Kripto Para

Ledger sahiplerine mobil ile DeFi'ye erişim imkanı

  Kripto para cüzdan firması Ledger, kullanıcıları için yeni bir uygulama başlattı. Yapılan açıklamada kullanıcıların Ledger Live üzerinden DeFi protokolleri ile etkileşim imkanına sahip oldukları belirtildi…

  Kripto para sektöründe yatırımcıların en çok kullandıkları donanım cüzdanlardan olan Ledger şirketinden yeni bir duyuru yayınlandı. Ledger sahiplerini yakından ilgilendiren açıklamada kullanıcıların yakında doğrudan mobil uygulaması Ledger Live üzerinden DeFi protokolleri ile etkileşime girebileceklerini belirtti.

  Açıklamada yeni masaüstü uygulamasının yanında Ledger Live mobil uygulamasının da başarıyla güncellenmiş versiyona eklendiği aktarıldı. Bu gelişme ile birlikte Ledger cüzdan kullanan kripto para yatırımcılarının mobil cihazlarda da istedikleri işlemleri yapabilecekleri söz konusu oldu. Ledger müşterileri, böylelikle WalletConnect’in açık kaynak protokolüne doğrudan şirketin mobil uygulamasından erişebilecekler.

  Ledger Cüzdanı Kullanıcılarına Yenilik

  Ledger sahipleri, WalletConnect’in açık kaynak protokolüne mobil uygulamadan erişerek DeFi protokolleri ile doğrudan etkileşim kurabilecekler. Yeni başlatılan girişim ile birlikte Ledger mobil kullanıcıları, ilk olarak harici ağ geçitlerine veya tarayıcı tabanlı Ethereum cüzdana bağlanmak zorunda kalmayacak. 

  Ledger kullanıcıları bu yenilikle birlikte Uniswap, 1inch, Aave, Zapper, Compound, Binance DEX ve KyberSwap gibi DeFi platformlarına rahatlıkla erişebilecekler. Şirketin yayınladığı duyuruda kullanıcıların favori dApp’larına erişmeden önce, Ledger Live mobil uygulamasını en az 2.19.0 sürümüne güncellemeleri gerektiği hatırlatıldı.

  Ledger Live Mobil Uygulaması 

  Ledger sahipleri tarafından ilgiyle karşılanan bu duyuruda ayrıca kullanıcılardan cüzdanın aygıt yazılımını en son sürümüne güncelleme yapmaları gerektiği açıklandı. Kullanıcılar, bu mobil uygulamayı en son sürümle güncellediklerinde ayarlar menüsünde bulunan WalletConnect’i etkinleştirebilecekler. Güncellemenin ardından Ledger kullanıcıları artık favori dApp’larını seçip bunu WalletConnect ile entegre edebilecek.

  Ledger Live mobil uygulaması ayrıca kullanıcıların uygulama içi QR kodlarını tarayarak dApp’ler ile etkileşim kurmalarına olanak tanıyacak. Ledger Live mobil uygulaması desteklenen dApp’ler ile başarılı bir şekilde entegre edildikten sonra, sonraki işlemleri halledilebilecek. DeFi sektörü gelişmeye ve ilgi görmeye devam ederken Ledger kullanıcıları arasındaki popülaritesini daha da artıracağı düşünülüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle