Popüler analistten ETH, LTC ve XRP fiyat tahminleri

  Başarılı kripto stratejisti Scott Melker, son analiz raporunda önde gelen altcoin projelerine değindi. Analistin tahminde bulunduğu kripto paralar arasında Ethereum, Litecoin ve XRP yer aldı. 

  Kripto para topluluğu, önde gelen analistlerin ve trader’ların kripto para piyasaları hakkındaki tahminlerini merak ediyor. Son dönemde başarılı tahminleri ile öne çıkan usta kripto para analisti Scott Melker, önemli açıklamalar yaptı. Coinbase borsasının Nasdaq üzerinde listelenmeye başlamasının Bitcoin fiyatında geri çekilme yaratacağını söylemişti.

  Bu durumun piyasada sürpriz yaratmayacağını ve beklenen bir gelişme olduğunu belirten Melker, yatırımcılar için önemli tavsiyelerde bulundu: “Şimdi, bildiğiniz gibi, bunları takas ederken, tam olarak satıra koymazsınız, emirleri yukarıya, aşağıya, hemen satıra dağıtırsınız, böylece onu yakalarsınız. Tam bir pozisyonu doldurmayabilirsiniz, ancak aynı zamanda balinalar tarafından ön plana çıkmak istemezsiniz.”

  Ethereum Tahmini Dikkat Çekti 

  Lider kripto para birimi Bitcoin’in fiyatındaki dalgalanmanın devam edeceğine dikkat çeken Scott Melker, popüler altcoinlere de ayrı bir parantez açtı. Ethereum’un çok sessiz bir şekilde BTC’ye karşı çıktığını ve ona yaklaştığını söyleyen analistin bu açıklamaları büyük ses getirdi. Usta analist, şu ana kadar Ethereum’un rakibinin aksine geriye hiç bakmadığını söyledi.

  Litecoin (LTC) fiyatında kısa vadede büyük bir yükseliş beklentisi içinde olan Melker’in açıklamaları yakından takip edildi. Analist ayrıca ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a karşı açtığı dava ile ilgili önemli detaylara da değindi. Bu gelişmelerin XRP fiyatında yeni bir yükseliş rallisi başlatabileceğini vurguladı.

  XRP Yatırımcılarına Önemli Tavsiyeler

  Son dönemde altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği XRP kripto para biriminin piyasasındaki ilginç gelişmelere değinen analist şunları söyledi:

  “Şirket satmadığında, bu kripto paraların arzdan çıkarılması şaşırtıcı. Çok fazla talebiniz var, FOMO ve onda satış yapan büyük oyuncular yok. Bu yüzden bu gücün devam ettiğini görmemizin nedeninin bu olduğuna inanıyorum ve FOMO kalırsa devam edebilir.  Şu anda benim için XRP’deki herhangi bir düşüş muhtemelen satın almak içindir.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle