Selfkey (KEY) Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda, farklı sektörlerdeki firmalara ilişkin verimli kimlik verisi yönetme avantajını sunan Selfkey (KEY) Coin hakkında bilgiler sunduk. Sene sonunda değer kazanması öngörülen Selfkey (KEY) Coin nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, onun için yapılan yorumlar ne yönde sorularına yanıt arayacağız.

  Selfkey (KEY) Nedir?

  Selfkey (KEY) Coin, şirketlerin kimlik verilerini yönetebilmeleri için merkeziyetsiz alan sunan Selfkey Blockhain’in yerel kripto para birimdir. Bankalar, bireysel yatırımcılar, şirketler, teknoloji firmaları ve borsalar Selfkey platformunda, KEY Coin ödemeleriyle dijital kimlikleri güvenli koşullarda depolarlar. Kimlik verilerini tercih ettikleri alana iletirler. 

  KEY Coin Yorum

  Selfkey (KEY) Coin kurumsal şirketlerin pozitif yorumlarında adı geçen bir altcoindir. Her bir kişinin kendine ait kimliğini yönetmesini savunan KEY Coin modeli, yatırımcılar tarafından başarılı bulunuyor. 

  Analistler ise geleneksel KYC işlemlerinden farklı olarak kriptografik teknolojiden yararlanılan Selfkey işlemlerinin çok daha verimli olduğunu belirtiyorlar. Analistler Selfkey (KEY) Coin’in 2021 yılını en az %7.50 değer kazanı ile kapatacağını yorumlarında paylaşıyorlar. 

  Selfkey Geleceği

  Selfkey (KEY) Coin’in 2021 sene sonunda 0.028 dolar fiyat değerine sahip olması bekleniyor. Aayush Jindal ve diğer birçok analist Selfkey (KEY) Coin’in şirket yönetimini daha verimli hale getirmeyi isteyenler tarafından kriptografik teknolojiden yararlanırken ödeme yapabilmek için satın alındığını belirtiyorlar.

  2022 senesinin başında ise Selfkey (KEY) Coin’in orta vadeli bir fiyat gerilemesi yaşanması bekleniyor. Bu dönemde fiyatın 0.016 ile 0,019 dolar bandında konumlanması bekleniyor. 2022 yıl ortasında ise fiyatın toparlanarak 0.023 dolar bandının üzerine çıkacağı öngörülüyor. Altcoin’in geleceğinde fiyat oynaklığının önde olacağı belirtiliyor.

  Selfkey (KEY) Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 KEY Coin fiyatı %selfkey+try% TL. Döviz cinsinden ise %selfkey+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Selfkey fiyatı 24 saatte %selfkey+yuzde%.

  Kripto para piyasası volatilitesine göre her an fiyat değişimi yaşayabilen altcoin’in yakından takip edilmesi gerekir. Alım ve satım emri girmeden önce güncel fiyata bakılmalıdır.

  Selfkey (KEY) Coin Nasıl Alınır?

  Selfkey (KEY) almak için KuCoin, Binance, CoinDCX, Probit Exchange, Giottus, Crex24, Hotbit, FitBTC, Hotbit, ExMarkets, Serenity kripto para borsası platformlarından seçilene internetten erişim sağlanır. Ana sayfada bölümünden “yeni kayıt“ sekmesine giriş yapılarak ekrana gelen hesap açılış tablosuna kimlik ve e-posta bilgileri verilir. Tablo altındaki “kaydet“ kutucuğuna tıklanarak hesap açılışı tamamlanır.

  Ardından görüntülenen sayfadan “hesaba para yatır“ başlığı seçilir. Açılan tablo üzerine kredi kartı veya banka hesabı numara bilgileri girilip kripto para hesabına para transferi yapılır. Yeni pencereden “kripto para al“ sekmesine tıklanıp, son aşamada KEY kripto para birimi, miktarı seçilip, satın alma emri verilir. Alınan Selfkey (KEY) Coin miktarı sanal cüzdana yansır.

  Avantajları Neler?

  Selfkey (KEY) Coin avantajlarından ilk erişilebilirliğinin oldukça yüksek olmasıdır. KEY Coin sahibi bir kişi likiditesi farklı olan ve KEY Coin için farklı fiyatları tablolara yansıtan birçok borsada işlem yapabilir. Bu kapsamda KEY Coin’i bir borsadan düşük fiyatla alıp, daha yüksek fiyata başka borsada satmak mümkündür. Seri alım satımda kar elde etmek hedefiyle yatırım yapabilme avantajı sunar.

  Kripto para cüzdanlarında anahtar kod ile saklanır. Çevrimdışı cüzdanda saklanamaya uyumlu teknolojisi sayesinde ağ saldırılarından korunma avantajını sunar. Yatırımcılara, cüzdanlar arası sınır ötesine transfer yapma ve düşük işlem masrafı ödeme fırsatlarını verir.

  Dezavantajları Ne?

  Selfkey (KEY) Coin dezavantajı, fiyat çıtasının popüler altcoinlere göre çok aşağıda yer almasıdır. Analistlere göre Selkey (KEY) Coin değer kazanması beklenen bir altcoin, ancak gelecekte yüksek önemli roller oynaması beklenen bir altcoin değildir.

  Kripto para borsası hesabına bağlı sanal cüzdanlarda, ağda oluşabilecek saldırın riski altındadır. Yatırım için kullanılmayan bakiyenin bir kısmının donanım cüzdanda saklanması tercih edilir. Fiyat oynaklığı ise anlık fiyat takibini şart hale getirir.

  Sonuç

  KEY Coin 2021 yılsonunda en fazla 0.028 dolar fiyatına yükselmesi beklenen bir altcoin olarak karşımıza çıkıyor. Gelecekte kurumsal şirketler tarafından daha çok alımının yapılacağı aktarılıyor. Selfkey (KEY) Coin’in ilerleyen süreçte nasıl bir imaj çizeceğini ise merak konusu.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle