Kriptopara

3 Analistten Super Zero Protocol (SERO) Geleceği

  Merkezi olmayan uygulamalar ve teknolojilerin yaygınlaşmasının ardından Super Zero Protocol, gizlilik koruma odaklı platform olarak beklentileri karşılamıştır. Öne çıkan bu tür özellikleri sonrasında yatırımcıların da ilgisini çeken SERO, toparlanma eğilimi sonrasında yeni yatırımcıların da portföylerinde kendine yer bulmayı başarmıştır. Super Zero Protocol (SERO) hakkında analistlerin 2022 yılı için revize ettikleri görüşlerini ise sizler için bir araya getirdik. İşte Super Zero Protocol (SERO) geleceği, SERO fiyatı ve beklentileri hakkında merak edilen tüm detaylar…

  Super Zero Protocol (SERO) Coin Geleceği

  Super Zero Protocol, blok zincir endüstrisinin gelişmesinde önemli bir kilometre taşı olarak görülmektedir. Sadece dijital varlıklar sunmakla kalmayarak, gizlilik gereksinimlerine de odaklanması sayesinde gelecek vaat eden projeler arasında yer almaktadır. Super Zero Protocol üzerinde gerçekleştirilen son güncellemeler sonrasında gelecek hedeflerine dair belirgin unsurlar da ortaya çıkmıştır. 

  Super Zero Protocol (SERO) 2022, 2023 ve takip eden diğer yıllara ilişkin gelecek hedefleri ve roadmap içinde yer verilen bazı detayları ise kısaca şunlardır:

  • Tam düğüm hizmeti yükseltme duyurusu ile ağın normal çalışması için gelişmelerin en son sürüme yükseltilmesi gerekmiştir. 
  • Madenciliği yarıya indirme hamlesi sonrasında 2022 yılında piyasalar açısından risklere rağmen daha iyi bir görünüm çizmiştir. 
  • Merkezi olmayan bir gizlilik çözümü ile gelecek 5, 10 yıl içinde de endüstri için önemli geliştirmelere imza atması beklenmektedir. 

  Super Zero Protocol (SERO) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Düşen kanal içinde yer almasının adından kısa süre önce hafif bir toparlanma gösteren SERO, grafik görünümünde yeni bir kırılma beklemektedir. Fiyatında görülecek geri çekilmelerin alım fırsatı olarak değerlendirilmesine rağmen ortaya çıkan dalgalanmalar nedeniyle yatırımcısına istenen pozisyonu vermemektedir. Sert inişli çıkışlı yapısı nedeniyle 2022 yılı belirsizliklerinin de eklenmesi sonucu mevcut formasyonda bir süre daha takip edilmesi gerekliliği ortaya çıkmıştır. 

  Super Zero Protocol (SERO) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Super Zero Protocol, sıfır bilgi kanıtı kullanan akıllı sözleşmeyi destekleyen dünyanın ilk gizlilik parası protokolüdür. Diğer bir ifadeyle, merkezi olmayan uygulamalar için bir gizlilik koruma platformu olarak kendini tanımlamaktadır. Akıllı sözleşmeyi destekleyen ve gizlilik paralarının, anonim varlıkların verilmesini sağlayan yeni nesil bir gizlilik odaklı blok zinciridir. SERO ise protokolün temel dijital para birimi olan, sınırlı bir arza sahip kripto paradır.  

  Super Zero Protocol (SERO) Kullanım Alanları Nelerdir?

  Super Zero Protocol için önemli işlevsel özelliklere sahip SERO, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullanım alanları kısaca şu şekilde sınıflandırılabilir:

  • Teşvik sisteminde ekosistemin geliştirilmesine katkı sunulması için kullanılır. 
  • SERO, Dapp’ler ve SERO ile ilgili işlem ücretlerinin ödenmesi için kullanılır. 
  • Protokolde gerçekleşen temel işlemlerin tümü için kullanımına ihtiyaç duyulabilir. 

  Super Zero Protocol (SERO) Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 SERO fiyatı %super-zero+try% TL. Döviz cinsinden ise %super-zero+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Super Zero Protocol Coin fiyatı 24 saatte %super-zero+yuzde%.

  Super Zero Protocol (SERO) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Super Zero Protocol, DApp’lerin gizlilik özelliklerine sahip olmasını hedefleyen ve gizlilik odaklı olarak blok zincir endüstrisine yenilikler sunan bir protokol olarak tanımlanmaktadır. Projenin hedefinde gizlilik ve güvenlik unsurlarının yer alması piyasa beklentilerinin de gelişmesinde ciddi bir fayda sağlamaktadır. Bu kapsamda protokol üzerinde işlem gerçekleştirmek isteyenlerin gelecek dönem hedefleri hakkında bilgi sahibi olmaları önerilmektedir. 

  Dünyanın en hızlı sıfır bilgi kanıtı şifreleme kitaplığı ile anonim dijital varlıkların düzenlenmesine izin veren bir platform olduğunu iddia etmektedir. Bu iddiaları SERO fiyatında da etki edecek yakın dönem geliştirmelerine ek olarak destek vermesi beklenmektedir.  

  Super Zero Protocol (SERO) Coin Projesi Güvenilir Mi, Alınır Mı? 

  SERO, blok zincir endüstrisinin gelişiminde önemli bir yapı taşı olarak tanımlanır. Böyle tanımlanmasında temel unsur ise token, Ticket ve Package'i sadece anonim bir dijital bir varlık olarak değil, aynı zamanda gizlilik gereksinimlerine sahip karmaşık bir veri yapısı olarak da desteklemektedir. Teknik yönden güvenliğini sağlayan protokol, piyasa risklerinden tam olarak uzak değildir. Gelecekteki blok zincir teknolojisinin daha fazla ticarileştirilebileceği anlamına gelirken, işle ilgili hassas bilgilerin blok zincirine sızmamasını sağlamaktadır. 

  Güvenli ve gelecek vaat eden bir proje olarak beklentileri karşılama eğilimi içinde olan SERO, kripto para portföylerini genişletmek isteyen yatırımcılar tarafından tercih edilebilir. Ancak piyasa riskleri ve belirsizlikleri nedeniyle çeşitli güvenlik sorunları da görülebilir.  

  Super Zero Protocol (SERO) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Super Zero Protocol, kendini birçok ilkin öncüsü olarak blok zincir teknolojileri ve sektörün önemli bir kilometre taşı olarak görmektedir. Bu özelliklerine bakıldığında vaat ettiği yenilikler dikkat çekicidir. Kripto endüstrisi için sağladığı bu tür yenilikler ve ilkler sayesinde rakip pek çok projeden ayrılmayı başarmaktadır. 

  Super Zero Protocol (SERO) projesinin öne çıkmasını sağlayan temel benzersiz özelliklerinden bazıları ise kısaca şunlardır:

  • Merkezi olmayan uygulamalar (DApp) için dünyanın ilk gerçek ‘’gizlilik koruması’’ olarak çalışır. 
  • Akıllı sözleşmeyi destekleyen gizlilik parası olarak sıfır bilgi kanıtı kullanılır. 
  • Yenilikçi UTXO+ Hesabı karma modunu benimsemektedir. 
  • Anonim dijital varlıkların düzenlenmesine izin veren dünyanın ilk platformudur. 
  • SERO, Zcash’in kullandığı en yeni zk – SNARK’lardan 20+ kat daha hızlı olan Super – ZK’yı oluşturma ve en hızlı sıfır bilgi kanıtını şifreleme kitaplığını kullanmaktadır. 

  Super Zero Protocol (SERO) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Super Zero Protocol (SERO) avantajları:

  • Super Zero Protocol, geliştiriciler için gizlilik paraları oluşturma ve DApp’lerde bunları kullanma olanağı sağlar. 
  • Deflasyonist bir token arzına sahiptir. 
  • Güvenli, hızlı ve özel SERO cüzdanlarına sahiptir. 
  • Her hesap ve işlem sadece size özeldir. 

  Super Zero Protocol (SERO) dezavantajları:

  • SERO yüksek fiyat oynaklıklarına sahiptir. 
  • Sektörde güçlü rakiplerinin gerisinde kalabilir. 
  • Merkeziyetsiz finans çözümleri nedeniyle çeşitli resmi sınırlandırmalara maruz kalabilir. 

  Super Zero Protocol (SERO) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Super Zero Protocol (SERO) listeleyen borsalardan bazıları şunlardır:

  • Gate.io
  • ZT
  • Hotbit
  • Tokencan
  • MEXC 

  Super Zero Protocol (SERO) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Super Zero Protocol (SERO) hakkında analistlerin tahminleri de bir süredir takip ediliyor. 3 uzmanın SERO hakkında piyasa beklentileri ve hedefleri dikkat çekicidir. Yatırımcıların bu genel tahminlere göre piyasa risklerine karşı temkinli olması önerilmektedir. SERO hakkında gelecek beklentileri ve fiyat hedefleri ise şöyle özetlenebilir:

  • Price Prediction analistlerinin 2022 yılı ortalama hedefi 0,12 dolardır. Takip eden 5 yılda ise 2023 – 2028 dönemi arasında ortalama fiyat beklentisi 0.17 – 1.08 USD arasında gösterilmiştir. 
  • 1 yıllık tahmininde riskli bir yapı gösteren Wallet Investor uzmanları, 0,0040 dolar seviyesine kadar bir geri çekilme olabileceğini aktarmaktadır. 
  • Tech News Leader analistleri ise 1 yılda fiyatını 0.18 dolar, 5 yılda ise 0.59 dolar değerine kadar hedefin ulaşabileceği aktarılıyor. 

  Sonuç 

  Super Zero Protocol (SERO), gizlilik odaklı oluşu ve blok zincir sektöründe ilkleri oluşturan birçok yenilik duyurması sayesinde yakından takip edilmektedir. Gelecek vaat eden projeler arasında yer alan Super Zero Protocol (SERO), piyasalarda 2022 yılı ile gelen ciddi belirsizlik eğilimi içinde risk oluşturmaktadır. Bir süre daha uygun pozisyon için yakından izlemesi önerilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle