Kripto Para

Origin Protocol, Grammy ödüllü sanatçıyla NFT müzayedesi düzenliyor!

  Origin Protocol, Grammy ödüllü popüler hip hop müzisyeni Lupe Fiasco ile NFT müzayedesi gerçekleştireceğini duyurdu. 12 Nisan’da hayata geçirilecek olan müzayede ile sanatçının fanlarına birçok önemli benzersiz ürünün yanı sıra bire bir görüşme, canlı konsere katılabilme gibi imkanlar da sunulacak. 

  Lupe Fiasco, Grammy ödüllü bir müzisyen olmasının yanı sıra ayrıca önemli bir girişimci olarak da biliniyor. Fiasco’nun kripto para yatırımcısı olması onu vizyoner bir kişi haline getiriyor. Origin Protocol’ün de böylesine vizyoner birisiyle NFT drop’u düzenleyecek olması oldukça faydalı görülüyor. Fiasco, kısa bir süre önce MIT’de ikamet eden bir sanatçı ünvanına kavuştu ve aynı zamanda 2006 yılında GQ tarafından yılın adamı olarak seçildi.

  Müzayede 12 Nisan’da Gerçekleştirilecek

  Lupe Fiasco ile Origin Protocol’ün birlikte hayata geçireceği NFT müzayedesi 12 Nisan’da nft.lupefiasco.com adresi üzerinden gerçekleştirilecek. Katılımcılar bu adrese şimdiden girerek kayıt olabilir aynı zamanda müzayedeyi kaçırmamak için hatırlatıcı kurabilirler. Bu NFT müzayedesi ile şu imkanlara erişilebilecek:


   • Lupe Fiasco ile bire bir etkileşim şansı
   • Lupe’nin canlı performansına katılım
   • Sınırlı sayıda üretilen ürünlere erişim
   • Birinci sınıf dijital içeriğe erişim

  Lupe Fiasco’nun Food&Liquor konserinin canlı performansı ise 16 Nisan 2021'de gerçekleşecek. Bu canlı performans NFT'leri entegre eden ilk canlı yayın platformu olan Futurestream.tv'de düzenlenecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle