Komodo (KMD) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Analistlerin gelecekte değer kazanacağını belirttikleri KMD Coin ile ilgili nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, gelecekte nasıl bir konumda olabilir sorularına yanıt arayacağız. 

  Komodo (KMD) Coin Nedir?

  Komodo (KMD) Coin, yatırımcılarına imza kullanmadan kriptografik işlem yapabilme fırsatını sunana kripto para birimdir. KMD Coin, “Ertelenmiş İş Kanıtı“ olarak adlandırılan yeni bir işlem tekniğini kullanır. Komodo platformunun yerel token’ı olan KMD Coin, bu platformun sunduğu gizlilik protokollerinin tümünü üzerinde barındırıyor. KMD Coin, yatırımcıya yüksek gizlilik ve güvenle kripto para işlemi yapma imkanı tanıyan bir altcoindir.

  Komodo (KMD) Coin Yorum

  Komodo (KDM) Coin hakkında analist yorumlarına bakıldığında onun token dağıtımı alanında etkin bir model olduğu görülüyor. Özellikle bir kripto para topluluğuna dahil olarak token dağıtımlarından ve hediyelerinden yararlanmak isteyenlerin, KMD Coin’e yönelmeleri gerektiği vurgulanıyor. Komodo platform topluluğu aynı şekilde KMD Token dağıtımından kar elde ettiklerini belirtiyorlar.

  Analistler yorumlarında, KMD Coin’in dPoW modelini kullanan çarpıcı bir altcoin olduğunu ifade ediyorlar. Bu model KMD Coin ile işlem yaparken geleneksel Blockhain’den çok daha güvenli bir ortamdan yaralanılmasını sağlıyor.

  Komodo (KMD) Coin Geleceği

  Analistler Komodo (KMD) Coin’in gelecekte çokça tercih edilecek bir altcoin olduğunu belirttiler. 2021 ilk yarısını değer kazanımı ile kapatmasını bekliyorlar. 2021 ikinci yarısına girerken en az %4’lük fiyat artışı yaşaması bekleniyor. İkinci yarı ile birlikte KMD Coin fiyatının 2.90 dolar seviyesine hareket edeceği düşünülüyor.

  CredibleCrypto, Aayus Jindal gibi analistler KMD Coin’in 2023 senesi ardından 3 dolarlık fiyat değerinin üzerine çıkacağını düşünüyorlar. Geleceğinin ise gizlilik protokolüne bağlı olarak sağlamlaştığını belirtiyorlar.

  Komodo (KMD) Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 KMD coin fiyatı %komodo+try% TL. Döviz cinsinden ise %komodo+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Komodo fiyatı 24 saatte %komodo+yuzde%.

  Bu fiyat ve stablecoin birimleri hariç diğer tüm kripto paraların fiyatları oynaklığa bağlı şekilde anlık değişebilir. Volatilitenin etkisiyle değişen fiyatlar takip edilerek, alım-satım emri tanımlanmalıdır.

  Komodo (KMD) Nasıl Alınır?

  Komodo (KMD) Coin almak amacıyla internetten Lquid, Binance, Huobi Global, Bittrex, Hupbi Korea, CoinDCX, Bitvavo, CoinEX, Upbit, Crex24, Btbns, HitBTC, VALR,CITEX, Garviex kripto para borsalarından birine giriş sağlanır. Ana sayfa üzerinden “kayıt ol“ sekmesi tercih edilir. Ekrana gelecek kayıt tablosuna kimlik ve e-posta bilgileri girilip, onay verilir.

  Açılan hesabın yönlendirdiği sayfadan “hesaba para yatır“ sekmesine tıklanır. Bu bölümde gelen tabloya kredi kartı veya banka hesabı bilgilerine dair giriş yapılarak, kripto para hesabına pata transfer edilir. Yeni sayfadan “kripto al“ sekmesine tıklanır. Gelen tablonun boşluklarına tıklanıp, KMD kripto para birimi ve miktarı seçilip, “satın al“ komutuna tıklanır. Alınan KMD Coin miktarı hesapta görüntülenir. 

  Avantajları Neler?

  KMD Coin, oldukça geniş avantaj seçeneklerini sunuyor. KMD Coin sahipleri Komodo ağında yeni token üretme fırsatından yararlanabilirler. Bu üretim için gerekli olan yazılım güçlerini ise yine KMD Token ödemeleri ile alma avantajına sahipler. Diğer yandan üretime ek olarak dağıtım modelinden yararlanırlar. Ağdan gelen KMD token dağıtımında ek kazanç sağlarlar. Atomic Swap teknolojisini kullanan KMD coin sahipleri istedikleri kripto paralar arasında merkezsiz ve aracısız olarak takas imkanı bulurlar. 

  KMD Token bilindiği gibi dPoW protokolü üzerinden çalışan bir altcondir. Buna bağlı olarak yatırımcılara en gizli yatırım işlemlerini yapma avantajını sunar. Cüzdanlar arası transferde sınır ötesine coin gönderimi, düşük masraf ödeme ve 7/24 işlem yapma avantajlarını tanır. Çok sayıda borsada listelenmesi ile özellikle fiyat oranının daha düşük olduğu Asya borsalarından alımla arbitraj yapma fırsatını kazandırır.

  Dezavantajları Ne?

  KMD Coin dezavantajı fiyatının yüksek ölçüde oynak olmasıdır. KMD Coin’e bakıldığında Bitcoin’in önüne geçen bir fiyat oynaklığının görüldüğü analistlerce belirtiliyor. Bu durum sürekli olarak anlık fiyat takibini gerektiriyor.

  KMD Coin’in diğer bir dezavantajı ise sanal cüzdanda yer aldığı dönemde ağdan gelebilecek virüslerin riski altında olmasıdır. Yatırım için kullanılmayan bakiye kısmının çevrimdışı cüzdanda saklanması tercih ediliyor. 

  Sonuç

  KMD Coin 2021 yılı ikinci yarısında fiyatının artması beklenen altcoinler arasındadır. Geleceği oldukça parlak görülen altcon’in ilerleyen sürede Blockchain için daha verimli alanları yaratması bekleniyor. İşlem onayında hız, sınır ötesi transfer, token üretimi gibi birçok fırsatı sunan bu altcoin’in gelecekte nasıl bir konumda olacağını hep birlikte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle