Kriptopara

IOTA Coin Geleceği 2021 - MIOTA Coin’e Yatırım Yapılır mı?

  IOTA Coin yatırımcıları, yakın dönemde gündeme gelen değer kayıpları ardından, altcoinin yeni hareketlerinin neler olabileceğini araştırıyorlar. Bu yazımızda IOTA Coin geleceğine değinen analist görüşlerini, grafik analiz yorumunu, MIOTA Coin’e yatırım yapılır mı gibi sorulara yanıt olabilecek analist tahminlerini sunacağız.

  IOTA Coin Geleceği 2021

  IOTA Coin geleceği hakkında yorum yapan analistler, 2021 sene sonunda değer kazanımının yaşanabileceği yönünde ifadeleri kullanıyorlar. 2021 yılı için IOTA Coin’e parlak bir tablo çizen analistler, Ağustos ayı ardından alım taleplerinin artabileceği yönünde fikir yürütüyorlar.

  MIOTA Coin’e Yatırım Yapılır mı?

  Analistlerin bir kısmı MIOTA Coin’in 2021’de yatırım için incelenebilecek kripto paralar arasında olduğunu ifade ediyorlar. Çünkü sene sonunda fiyatının 1 dolara ulaşacağı yönünde tahminleri bulunuyor. Ancak belirli analist gruplar ile 2022 ve 2025 arasında IOTA Coin fiyatının, 13 Temmuzdaki 0.80 dolar düzeyinde hareket eden fiyattan çok uzakta olacağın tahmin ederek, onu temkinli yaklaşılması gereken kripto paralar arasına sokuyorlar.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 IOTA fiyatı %iota+try% TL. Döviz cinsinden ise %iota+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, IOTA 24 saatte %iota+yuzde%.

  IOTA Grafik Analizi

  IOTA Coin grafik analizini ve yorumlamasını gerçekleştiren anonim analistler, 11 Temmuz tarihinden itibaren bir inceleme yapmışlar. Anonim analistler IOTA Coin grafiğinde düşen bir hacmin bulunduğunu ve RSi’nin de düşen kanalda yer aldığını açıkladılar. Anonim analistlere göre grafikteki bayrak formasyonu, hareketli alanlarda mıknatıs görevini üstlenebilir.

  Mıknatıs modeli kapsamında ise 2021 yılı içindeki yükselişte ana destek olan 1.33 dolarlık seviyenin üstüne çıkışın zorlaşabileceğini belirtiler. Anonim analistler sene sonunda 1 dolarlık fiyatın 0.90 dolarlık direnç seviyesinin kırılması ardından gelebileceğini düşünüyorlar.

  IOTA Coin Fiyat Tahminleri

  IOTA Coin hakkında 2021’de fiyat tahminleri yapan analistler 2021 sene sonu için iyimser açıklamalar yaparken, bir kısmı ise 2021 ardından gelebilecek düşüşlerden söz ediyorlar. Yazımızın bu bölümünde IOTA Coin hakkındaki fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte IOTA Coin fiyat tahminleri:

  John McAfee MIOTA Coin Fiyat Tahmini

  John McAfee tarafından yapılan IOTA Coin fiyat tahminleri şöyledir:

  • Analist 2021 Ağustos ardından IOTA Coin’in 1 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Bu senaryoda boğaların piyasa olabileceğini ve 0.50 dolar altına fiyat düşüşünü istemeyen boğaların işlemleri ile fiyatı 1 dolara çekebileceklerini belirtti.
  • Analiste göre sene sonuna en yakın dönemde IOTA Coin fiyatı ilk olarak 1.43 dolarlık fiyatı kırabilir ve sene sonunda ise 1.5 dolardan fiyatlanabilir.

  CryptoCurrency IOTA Fiyat Tahmini

  CryptoCurrency tarafından yapılan IOTA Coin fiyat tahminleri şöyledir:

  • Analist topluluk IOTA Coin’in 2021 sene sonunda 1 dolarlık fiyata ulaşabileceğini tahmin ediyor.
  • Analistler 2022 senesine gelindiğinde IOTA Coin fiyatının 1.35 dolar seviyesine ulaşabileceğini açıkladılar.

  Crypto Rating IOTA Coin Fiyat Tahmini

  Crypto Rating platformunun analistlerinin gerçekleştirdiği IOTA Coin fiyat tahminleri:

  • Analistlere göre IOTA Coin 2021 sene sonunda 0.27 dolar seviyesine kadar düşüş yapabilir.
  • Analistler 2022 yılında ise fiyatın 0.39 dolar seviyesini tekrar test edebileceğini açıklıyorlar.
  • 2023 senesinin ilk yarısı içinde IOTA Coin fiyatının 0.52 dolara çıkış yapabileceğini belirttiler.
  • Analistlerin, 2024 yılı için verdikleri IOTA Coin fiyat tahmini ise 0.55 dolar olarak açıklandı.
  • Analist topluluk, 2025 sene sonunda IOTA Coin fiyatının 0.88 dolar ile 0.90 dolar badı arasında olabileceğini belirttiler.

  Longforecast MIOTA Coin Fiyat Tahmini

  Longforecast analistlerinin IOTA Coin fiyat tahminleri hakkında detaylar:

  • Analist topluluğa göre IOTA Coin 2022 senesinde 0.6 dolar seviyesinden işlem görebilir.
  • 2023 senesi için verdikleri IOTA Coin fiyat tahmini ise 0.9 dolar olarak şekillendi.

  Sonuç

  IOTA Coin analistleri fikir ayrılığına düşüren kripto paralar arasında yer alıyor. Bir kısım analist 2022 senesi fiyat tahmini 1.35 dolar olarak verip yükselişten yana duruyorlar. Diğer kısım ise değer kaybının oluşabileceğini ve 2022’de fiyatın 0.6 dolar seviyesine kadar iniş yapabileceğini açıklıyorlar.

  Henüz ortak bir düşüncenin oluşmadığı IOTA’da fiyatın yükselmesi için öncelikle genel kripto para piyasalarında trendin yukarıya dönmesi bekleniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle