Popüler analist bu altcoini toplama zamanı geldi dedi!

  Tecrübeli kripto para analisti Ali Martinez, Bitcoin (BTC) ve popüler altcoin grafiklerindeki son durumu değerlendirdi. Ünlü analist, hem BTC’de hem de 2 farklı altcoinde yeni bir formasyonun başlangıcına dikkat çekti.

  Kripto para piyasası, spot BTC ETF’lerin piyasaya sürülmesinden sonra artan volatilite ile çalkalanmıştı. Fiyatların yavaş yavaş dengelenmeye başladığı bu dönemde yatırımcılar bir sonraki hamleyi merak ediyor. Popüler kripto para analisti Ali Martinez, BTC ve altcoin analizlerini paylaştı.

  Resmi X hesabından paylaşım yapan ünlü analist, BTC ve en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) yatırımcılarına seslendi. ETH grafiğinde yükselen üçgen formasyonunun tamamlandığını ve kısa vadede 3 bin 400 dolar seviyesinin hedef olduğunu söyledi. Analistin bu değerlendirmesi, ETH’de yeni bir yükseliş hazırlığına işaret ediyor.

  Göstergeler DOGE İçin Al Sinyali Veriyor

  Tecrübeli analist Ali Martinez, ETH dışında popüler altcoinlerden Dogecoin (DOGE) grafiğini yorumladı. Uzmana göre, Tom DeMark Sequential göstergesi, yakın zamanda DOGE için “Al” sinyali vermeye başladı. Analistin bu paylaşımı, altcoin rallisini kaçırmak istemeyen yatırımcılardan çok sayıda etkileşim topladı.

  Martinez’in kullandığı TD sıralı göstergesi, grafikte 13 çubuk veya mumun kapanış fiyatını baz alır. Bu gösterge, kripto parada potansiyel trend dönüşlerine yönelik tahminler sunar. Ali Martinez, DOGE için alım zamanı geldiğini hatırlattı: “0,074 dolarlık destek kümesi tutunmaya devam ettiği sürece DOGE’nin 0,100 dolar veya daha yüksek bir seviyeye çıkma şansı büyük!”

  BTC’de Madencilerin Satış Baskısı Sürüyor

  Ali Martinex, X hesabından yaptığı açıklamada lider kripto para birimi BTC geleceğini yorumladı. Madenci hareketlerindeki değişime dikkat çeken analist, “Bu, madencilerin normalden daha fazla BTC taşıdığını ve potansiyel satışlara işaret ettiğini gösteriyor. Son zamanlarda yaşanan BTC fiyat düzeltmesine rağmen dikkatli olun. Daha fazla madenci satışı fiyatları daha da aşağı çekebilir!” uyarısında bulundu. Güncel piyasa verilerine göre BTC fiyatındaki belirsizlik sürüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle