve Hız: SUPER Coin kripto para cüzdanları arasında sınır ötesine transfer edilir ve takasta kullanılır. Her iki işlemde de düşük masrafı ve hızı sunar. 

  Dezavantajları Ne?

  SuperFarm (SUPER) Coin dezavantajları:

  • Kurumsal Yatırımcıya Hitap Etmeme: SUPER Coin projesi ise daha çok NFT üreticileri ve bireysel yatırımcılar hedef kitle seçilmiştir. Gizli ve anomin hesaplar, özel şifreli veri gönderimleri SUPER Coin ile yapılamaz. Bu tarz kurumsal şirket yatırımlarına hitap eden özellikle SUPER Coin’de bulunmuyor. 
  • Saldırı Riski: SUPER Coin çevrimiçi cüzdanlarda ağda gelişebilecek saldırı risklerinin altındadır. Donanım cüzdanlarda saklandığında bu riskten korunması mümkündür. 

  Sonuç 

  SUPER Coin, SuperFarm ekosistemindeki farklı oyunlarda yer almayı ve bu oyunlar içinden dijital ürün almayı mümkün kılar. NFT üretmek için kullanılan SUPER Coin’in 2021’de değerlenebileceği aktarılıyor. NFT sektörünü oyun sektörü ile buluşturan bu projenin oldukça parlak olduğu ifade ediliyor. Bu iki sektörün gelişimine bağlı olarak da coin’in değer artışı hızlanacaktır. Tahmin edilen fiyatları grafiğe alabilirse bu sene tamamlanmadan etkili bir karı sunabilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle