Kriptopara

4 Analistten ELF Coin Geleceği ve Aelf Fiyat Tahminleri

  Aelf (ELF) Coin yaklaşık %150 oranında artış kaydederek tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Akümüle süreci devam eden ELF Coin’de uzmanların token geleceğine ilişkin beklentilerini ve fiyat hedeflerini sizler için yazımızda derledik.

  4 Analistten ELF Coin Geleceği

  Yeni nesil Ethereum olarak gösterilen ELF Coin, henüz ilk çıkışında güçlü bir rakibi karşısına alarak kimilerine göre büyük bir handikapla karşı karşıya kaldı. İlk piyasaya çıkışında Ethereum her ne kadar blockchain tabanlı bir ekosistemde dApp’lerin birlikte çalışmasını başaracağı sözünü verse de bunu başaramayınca Aelf geliştirildi. Kurumsal ve teknoloji meraklılarının erişebileceği bir teknolojiye sahip olan Aelf, hem blockchain’ler hem de eski verilerle birlikte çalışabilmeyi sağlamaktadır.

  Uzmanların yakından izlediği ve teknolojisini beğendikleri projeni yeni olması, nispeten temkinli yaklaşım gösterilmesine neden olmaktadır. Hızlı ve farklı yeteneklere sahip bir platform olarak Aelf ağı beğenilmektedir. Projenin yerel token’i ELF Coin bu açıdan incelendiğinde kullanım potansiyeli taşımaktadır.

  ELF Coin Grafik Analizi

  ELF Coin teknik analiz değerlendirmelerini paylaşan anonim analistler, token’in genel gidişatını incelemek için 4 saat periyotlu grafiği incelediler. 17 Eylül 2021 tarihinde yaşanan ATH seviyesinin Fibonacci geri çekilmesini inceleyen uzmanlar, 4 Aralık tarihinde yaşanan en düşük seviyenin Fib 0,5 desteğine karşılık gelmesine dikkat çekerek, bu noktadan gelen tepki hareketini incelemek için daha kısa periyotlu grafik seçtiler.

  Token’in 4 Aralık tarihinde başlayan yükselişinden başlayan incelemede, Fib 1,618 seviyesinin destek olarak çalıştığı ifade edilmektedir. 0,6273 düşen kanal direncinin kırılması halinde anonim analistlere göre Fib 2,618 dolar seviyesi takip edilecek ilk direnç noktası olarak önem kazanmaktadır.

  Güncel durumda 1 ELF fiyatı %aelf+try% TL. Döviz cinsinden ise %aelf+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Aelf Coin 24 saatte %aelf+yuzde%.

  Aelf (ELF) Coin Fiyat Tahminleri

  Aelf geleceğine temkinli yaklaşım sergileyen uzmanlar, projenin sahip olduğu teknolojiyi de beğendiklerini kaydederek geleceğe ilişkin fiyat hedeflerini paylaştılar. Sektörün en çok takip edilen 4 uzman ismi 1 yıl içinde fiyatların 0,87 dolara ulaşabileceğini ön görmektedirler. Aelf için 1 dolar hedefi uzmanları ikiye bölmüş ve bazı uzmanlar, yakın vadede 1 dolar fiyatının görülemeyeceğini düşündüklerini açıklamışlardır. 

  • Wallet Investor Aelf (ELF) Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor, kısa vadede teknik göstergelerin SAT konumunda bulunduğu ELF Coin için 1 yıllık periyotta iyi bir prim getirisi hedeflemektedir. Kuruluş 1 yıl sonrası için paylaştığı 0,754 dolarlık Aelf fiyat tahmini ile yaklaşık %45 oranında yükseliş beklediğini ifade etmektedir.

  • Price Prediction Aelf (ELF) Coin Tahmini

  Price Prediction, paylaştığı ELF Coin fiyat tahminleri ile token’in bu yıl beklentileri yakaladığını ifade etmektedir. 2021 yıl sonu fiyat hedefi 0,53 dolar olarak paylaşılan Aelf’te kuruluş, gelecek yıl 0,87 dolar hedeflemektedir. Kuruluş 2023 yılı itibari ile 1 dolar üzeri fiyatlama beklediği token’de 5 yıllık süreç için 4 dolara ulaşan bir yükseliş beklemektedir.

  • Digitalcoin Aelf Coin Fiyat Tahmini

  Digitalcoin, diğer iki kuruluşa nazaran token’in geleceğine daha olumlu bir yaklaşım sergilemektedir. Kuruluş 2021 yıl sonu fiyat hedefini 0,78 dolar olarak paylaştığı ELF Coin’de gelecek yıl fiyatı 0,90 dolara çıkacak bir yükseliş öngörmektedir. 5 yıllık projeksiyonda Aelf’in 1,85 dolara yükselmesi Digitalcoin tarafından öngörülmektedir.

  • Trading Beasts ELF Coin Fiyat Tahmini

  Trading Beast farklı yıllara ilişkin yayınladığı ELF Coin fiyat tahminlerinde, beklentisini yükseliş olarak aktarmakdatır. Token’in 2022 yılında 0,85 dolar seviyelerine yükselmesini bekleyen kuruluş, Aelf 1 dolar olur mu sorusunu yanıtlarken en yakın fiyat tahmini 0,92 dolar olarak paylaşmaktadır.

  Sonuç

  Aelf (ELF) Coin sahip olduğu yenilikler ile beğenilmektedir. Orta ve uzun vadede önemli kazanç fırsatları barındıran geleceğin Ethereum’u, uzmanlara göre portföylerde yer almalı. BSC ağında da tokenı bulunan ELF, Huobi ve Binance gibi popüler borsalarda da bulunmakta. Bu açıdan hem köklü bir coin, hemde yaygın bir kesime hitap etmesi ile gelecekte fiyatının yükselebileceği düşünülüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle