SuperFarm (SUPER) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Kripto para sektöründe popüler hale gelen NFT’ler için oluşturulmuş bir proje olan SuperFarm projesini inceliyoruz. Ayrıca NFT sahiplerini ödüllendirmek için kullanılan SUPER Coin hakkında bilgileri bu yazımızda detaylı şekilde işleyeceğiz. 2021 ilk yarısı içinde değer kazanması beklenen SUPER Coin’in dezavantajları, avantajları neler, nereden nasıl alınır, gelecekte hangi fiyatta olabilir sorularına yanıt bulacağız. 

  SuperFarm (SUPER) Coin Nedir?

  SUPER Coin, NFT’leri kod kullanımına gerek duymadan oluşturma avantajını veren SuperFarm platformunun yerel kripto para birimidir. SUPER Coin, NFT’lere kişiye özel detayları ekleyebilmeye imkan sağlar. SUPER Coin stake edilebilir altconiler arasında yer alır.

  NFT’leri nakde çevirmek için SuperFarm platformu üzerinden satış yapılarak, öncelikli olarak SUPER Coin olarak ödeme alınabilir. Bu kapsamda SUPER Coin NFT’leri en hızı şekilde nakde çevirmek amacıyla yararlanılabilen bir araç olarak görülüyor. 

  SUPER Coin Yorum

  SuperFarm (SUPER) Coin hakkında analist yorumlarına bakıldığında pozitif görüşlere ulaşılıyor. Analistler SUPER Coin’in merkeziyetsiz finansal işlemlerin en popüleri olan staking için en ideal altcoinlerden biri olduğunu aktarıyorlar. Çünkü kripto para cüzdanında SUPER Coin kitleme ardından elde edilen ek coin kazancının yüksek oranlı olduğunu belirtiyorlar.

  SUPER Coin yatırımcıları ise sadece staking üzerinden değil dağıtım üzerinden de SUPER Coin kazanabildiklerinden söz ediyorlar. Ağda paylaşılan NFT’lerin beğenilmesi halinde kullanıcılar birbirlerine SUPER Coin olarak ödül verebiliyor, beğenilerini bu yol ile ifade edebiliyorlar. Coin kazancında fırsat sunan bu model yatırımcılar tarafından beğeniliyor.

  SuperFarm Coin Geleceği

  Aayush Jindal, Credible Crypto gibi analistler SUPER Coin’in 2021 ilk yarınsını değer kazanımı ile kapatacağını düşünüyorlar. 2021 ilk yarısından SUPER Coin’in 3.40 dolar bandını aşacağını belirttiler.

  2021 yıl sonuna doğru analistlerin Bitcoin değer kazanımına yönelik beklentileri bulunuyor. Analistler bu dönemde tüm altcoinlerde ve NFT’ler ile ilişki coinlerde artış olacağını açıklıyorlar. 2021 yıl sonunda bu süreçten destek alacak SUPER Coin’in 4.12 dolar üzerine çıkması bekleniyor. 2025 senesinde ise dolarlık fiyatı aşması bekleniyor. 

  SuperFarm (SUPER) Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 SUPER coin fiyatı %superfarm+try% TL. Döviz cinsinden ise %superfarm+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, SuperFarm fiyatı 24 saatte %superfarm+yuzde%.

  SuperFarm (SUPER) Coin Nasıl Alınır?

  SuperFarm (SUPER) Coin almak için internetten, Uniswap, Gate.io, MXC.COM, Binance kripto para borsası platformuna giriş yapılmalıdır. Platformun ana sayfasından “yeni kayıt“ sekmesine tıklanmalıdır. Bu aşamada ekrana gelecek tablo üzerine e-posta ve kimlik bilgileri verilerek, hesap açılış onayı verilir.

  Hemen ardından sistem otomatik olarak yeni sayfaya yönlendirme sağlar. Yeni sayfadan “para yatır“ başlığına tıklanıp, açılan tablodan hesaba aktarılacak para birimi ve tutarı belirlenmelidir. Ardından kredi kartı ya da banka hesabı için talep edilen bilgiler tanımlanıp, para transferine onay verilir. İşlem sonunda gelen pencereden “kripto para al“ sekmesine tıklanıp, açılan son tablodan SUPER kripto para birimi, alınacak miktarı seçilerek, alım emri verilir. Alınan SUPER Coin bakiyesi sanal cüzdana yansıyacaktır.

  Avantajları Neler?

  SUPER Coin avantajları ele alındığında yüksek işlem hızı ön plana çıkıyor. SUPER Coin, SuperFarm platformundan işlem yapılırken veya cüzdanlar arası transfer yapılırken yüksek işlem hızını yatırımcılarına sunar. Bu kapsamda satışı yapılan NFT’leri nakdi çevirmek isteyenler en kısa süre içinde amaçlarına ulaşma avantajından yararlanırlar.

  SUPER Coin bunun yanında her kripto para biriminde olduğu gibi cüzdanlar arası 7/24 transfer, cüzdanda çevrimdışı saklama ve düşük masraf ödeme avantajlarını da sunar. Pasif gelir elde etmek isteyenler için yüksek oranda staking kazancını sunarak, stake edilebilir diğer altcoinlerin önünde yer alıyor.

  Dezavantajları Ne?

  SUPER Coin’in en büyük dezavantajı kısa vadede yüksek kazanç sağlamak isteyen yatırımcı ağı için ideal kar oranlarını sunamıyor olmasıdır. Litecoin ve ETH gibi kripto para birimlerine göre daha düşük fiyat çıtasına sahip olması, seri alım satımlarda daha düşük bir karı getiriyor. Staking ve NFT satışı alanlarında daha fazla tercih edildiği görülüyor.

  Her kripto para gibi sanal cüzdanda saklanırken ağda oluşabilecek saldırı riskleri altındadır. Bu yüzden çevrimdışı saklanması tercih ediliyor. Fiyat oynaklığını öne alan kripto para biriminin fiyat hacmi ise diğer altcoinlerin gerisinde kalıyor. 

  Sonuç: Super Coin'in Geleceği Parlak Görünüyor!

  SUPER Coin NFT ekosisteminde etkili role sahip altcoinler arasında bulunuyor. Daha çok SuperFarm platformu içinde yapılan işlemlerde kullanıcılar için avantajlar barındırmakta. Analistler SUPER Coin’in 2021 ilk yarısında yükseleceğini düşünüyorlar. İkinci yarı sonunda ise bir kez daha değer kazanacağı ifade ediliyor. SUPER Coin’in ilerleyen aylarda beklentilere uygun şekilde hareket edip etmeyeceğini birlikte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle