SHD CASH Nedir? Nasıl Alınır?

  SHD Cash platformunun yerel token’ı olan SHDC coin bu yazımızın temel konusu olacak. Alternatif bir kripto ödeme aracı olarak nitelendirilen SDH CASH nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, geleceği hakkında beklentiler neler sorularına yanıt arayacağız. 

  SHD CASH Nedir?

  SHD Cash, TRC20 altyapısıyla, SHD Grup tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüş olan tokendır. 500 milyonluk üretime sahip olan SHD Cash, kripto para yatırımcıları için alternatif bir ödeme sistemi görevini üstlenmesi amacıyla piyasaya çıkarılmıştır. SHD Cash, 5 Şubat 2021 tarihinden beri stake işlemlerinde kullanılmaya başlamış ve merkeziyetsiz finansal işlemlere dahil olmuştur.

  SHD CASH Coin Yorum

  SHD Cash piyasaya yeni dahil olan bir tokendır. İşlem hacmi geniş olan kripto para borsalarında henüz listeye dahil olmayan bir tokendır. Belirli kripto para borsalarının listelerinde yer almasına bağlı olarak erişilebilirlik açısından henüz DOT, DOGE, LINK ve benzeri altcoinler ile aynı avantaja sahip olmadığı biliniyor.

  Analistlerin yorumlarına göre onu farklı kılan ve gelişmesini sağlayacak olan unsur stake işleminde kullanılması olacak. TRC20 tabanlı kripto para cüzdanlarında belirli vadede SHD CASH kitleyen kişiler dönem sonunda faiz kazancını SHD CASH olarak alırlar. Şubat ayında başlayan bu uygulama ile ilerleyen süreçte işlem hacmi geniş kripto para borsalarının da ona yer vermesi bekleniyor. 

  SHD CASH Coin Geleceği

  Analistler SHD Cash’in geleceği için henüz net bir tahminde bulunmanın mümkün olmadığını belirtiyorlar. Token şu anda Dex-Trade ve LATOKEN gibi kripto para borsalarında işlem görmeye Mart ayı itibari ile başlamıştır. 

  Analistler onun geleceğinde merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanılabilmesine bağlı olarak yeni yatırımcıların alım taleplerinin bulunduğunu belirttiler. 2021 içinde stake işlemi yapmak isteyenlerin alım taleplerine bağlı bir fiyat artışının yaşanabileceği aktarılıyor.Bu durum yaşanırsa SHDC’nin Binance gibi kripto para borsa listelerine girebileceği ifade ediliyor. İşlem hacmi geniş borsalarda erişilebilirliği artarsa, geleceğe daha sağlam adımlar atması mümkün olacak.

  SHD CASH Fiyatı

  Son durum verilerinde 1 SHDC fiyatı %shd-cash+try% TL. Döviz cinsinden ise %shd-cash+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, SHD CASH fiyatı 24 saatte %shd-cash+yuzde%.

  SHD CASH fiyatı ve diğer kripto para birimlerinin fiyatları, kripto para piyasası volatilitesine bağlı olarak her an değişebilir. Fiyat oynaklığının önde olduğu koşullarda alım-satım öncesinde anlık fiyat takibi yapılmalıdır.

  SHD CASH Coin Nasıl Alınır?

  SHD Cash (SHDC) almak için Dex-Trade veya LATOKEN kripto para platformlarından tercih edilen internet üzerinden giriş sağlanır. Platforma erişim ardından görüntülenen ana sayfadan" kayıt ol" sekmesine tıklanır. Bu adımda ekranda açılan tablo üzerine kimlik ve e-posta bilgileri girilip, tablo altındaki "onay" kutucuğuna tıklanır.

  Hesap onayıyla birlikte görüntülenen sayfa üzerinden "para yatır" sekmesine tıklanıp, hesabın sanal cüzdanına kredi kartından veya seçilen bir kişisel banka hesabından para transferi yapılır. Transfer ardından açılan yeni pencereden "kripto para satın alım" sekmesine tıklanır. Yeni pencereden SHDC kripto para birimi ve miktarı seçilip, satın alma emri verilir. Satın alma emri verilen SHDC miktarı hesabın sanal cüzdanına yansır.

  Avantajları Neler?

  SHDC, yatırımcılara yüksek işlem hızından yararlanabilme avantajı sunar. Alım-satım işlemlerinde seri şekilde onay alma durumu, fiyat oynaklıklarına minimum seviyede maruz kalmayı sağlar. Yatırımcı bu kapsamda hedeflediği fiyat üzerinde değişim yaşamadan emir onaylarını alabilir.

  SHDC’nin cüzdanlar arası transfer işlemlerinde sunduğu düşük masraf diğer bir avantajdır. Sınır ötesine tercih edilen her an transferi yapılabilir. SHD CASH, geleneksel bankacılık hizmetleri ile vadeli mevduat modelinden yararlanamayanlar için token stake etme avantajını verir.

  Dezavantajları Ne?

  SHD CASH (SHDC) dezavantajı şuna pek çok kripto para borsasının alım-satım listelerinde bulunmamasıdır. Erişilebilirlik açısından henüz yüksek bir performansa sahip değildir. Her kripto para biriminde olduğu gibi fiyat oynaklığına sahiptir. Fiyatının her değişebilmesi bir dezavantaj iken, anlık fiyat takibi ile alım-satım kararı vermeyi gerektirir.

  Sonuç

  SHD CASH 2021 yılı Şubat ayı ile birlikte analistlerin ve yatırımcıların dikkatini çekmeyi başlayan bir tokendır. Geleceğine yönelik net bir yorum için analistler onun işleme dahil olduğu yeni kripto para borsalarında nasıl fiyat hareketleri yapacağını görmeyi bekliyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle