Kripto Para

Socios’tan Türkiye’ye destek: Hatıra ormanı oluşturacak

  Türkiye son günlerde, ülkenin birçok farklı noktasında başlayan orman yangınlarıyla sarsıldı. Birçok farklı noktada başlayan onlarca yangının ardından vatandaşlar, yaşamı yeniden yeşertme çalışmalarına destek vermeye başladı. Söz konusu desteklere Socios da duyarsız kalmadı.

  Kripto para piyasaları özellikle ciddi büyümeler elde ettiği son dönemlerde, birçok farklı alanda tartışmaların da ana konusu oldu. Dünyanın birçok noktasında insanlar, kripto paralar ile neler yapılabileceği konusunda fikirlerini dile getirerek, sektöre yönelik yorumlarını paylaşıyor. Bir kesim kripto paraların işlevselliği, kullanım alanları gibi noktalarda olumsuz yorum belirtirken, birçok kişi kripto paralar sayesinde dünyada olumlu gelişmelerin yaşandığına dikkat çekiyor. Özellikle felaketler sonrası yapılan yardımlarda kripto para toplulukları birçok kez duyarlılıklarını gösterdi.

  Türkiye, Orman Yangınlarına Ağlıyor

  Kripto para topluluklarının doğal afet ve felaketler gibi can yakıcı gelişmelerden sonra dünyanın birçok noktasında elini taşın altına koyduğu biliniyordu. Maalesef bu felaketlerden biri de son günlerde ülkemizde görülmeye başladı. Manavgat, Adana, Kayseri, Mersin, Kocaeli gibi Türkiye’nin birçok farklı noktasında eş zamanlı olarak başlayan orman yangınları, birçok vatandaşın ve binlerce hayvanın mağduriyetine sebep oldu. Can kayıplarının da görüldüğü yangınlarda yitip giden ormanlar sonrası başlatılan kampanyalara vatandaşlar da hızla dahil olmaya başladı.

  TEMA Vakfı tarafından başlatılan “Yaşamı Yeniden Yeşerteceğiz” kampanyasına birçok vatandaş ve ünlü isim fidan bağışlarıyla katılım gösterdi. Acı ancak anlamlı olan bu kampanyaya katılanlar arasına Socios da adını yazdırdı.

  Socios Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk’ün Açıklamaları

  Bloomberg HT programında kripto paralar hakkında konuşmalar yapan Socios Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk, yaşanan orman yangınlarından dolayı duydukları üzüntüyü belirtti. Öztürk, Socios 10 bin ağaçlık hatıra ormanı oluşturacaklarının sözünü verdi. Konuya ilişkin olarak Öztürk şu ifadeleri kullandı:

  “Orman yangınları nedeniyle üzüntülerimizi tekrar belirtmek istiyorum. Takipçilerimize ve bizi izleyenlere 10 bin ağaçlık bir hatıra ormanı oluşturmayı taahhüt ediyoruz.”

  Socios Taraftar Token’ları ile Tanınıyor

  Socios, 2021 yılında özellikle de spor kulüpleriyle kurdukları ortaklıklar sonrası ortaya çıkardıkları taraftar token’lar ile adını kripto para dünyasında duyurmayı başardı. Türkiye’den de birçok spor kulübüyle ortaklığı bulunan Socios, ayrıca dünyanın çeşitli yerlerinde de ortaklıklar kurdu.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle