Kriptopara

3 Uzmandan Güncel SXP Yorumu, 2022 SXP Yorumları, Analiz

  Finansal işlemlerin kriptolar ile yaşadığı dönüşümün 2022 yılında katlanarak devam etmesi SXP Coin gibi kripto projelerini de güçlendirmiştir. Swipe platformunun finansal işlemlerde sağladığı kripto çözümleri sayesinde son günlerin öne çıkan projelerinden olmuştur. Analistlerin SXP hakkında yorumları ve projenin merak edilen tüm detaylarını sizler için derledik. 

  SXP Coin Yorum 

  Swipe platformu için vazgeçilmez bir dijital varlık olan SXP, kripto paralar arasında gördüğü köprü görevi ile şimdiden gelecek için iyi bir pozisyon sergilemektedir. Piyasalarda isabetli tahminleri ile dikkat çeken birçok uzmanın SXP Coin geleceği hakkında düşünceleri ve analizleri ise projenin elde edeceği başarıya paralel olarak revize edilmiştir. 

  Uzmanların proje ve SXP fiyat beklentisi hakkında yorumları yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırımcıların proje hakkında fikir sahibi olmalarına yönelik tahminlere göre doğru bir strateji oluşturulması daha doğru olacaktır. Genel görünümde gelecek için beklentileri artan SXP Coin hakkında 3 uzmanın güncel yorumları şöyle özetlenebilir:

  • Wallet Investor, SXP Coin için 2022 yılında pozitif bir beklenti içindedir. 12 aylık görünümde 1,6 dolar hedefini bekleyen uzmanlar, daha uzun vadeler için proje hedeflerine bağlı kalınarak +63% seviyelerinde bir kazanç potansiyeli belirlemiştir. 
  • Digital Coin analistlerinin tahmini ise 2022 yılı için benzer bir projeksiyonda değerlendirilmektedir. Ortalama bu yıl içinde beklentilerini 1 doların üzerinde olarak değerlendirmişlerdir. 
  • Price Prediction uzmanlarına göre, geçmiş fiyat analizlerine göre 2022 SXP yorumu ortalama piyasa beklentisi ile örtüşmektedir. 1,67 – 1,96 USD bandında bir hareketin takip eden süreçte olasılık dahilinde olduğu tahmin edilmiştir. 

  SXP Coin Grafik Yorumu, Analiz

  SXP’nin güncel formasyonunda orta vade beklentisi 2 dolar olarak görülmektedir. Ancak bu hedefin çok zorlandığı ve kalıcılığının mümkün görülmediği aktarılmaktadır. Alım fırsatı yaratması için mevcut direncin kırılmasının beklenmesi öngörülmektedir. Düşen trendi kırmış görünen SXP’nin hacminin çok sert olmadığı aktarılmıştı. Anonim bazı uzmanların analizlerine göre 1.8 direncinin kırılması halinde geri çekilmenin sert olabileceği belirtilmektedir. 

  Swipe (SXP) Coin Nedir?

  SXP Coin, Swipe platformuna güç veren yerel kripto para birimidir. Ürün ekosistemi ve zincir üzerindeki merkezi olmayan protokollerin yönetimi için geliştirilmiş bir tokendir. SXP belirteçleri tarafından desteklenen bir kart veren API hizmeti olarak dikkat çeken kripto para projesidir. 

  SXP Coin Hangi Ülkeye Ait, Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  Swipe projesi, erken Bitcoin yatırımcılarından ve deneyimleri ile sektörde önemli bir yer edinen Joselito Lizarondo tarafından başlatılmıştır. Şu anda da CEO’luk görevini üstlenen Lizaondo, kripto alanında çözüm üreten birçok projede yer almıştır. Temmuz 2020 tarihinde dünyanın önde gelen kripto borsası Binance tarafından açıklanmayan bir bedel karşılığında satın alınan Swipe, piyasalarda bu tarihten itibaren güçlü bir konuma erişmiştir. 

  SXP Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Swipe’ın öne çıkmasını sağlayan ve projeyi benzersiz kılan temel özellik Binance ve FTC gibi en önemli dijital varlık borsalarına güç veriyor olmasıdır. Bunun yanı sıra Swipe API’si aracılığıyla dünyanın en büyük ödeme ağı olan VISA ağına bağlantı sağlamaktadır. Projenin benzersiz yanları ve gücünü ortaya koyan temel unsurlar ise şunlardır:

  • Yerel SXP belirteci tarafından desteklenen küresel ödeme kartları oluşturmak için geliştirilmiş ve gerçek para ve kripto paralar arasında köprü oluşturmaktadır. 
  • Swipe API, Satış noktalarında veya online alışverişlerde banka karının sadece bir defa kaydırılması ile gerçek zamanlı kripto para birimine dönüştürme işlemlerini yasal hale getirmektedir. 

  Swipe (SXP) Projesi Güvenilir mi? 

  Solar Network, SXP tarafından da desteklenen DPoS aracılığıyla Bizans Hata Toleransı fikir birliği mekanizması ile güvende kalmayı başarmaktadır. Binance tarafından da 2020 itibariyle satın alınmasının ardından projeye olan güven artmıştır. Kripto tabanlı VISA kartları milyonlarca noktada kullanan Swipe, 70 milyondan fazla noktada geçerli olan bu kartlar sayesinde son derece önemli bir girişim olarak değerlendirilmektedir. Swipe cüzdanı ve SXP Coin ise platformdan farklı olarak aynı şekilde yoluna devam etmektedir.  

  SXP Coin Ne Olur? Alınır mı?

  SXP Coin’in piyasalarda alım fırsatı yaratacak seviyelere inmesi halinde uzun vade için yatırımına sıcak bakılmaktadır. Özellikle güçlü destekçileri ile büyümesini sürdüren ve gelecekte bu tür kripto ödeme servislerine olan ihtiyacın artacak olmasına dair öngörüler de SXP ne olur sorusuna verilen yanıtların pozitif eğilim göstermesini sağlamaktadır. 

  SXP Coin Coin Piyasa Bilgileri ve İşlem Gördüğü Borsalar

  Piyasada değeri ve CoinMarketCap gibi önemli platformlardaki sıralaması ile SXP Coin bir hayli gelecek vaat etmektedir. 285 milyon 368 bin 788 toplam arza sahip SXP, büyük borsalarda işlem hacmini ve genişlemesini sürdürmektedir. Listelendiği borsalarda farklı çiftler ile işlem yapılabilen SXP birçok yatırımcının güvenini kazanmayı başarmıştır. SXP Coin’in işlem gördüğü popüler bazı borsalar şunlardır:

  • Binance
  • Gate.İo
  • Bithumb
  • FTX

  Güncel SXP Coin Fiyatı

  Güncel durumda 1 SXP fiyatı %swipe+try% TL. Döviz cinsinden ise %swipe+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Swipe Coin 24 saatte %swipe+yuzde%.

  SXP fiyatı güncel verilere göre Mayıs 2021’de 5,86 dolar seviyesi ile gördüğü tarihi zirve sonrasında ciddi bir geri çekilme yaşamıştır. Bu geri çekilme sonrasında 2022 yılı itibariyle yeniden bir toparlanma eğilimi beklense de düşüş bazı uzmanlara göre iyi bir alım fırsatı yaratmaktadır. İyi bir yatırım stratejisi için direnç ve destek noktalarına bakılarak uygun zamanın kollanması ve risk analizlerinin yapılması gerektiği ifade edilmiştir. Fiyatında görülecek inişler ve çıkışlar yatırımcılar için risk teşkil edebilir. 

  SXP Coin Madenciliği Yapılır mı?

  Swipe Coin madenciliği yapılamamaktadır. Bunun nedeni ise Swipe’ın Proof of Stake konsensüsü kullanması etkilidir. Kullanıcıların madencilik işlemeleri yerine ağın güvenliğini sağlamak için stake etmeleri mümkündür. Madencilik olmamasına çözüm olarak ağdaki işlemler doğrulayıcılar tarafından yapılır.  

  SXP Coin Nereden Satın Alınabilir?

  SXP Coin işlem hacmi ve piyasa değeri ile güvenilirliğini ispat etmiş birçok büyük borsadan alınabilmektedir. Binance, FTX ve diğer birçok platform al – sat için uygundur. SXP Coin almak için yatırımcıların şu adımları izlemesi mümkündür:

  • 1. Adım: SXP listeleyen borsalardan birine girin.
  • 2. Adım: Hesap oluşturma adımlarını takip edin.
  • 3. Adım: USDT, BTC, ETH, EUR, USD gibi fiyat para ve popüler kripto para birimlerine karşı al emri verilebilir. 
  • 4. Adım: Güvenilir hesaplarda ve cüzdanlarda saklanmalıdır.  

  SXP Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  SXP Coin avantajları:

  • Apple Pay, Google Pay, samsung Pay gibi Swipe destekli banka kartları ile ödeme işlemlerini kolaylaştırır. 
  • İşletmelerin fiyat destekli kart programlarına anında kripto para birimi oluşturmalarını sağlar.
  • Büyük ödeme ağları ile ortaklık kurmaktadır. 

  SXP Coin dezavantajları:

  • Gelecek vizyonu iyi olsa da piyasa görünümü risklidir. 
  • Henüz yeni bir finans ağı içinde yer alması çeşitli sistemsel sorunların farklı zaman dilimlerinde ortaya çıkmasına neden olabilir. 

  Özet Olarak

  Yazımızda, uzmanların SXP Coin yorum ve proje detaylarına değindik. Kartlı ödeme altyapısı için dijital varlık ve fiyat para birimleri ile işlem yapma kolaylığı sağlaması sayesinde Swipe projesi piyasalarda son derece güçlü bir şekilde konumlandırılmıştır. Bu sayede SXP Coin beklentileri de yükselmektedir. Uzmanların SXP hakkında genel görüşü gelecek vizyonunda olumlu ancak kısa ve orta vade için risk faktörünün etkilerinden kaçınılması gerektiği yönündedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle