Kriptopara

ElonTech (ETCH) Geleceği Ne Olur? Zengin Eder mi?

  Piyasada kısa süredir yer alan çok yönlü ve teknolojik kripto para birimleri yatırımcıların yakın takibinde. Bunlardan biri ise ETCH Token. Bu kripto parayı cüzdanlarına eklemek isteyenler ise ETCH Token gelecekte başarılı olur mu, zengin eder mi gibi sorular soruyor. Bu yazımızda akılda yer alan bu sorulara analistlerin görüşlerini kaynak alarak yanıt bulmaya çalışacağız. 

  ElonTech (ETCH) Geleceği Ne Olur?

  Analistler ETCH Token geleceğinde fiyat artış ihtimalini kuvvetli gördüklerini açıkladılar. Analistlere göre, ETCH Token oldukça güvenli ve çok yönlü işleme imkan sunan bir kripto para birimi. Diğer yandan hedef kitlesi oldukça geniş görülüyor. Bu yüzden 2021 yılı içinde değer kazanımını, alım taleplerindeki artış ile yapabileceğini düşünüyorlar. ETCH Token’ın 2021 sene sonunda 2 ile 2.50 dolar arasında fiyatlanabileceğini belirttiler.

  YatırımZengin Eder mi?

  Analistlere göre ElonTech (ETCH) Token, önümüzdeki 5 yıllık süre içinde yatırımcılarını zengin edebilir. Bu fikri analiz sonuçlarına göre savunan uzman analistler, 5 sene içinde ETCH Token’ın piyasa hacmini genişletebileceğini ön görüyorlar.

   Uzmanlara göre,  ETCH Token 2021 senesi Haziran başında 0.90 dolar ile 1 dolar düzeyleri arasında fiyatlanabilir. Ancak 2022 senesi ortasına gelindiğinde ise fiyat 3.50 dolar ile 4 dolar bandı arasında hareket edebilir. Bu yüzden erken dönem alımlar ardından kara geçilebileceği tahminlerde sunuldu.

  Neden Değer Kazanımı Görülüyor?

  Analistlere göre, ETCH Token hem DeFi altcoinleri için bir rakip hem de ETH için güçlü bir alternatif. Çünkü staking işlemlerine imkan sunuyor ve kendine ait DXSale Standart sözleşmesi adlı akıllı bir sözleşmeyi devreye sokabiliyor. Tüm bunları Ethereum ağından daha hızlı yapan ETCH Token’ın alım taleplerini karşılayabilmesi bekleniyor. Bu sebeple, 2021 ve 2022 seneleri için değer kazanımı yönündeki tahminler daha fazla yapıldı.

  Diğer yandan yine 2021’de oldukça popüler olan dijital ürün üretimi ve satışında da ETCH Token ile işlem yapmak mümkündür. Bu da oyuncu kitlesinin alımlarını bu yöne çekmek için akıllıca bir tercih olarak görülüyor.

  Analistler Ne Düşünüyor?

  2021 senesinde geleceği hakkında çokça yorum yapılan ETCH Token hakkında önemli analist tahminlerini sizin için bir araya getiriyoruz. İşte değer kazanması beklenen ETCH Token geleceği hakkında ipuçlarını veren analist görüşleri ve tahminleri:

  WalletInvestor ETCH Token Geleceği Hakkında Ne Düşünüyor?

  WalletInvestor analistleri, ETCH Token’ın 2021 yılı Temmuz ayında 0.90 dolar ile 1 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini açıklıyorlar. 2021 sene sonunda ise fiyatın 2 dolar ile 2.50 dolar bandı arasında yer alabileceğini açıkladılar. Bu tahminler ile ETCH Token geleceğinde değer kazanımını gördüklerini belirttiler. 

  Aayush Jindal

  Aayush Jindal, ETCH Token’ın oyuncu kitlesinden ve NFT üreticilerinden alabileceği alım talepleri ile 2021 ikinci yarısında değerlenebileceğini belirtti. Analiste göre 2021 yılı Ağustos ayında ETCH Token fiyatı, 1 dolar ile 1.50 dolar arasında yer alabilir.

  The Signalyst

  The Signalyst analistleri ETCH Token için 2021 sene sonu ve 2022 senesi fiyat tahminlerini verdiler. Onlara görei ETCH Token 2021 yılı sonunda 2 dolar ile 2.50 dolar bandı arasına yükselebilir. 2022 sene ortasında ise 4 dolar ile 4.50 dolar bandı arasında fiyat tabloya gelebilir.

  Kaleo ETCH

  Kaleo ETCH Token’ın 2021 senesi ilk yarısını 1 dolar ile 1.50 dolar bandı arasında fiyatlanarak kapatabileceğini açıkladı. 2021 yılı Temmuz ayında ise fiyatın 2 dolar ile 2.50 dolar arasında hızlı yükseliş yapabileceğini belirtti.

  Sonuç

  ETCH Token, oyunculara, merkeziyetsiz finansal işlemlerden yararlanmak isteyenlere, alım-satım tutkunlarına hitap eden bir kripto para birimidir. Farklı işlemlerde kullanılabilen ve hepsinde düşük masraf avantajı sunan bu kripto paranın değerlenmesi bekleniyor. Analistlerin 2021 yılında onun için koydukları 2 dolar ile 2.50 dolar bandı arasındaki hedef fiyat tabloya gelirse, ETCH Token yatırımcıların zengin olma hayallerini gerçekleştirebilir.

   

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle