BitTorrent Token son 24 saatte 3 kat değer kazandı

  Tesla haberinin ardından rekor kıran Bitcoin fiyatı, kripto para gündemine oturmuşken, bazı altcoinler de yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Bir gün içinde %156 yükselen BitTorrent Token dikkat çekti…

  9 Şubat tarihinde Bitcoin (BTC) fiyatında 48 bin dolarlık seviyeler görülürken, bazı altcoinlerde de yeni ATH’ler görüldü. BitTorrent Token (BTT) de yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başaran altcoinler arasında yer aldı. Kripto paranın fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00192 dolara kadar çıktı.

  2019 yılında Tron CEO’su Justin Sun, BitTorrent’i satın aldı ve BitTorrent (BTT), Tron blockchain’i üzerinde kullanıma açıldı. Bugüne kadar kısmen sabit bir fiyat hareketliliği olan kripto para biriminin son dönemde ciddi yükseliş trendine girdiği görüldü. Son 24 saatteki yükseliş grafiğini korumaya devam eden BTT fiyatı %156 oranında değer kazandı.

  BitTorrent Token (BTT) Fiyat Rekorunu Getiren Gelişmeler

  5 Şubat tarihinde bir haftalık optimizasyon çalışması yapılacağını duyuran BTT, bu sayede kullanıcılarına protokolün ödeme sistemi üzerinden daha iyi hizmet verebilecek. Ayrıca hafta başında BTFS (BitTorrent File System), topluluğa katkıda bulunan madencilere BitTorrent Pro üyelik dağıtacağını açıkladı. BTT madencileri, gerekli formu doldurduktan sonra ödüllerini almaya hak kazanabilecekler.

  BitTorrent ve UTorrent web sitelerinin arayüzünün yenilenmesi de kripto para yatırımcılarının gözünden kaçmadı. BitTorrent topluluğu Türkiye ve Brezilya gibi ülkelerin ev sahipliği yaptığı çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi. İşte tüm bu etkinlik ve gelişmeler BTT fiyatında tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu getirmede etkili oldu.

  BitTorrent Token (BTT) Fiyat Analizi

  Son yükseliş trendinin ardından piyasa değeri 876 milyon dolara çıkan BTT’nin 24 saatlik işlem hacmi 2.9 milyar dolara ulaştı. BTT fiyatı son 24 saat içinde 0.00052 dolar seviyesinden 0,00192 dolara kadar yükseldi. Yatırımcısının yüzünü güldüren BTT tokenın haftalık kazancı %266, aylık ise %221 olan BTT’nin mevcut fiyatı 0,00139 dolar seviyesinde bulunuyor. Özellikle altcoin yatırımcıları, BTT fiyatının önümüzdeki süreçte de altcoin mevsimi ile birlikte yükselişine devam edeceğini düşünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle