Kriptopara

SUPER Coin Geleceği 2021: Yorum ve Fiyat Tahminleri 

  2021 senesinde ana kripto paralara ek olarak değerlenebilecek altcoinler araştırılıyor. DOGE, SHIB gibi varlıkların yanında en çok araştırılan kripto paralardan biri ise SUPER Coin oldu. Bu yazımızda merak edilen detayları aydınlatabilmek için SUPER Coin geleceği ve olası fiyatları hakkında bilgileri analistlerin yorumlarından destek alarak sunmaya çalışacağız. 

  SUPER Coin Geleceği 2021

  Analistlerin ortak görüşlerine göre, SUPER Coin gelecekte değer kazanımı içinde olabilir. Bu fiyat artışının ise 2021 içinde gerçekleşebileceğini belirttiler. Analistler, SUPER Coin fiyatında yüksek bir patlama beklemediklerini ancak düşük oranlı artışların yaşanabileceğini ifade ettiler. Tahminlere göre SUPER Coin 2021 senesi Temmuz ayında 0,70 dolar seviyesine çıkış yapabilir. 

  SUPER Coin Yorum: Analistler Ne Düşünüyor?

  SUPER Coin hakkında yorumlara bakıldığında SuperFarm oyuncularının hala onu tercih ettikleri görülüyor. Özellikle oyunda önemli nesneleri biriktiren oyuncular, gelişmeyi sürdürmek için dijital öğe alımına devam ettiklerini açıklıyorlar. Analistler ise projeye ait oyun üzerinden kazanılan avantajların fiyatı besleyebileceğini belirttiler.

  SUPER Coin Fiyat Tahminleri

  Analistlerin SUPER Coin fiyat tahminleri şuan için 2021 senesine yönelik. Onlara göre SUPER Coin Temmuz ayında, Ağustos sonunda ve Aralık girişinde değer kazanımları yapabilir. Bunun harici aylarda ise değer kayıpları da gündeme gelebilir.

  Analistler 2021 yılı Ağustos sonunda SUPER Coin fiyatının 0.80 dolar ile 0.85 dolar bandı arasında olabileceğini belirttiler. Diğer noktalar için ise farklı tahminleri de ortaya koydular. Yazımızın bu bölümünde farklı fiyat tahminlerini sizler için bir araya getirdik. İşte SUPER Coin hakkında analistlerin fiyat tahminleri:

  Aayush Jindan SUPER Coin Gelecek Tahmini

  Aayush Jindal SUPER Coin için 2021 sene sonu fiyat tahmini verdi. Analiste göre SUPER Coin 2021 yıl sonunda 1 dolar ile 1.15 dolar bansı arasında dalgalanabilir. 2021 yılının Ağustos ayında ise 0.80 dolar ile 0.85 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. Bu artış tahmininde fiyatı destekleyebilecek faktörü ise staking için alım gerçekleştirebilecek yatırımcılar olarak gördü. 

  WalletInvestor SUPER Coin Yorumu

  WalletInvestor analistleri SUPER Coin’in 2021 yıl sonunda 0.85 dolar ile 0.90 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini açıkladılar. 2021 Temmuz ayında ise fiyatın 0.70 dolar ile 0.75 dolar bandı arasında olmasını bekliyorlar. Uzman analist topluluğu Haziran ayında ise değer kaybını oluşabileceğini belirttiler. 

  Joseph Raczynski SUPER Coin Fiyat Tahminleri

  Joseph Raczynski, SUPER Coin fiyatının 2021 yılı Ağustos ayında etkili bir artışa gidebileceğini düşünüyor. Tahminlerine göre ilgili ayda SUPER Coin 0.75 dolar ile 0.80 dolar bandı arasında hareket edebilir. Analist SUPER Coin’in Kasım ayında ise 0.90 dolarlık seviyeye çıkabileceğini belirtti. Uzman isme göre 1 dolarlık fiyat ise 2021 içinde oluşmayabilir. 

  Neden Artış Bekleniyor?

  Analistler SUPER Coin için değerlenme yönünde tahmin gerçekleştirdiklerini açıkladılar. Bunun sebebinin ise SUPER Coin’in, NFT sektörüne dair diğer kripto paralardan biraz daha farklı bir noktada durması olduğunu açıkladılar. Analistlere göre, önemli veri ölçüm şirketlerinin raporlarına bakıldığında, artık DeFi ekosisteme ve NFT piyasasına ilginin bir nebze azaldığı görülüyor. Sadece NFT üretimini veya sadece merkeziyetsiz finansı destekleyen kripto paraların 2021’de düşebileceğini ifade ettiler.

  Ancak SUPER Coin’in hem dijital ürün alımında hem de merkeziyetsiz finansta rol aldığına dikkat çekiyorlar. Bu kapsamda dengeyi yakalayabilecek kripto paranın, 2021’de rekora gitmese de bir nebze artabileceğini açıkladılar.

  Sonuç

  SUPER Coin hem NFT piyasasında hem de DeFi ekosistemde kullanılabilen bir kripto paradır. Analistler onun bu yönü ile fiyat dengelemesini yakalayabileceğini ve artışa devam edebileceğini düşünüyorlar. 2021 sene sonu için tahminlere yansıyan 0.90 dolarlık fiyat değeri gerçekleşirse, yatırımcılar için etkili kazançlar oluşabilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle