Poppe bu 5 sessiz altcoinin ayaklanacağını düşünüyor

  Daha önce birçok başarılı tahminde bulunmuş olan Michael van de Poppe, yine heyecan uyandıran tahminlerini paylaştı. Poppe’a göre bu 5 altcoin, ilerleyen dönemlerde Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstermeye hazır.

  Kripto para piyasalarında daha önce yapmış olduğu birçok başarılı analizi ile Michael van de Poppe, artık “kahin” olarak anılıyor. Daha önce Bitcoin’in (BTC) 2 parabolik yükselişini, Bitcoin’in Mart ayında 50 bin dolara kadar düşeceğini bilen Poppe’un birçok başka başarılı tahmini de bulunuyor. Bu nedenle usta analistin tahminleri heyecan uyandırmaya yetiyor.

  Analistin En Güvendiği 2 Altcoin

  Usta analist bu kez de 207 bin 700 takipçili Twitter hesabından bir altcoin grubunu yükseliş beklentileri ile işaret etti. Tahminlerinde 5 altcoine yer veren Poppe, ilk olarak Litecoin’i (LTC) vurguladı. Usta analiste göre LTC, Bitcoin karşısındaki 3 yıllık düşüş eğilimini kıracak işaretler gösteriyor. Poppe, bu sebeple LTC’yi yakından takip etmeye başladığını ifade etti. Konuya ilişkin olarak Poppe, şu sözleri dile getirdi:

  Litecoin, potansiyel olarak burada daha derin bir düşüşe sebep olduğu için, yükselişin devamı adına giderek daha fazla argüman ortaya koyuyor.”

  Poppe, listesindeki ikinci sırayı Tezos’a (XTZ) ayırdı. Poppe’a göre XTZ %90 oranındaki kazançları temsil eden tırmanma potansiyeli ile dip noktalara hareket ediyor. Poppe bu bağlamda XTZ için değer aralıklarını 0,0001 ile 0,00019 seviyeleri arasında bıraktı. Poppe’a göre XTZ direnç bölgesini kırabilirse, yeni bir boğa döngüsüne başlayabilir.

  Analistin Diğer Altcoin Tahminleri

  Usta analistin listesinde 3. sırada bir ölçeklendirme platformu olan Celer Network (CELR) bulunuyor. Analiste göre CELR, %122’lik kazançlar için 0,000002’ye kadar geri dönebilir. Analist, listede 4. sırasına ise Ocean Protocol’ü (OCEAN) ekledi. Veri paylaşımı Blockchain projesi olan OCEAN, analiste göre BTC karşısında yükselişe devam edecek. Analist, altcoin’in %35 oranında değer kazanacağına inanıyor.

  Usta analist listesinde son sırayı da Komodo’ya (KMD) bıraktı. Gizlilik odaklı bir proje olan KMD, analiste göre %140’lık kazançlar elde etmek için desteğini 0,00005’te tutmalı. Analiste göre KMD/BTC paritesi için 0,00012 seviyesi uzak ihtimal değil.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle