Kripto Para

3 Uzmandan DELTA Token Geleceği, 3 Uzman Tahmini

  Agresif fiyat hareketleri ile dikkat çeken DELTA Token’i nasıl bir geleceğin beklediği yatırımcıların merak konusu.

  Uzmanların ele aldığı projeye yönelik değerlendirmelere yer verilen rehber yazımızda, DELTA Token teknik detayları ve analist fiyat hedefleri paylaşıldı.

  DELTA Token Geleceği

  DELTA Token iyi bir giriş yaptığı kripto endüstrisinde adından en çok yüksek volatilite içeren hareketleri ile gündeme geldi. Anlık yükselişlerin sık yaşandığı DELTA Token projesi bu yönü ile riskli görülürken, uzmanlar gerek rekabet gerek düşük borsa listelenmesi gibi nedenlere bağlı olarak projeyi olumsuz değerlendirdiler. Her ne kadar DeFi’nin geleceği olumlu görülse de DELTA Token’e ilişkin şu kritik detaylar, uzmanların projeyi olumsuz yorumlanmasına yol açtı:

  • Devam ettiği işlem süresince sadece tek bir borsada listelenmesi, DELTA Token güvenilirliğine önemli bir zarar vermiştir.
  • DELTA Token maksimum arzı düşük olmasına karşın fiyatlamasının düşük kalması, projenin yeterli popülerlik elde edemediği şeklinde yorumlanmaktadır.
  • DeFi her ne kadar büyük bir pasta olsa da bu alanda geliştirilen çok sayıda ve güvenilir proje olması, DELTA Token geleceğini tehdit etmeye devam ediyor.
  • Artan DeFi saldırılarına karşı DELTA Token’in daha savunmasız olduğu savunuluyor.

  DELTA Token Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  DELTA Token’in kararsız grafiği, yatırımcıların olduğu kadar anonim teknik analistlerin de gündeminde. Grafiği incelerken bir mum grafiğinden yararlanılamaması nispeten olumsuz bir durum oluştursa da anonim analistler, önemli detaylar paylaşarak yatırımcılara ışık tuttular.

  Dönemsel tepki hareketleri yerine trendin genel görünümüne odaklanılması gerektiği uyarısında bulunan teknik analistler, fiyatların uzun bir süredir devam eden yatay trend ardından nispeten yukarı yönlü eğilim gösterdiğinin altını çizdiler. Bu noktada yavaş ama düzenli bir artış görülebileceği kaydedilen DELTA Token’de anonim analistlerin ilk fiyat hedefi 1,21 dolar olarak paylaşıldı. 1,21 dolar üzerinde ise 1,35 dolar seviyesi analistlerce yakından izlenecek. Olumsuz senaryoda 0,70 dolar seviyesi ilk destek olurken, bu desteğin kaybedilmesi halinde fiyatların hızla 0,50 dolara gerileyebileceği konuşuldu.

  DELTA Token Nedir, Nasıl Çalışır?

  DELTA Token, merkeziyetsiz finans (DeFi) deneyimini iyileştirmeyi hedefleyen ve kullanıcılarına iyileştirdiği DeFi dünyasını deneyimleme fırsatı sunan bir kripto para birimidir. DELTA Token, yatırımcılara en avantajlı ortamlarda merkeziyetsiz finans işlemlerini yapma olanağı tanıyan bir DeFi token’idir.

  DELTA Token, Binance Smart Chain (BSC) ve Ethereum üzerinde çalışabilmektedir. DeFi dünyasında derin likiditeli opsiyonlarla işlem ve KYC bilgileri gerektirmeden staking yapma olanağı getirmiştir. DELTA Token kullanıcılar, fiyat çarpışmaları veya sigorta durumlarından en düşük primler ile karşılaşır ve CEX emirlerine karşı koruma ile güvence altına alınır. Emir defterleri üzerinden işlem yapılabilen DELTA Token’de farming için geliştirilen özel yöntemler ile kullanıcılar, DeFi dünyasından gelir elde etme adına birden fazla opsiyondan yararlanabilir. Twitter üzerinden @Delta_Token hesabı aracılığı ile projeye yönelik tanıtımların yapıldığı DELTA Token’de daha detaylı bilgi edinmek için DELTA Token nedir, nasıl alınır isimli rehber içeriğimize başvurabilirsiniz.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  DELTA Token kullanım alanları aşağıda sıralanmaktadır:

  • Staking ve ödülleri,
  • Farming,
  • Para transferleri,
  • SushiSwap üzerinden yapılacak alım, satım ve takas işlemleri.

  DELTA Token Ne Olur, Beklentiler Ne?

  DELTA Token’e ilişkin kripto endüstrisinin temsilcilerince yapılan değerlendirmelerde öne çıkan başlıklar şu şekilde sıralanabilir:

  • Uzmanların DELTA Token’e yönelik değerlendirmelerinde olumsuz görüşler ön plana çıkmaktadır.
  • Anonim teknik analistler DELTA Token’de trendin yükselişe dönebileceğini ifade ettiler.
  • Kripto analistleri iyi bir yatırım aracı olarak gördükleri DELTA Token’de hedef fiyatlarını yukarı yönlü paylaşmaktalar.

  DELTA Token Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  DELTA Token ağının güvenliği staking mekanizması ile sağlanır. Kullanıcılar, stake ettikleri DELTA Token karşılığında doğrulayıcı olarak ağda görev alırken, karşılığında ağ tarafından verilen DELTA Token ödüllerinden yararlanabilirler. Fakat token’in sadece SushiSwap’ta listelenmiş olması, güvenilirlik nezdindeki soru işaretlerinin artmasına yol açmaktadır.

  Bir yatırımcı gözünden yapılacak değerlendirmelerde ise güvenilirlik önemli bir kriter olmakla birlikte tek başına yeterli değildir. Analize dayanmayan her yatırım kararı, tüm kripto para birimi yatırımlarında olduğu gibi DELTA Token için de yüksek zarar riski içerir. Bu nedenle okurlarımız DELTA Token teknik analizini ayrıntılı olarak ele alarak yatırım kararlarını şekillendirmelidirler.

  DELTA Token’i Benzersiz Yapan Nedir?

  DeFi deneyimini iyileştirmeye odaklanan ve kullanıcılara özgün gelir modeli sunma adına hayata geçirdiği yenilikler ile farklılaşan DELTA Token’in benzersiz yönleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Trader’ları HODL’a teşvik etmek adına özel likiditesi yüksek staking modeli ile pasif gelir oranını artırmaktadır.
  • Deep Farming Vault isimli verimi yüksek çiftçilik modeli ile pasif gelir alternatiflerini artırır.
  • Piyasa yapıcılar, gerçek zamanlı emir defterleri üzerinden işlem yapabilirler.
  • Deep Farming Vault sisteminde verimi artırmak adına rLP jetonları stake edilebilmektedir.

  DELTA Token’in Avantaj ve Dezavantajları Neler?

  DeFi parası olarak öne çıkan DELTA Token’in artıları ve eksileri aşağıda sıralanmaktadır:

  Avantajları

  • Staking yolu ile pasif gelir elde edilebilir.
  • Deep Farming Vault yolu ile ağda ek gelir elde edilebilir.
  • Maksimum DELTA arzı düşüktür.
  • DELTA Token para transferlerinde kullanılabilir.

  Dezavantajları

  • DELTA Token sadece SushiSwap’ta listelenmektedir.
  • DELTA Token fiyatlarında görülen aşırı volatilite nedeniyle yatırımının riskli olduğu söylenebilir.
  • DeFi projelerine yönelik saldırılar, DELTA Token için de önemli bir olumsuzluk içerir.
  • Proje web sitesine erişim sağlanamamaktadır.

  DELTA Token Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  DELTA Token SushiSwap borsası tarafından listeleniyor. SushiSwap’ta WETH paritesi ile oluşturulmuş DELTA Token’e ait bir işlem çifti bulunuyor.

  DELTA Token Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Kripto analistlerinin DELTA Token’de yayımlanan fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • Ico Creed analistlerince hazırlanan bültende, 1 yıl sonrası için DELTA Token’in en düşük 1,56 dolardan fiyatlanabileceği ifade edilmektedir.
  • DELTA Token’i iyi bir yatırım aracı olarak gören Price Prediction, 1 yıl sonrası için 1,53 dolarlık fiyat hedefi ile öne çıkar.
  • DigitalCoin, DELTA Token’in gelecek yıl fiyatını 1,80 dolar düzeylerine çıkarabileceğine inanıyor.

  Sonuç

  DELTA Token, DeFi odaklı bir kripto para birimidir. BSC ve ETH ağlarında kullanılabilen versiyonları bulunan DELTA Token, staking ve farming kavramlarını kullanıcılarına sunarak DeFi deneyimini iyileştirmeyi hedefler. Sadece SushiSwap’ta listelenen DELTA Token’e ilişkin uzmanlar olumsuz değerlendirmeler paylaşmaktadırlar. Uzmanların aksine kripto analistleri ise paylaştıkları fiyat hedefleri ile 1 yıllık periyotta DELTA Token fiyatlarının artabileceğini ifade etmekteler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle