Düşüşü bilen analist boğa piyasasının tarihini verdi

  Bitcoin fiyatındaki sert düzeltmelerden sonra çalkantılı görünüm devam ediyor. Yatırımcılar BTC fiyatının yeniden ralli yapmasını beklerken başarılı tahminleri ile ünlü analist boğa piyasasının başlangıç tarihini verdi…

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatındaki belirsizlikler yatırımcıları endişelendirmeye başladı. Boğa sezonundan uzak bir görünüm çizen ve sık sık düzeltme hareketleri ile kayıplar veren Bitcoin fiyatının ne zaman yeniden yükseliş rallisi başlatacağı merak konusu oldu

  BTC piyasasında 60 bin dolar seviyelerinden başlayan sert düşüşü doğru bir şekilde tahmin etmesiyle ün kazanan analist Dave the Wave, yeni açıklamalarda bulundu. Popüler analist, Bitcoin boğa piyasasının devam edeceğine yönelik çarpıcı paylaşımlar yaptı.

  “Bitcoin Fiyatı En Geç Ağustos Ayında Yükselişe Başlayacak”

  Bitcoin ve kripto para topluluğunun yakından takip ettiği anonim analistlerden biri olan Dave the Wave, sosyal medyadan dikkat çekici paylaşımlarına devam ediyor. Takipçilerine yeni bir tweet atarak Bitcoin’in geleceğini yorumlayan ünlü analist, bu sene üçüncü çeyrekte düşüş eğiliminin tersine döneceğini kaydetti.

  Kripto para dünyasında başarılı analizleri ile dikkatleri üzerine çeken Dave the Wave histogramla ölçülen momentum temelini baz alarak yorum yaptı. Ünlü analist Bitcoin fiyatının ağustos ayı kadar erken bir zamanda dönüşümünü tamamlayarak yeniden yükseliş hareketlerine başlayacağını düşünüyor.

  Bitcoin Yatırımcılarını Uyardı 

  Dave the Wave, önümüzdeki aylarda Bitcoin için olası bir geri dönüş olacağını açıklamasına rağmen yine de kripto para yatırımcılarına bazı uyarılarda bulundu. Popüler analist Bitcoin’in yükselişe geçmeden önce bir düşüş modeli oluşturduğunu açıklayarak bu modelin 20 bin dolar seviyesine kadar geri çekilebileceğini kaydetti.

  Kripto para topluluğundan büyük ilgi gören bu açıklamalar, Bitcoin yatırımcılarını ilk başta umutlandırsa da 20 bin dolara kadar düşüş beklentisi ile endişelendirdi. Öte yandan ünlü analist geçtiğimiz haftalarda Bitcoin’in azalan bir kanal oluşturduğunu vurgulamış ve yerel bir zirvenin olduğunu iddia etmişti.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle