SHIB yükselişini kaçıranlar dikkat! Ünlü analist sıradaki altcoini açıkladı

  Kripto para piyasasında konsolidasyon süreci yaşanırken en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) yatay hareket ediyor. BTC’deki bu yatay görünüm yatırımcıları adeta bıktırdı. Ancak aynı süreçte bazı altcoin projeleri ciddi kazançlar ortaya koydu. Bunlardan biri olan Shiba Inu (SHIB) geçen hafta yüzde 20 yükselmişti.

  Kripto para piyasasında yoğun talep gören memecoinler son dönemde eski günlerini aratır oldu. Kripto para sektöründe gündemde yapay zeka ve regülasyonlar olunca bu projeler geri plana itildi. Sessiz bir şekilde sahneye çıkacakları günü bekleyen memecoinler arasında bazı projeler kazandırmaya devam ediyor.

  En popüler şaka amaçlı kripto para birimlerinden biri olan Shiba Inu (SHIB) geçtiğimiz hafta yüzde 20 değer kazandı. Altcoin yatırımcılarının önemli bir kısmı bu fiyat hareketini kaçırdı ve kazanç fırsatından yararlanamadı. Bundan sonraki yükseliş hareketinin hangi altcoin projesinde olacağını merak edenler için usta analistten önemli bir açıklama geldi.

  Ali Martinez Sıradaki Altcoin Projesini Açıkladı

  Kripto para topluluğunda yakından tanınan isimlerden Ali Martinez, popüler memecoin projelerini değerlendirdi. Ünlü analist, SHIB ve DOGE arasında 0.74’lük güçlü bir pozitif korelasyon bulunduğunu hatırlattı. Buna göre SHIB fiyatı yükseldiğinde DOGE de genellikle aynı yönde hareket ediyor.

  SHIB Sonrası DOGE Yükselişe Geçebilir

  Kripto para analisti Ali Martinez, yüzde 20 değer kazanan SHIB sonrası gözünü DOGE fiyatına çevirdi. SHIB’de artan hacim ralliyle birlikte azalmaya başlarken benzer hareketin DOGE’ye kayabileceği ihtimali üzerine duruluyor. Dogecoin’in henüz bu şekilde bir değerleme yaşamadığını kaydeden analist, takipçilerine DOGE fiyatına odaklanmaları gerektiğini söyledi.

  Kripto para topluluğunda çok konuşulan Shiba Inu, zincir üstü veri analiz şirketi Santiment tarafından incelendi. Santiment son raporunda altcoin fiyatlarında hafif bir yükseliş olduğunu söyledi. Ancak rapora göre orta ve küçük ölçekli coinlerin çoğu haftalık zaman diliminde yükseliş ortaya koymak için mücadele ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle