Popüler analistten altcoin tavsiyeleri

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği başarılı kripto para traderı Kaleo, son paylaşımında önemli tavsiyelerde bulundu. XRP ve TRON gibi altcoinlerin fiyatında yükseliş beklediğini duyurdu…

  Sosyal medyada en çok takipçisi bulunan kripto para traderlarından biri olan Kaleo, zaman zaman yaptığı başarılı altcoin tahminleri ile tanınıyor. Geniş bir kitleye hitap eden ünlü analist, son paylaşımında Ripple (XRP) ve TRON kripto para birimlerine parantez açtı. Analist, bun kripto paraların görebileceği seviyelere işaret ederek yatırımcılara önemli tavsiyelerde bulundu.

  Kripto para topluluğunda “Kaleo” adıyla bilinen anonim trader, başarılı tahminleri ile adından sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Ripple (XRP) kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan seviyelerini yeniden görebileceğini söyleyen Kaleo, bu açıklamasıyla büyük dikkat çekti: “Eski ATH seviyesine geri dönüşe yol açan bir kopma olasılığı… Uzun süre oynamamak için çok cazip.”

  Başarılı Analistten Altcoin Tavsiyeleri

  Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Kaleo, XRP’nin yükseliş trendini başlatabileceğini söyleyerek XRP yatırımcılarını sevindirdi: “Görünüşe göre scam kripto para sezonu… Konu shitcoins olduğunda ben traderım ve bu kurulumu gerçekten seviyorum. Ben long’um.” XRP yatırımlarının uzun vadede iyi kazanç bırakacağını söyleyen analiste pek çok yatırımcı da yorumları ile destek verdi.

  Altcoinler arasında TRON’a da değinen popüler analist, bu kripto para biriminde de yükseliş beklediğini söyledi. Dogecoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki boğa rallisine atıfta bulunan Kaleo, TRON’un grafiğinde buna benzer bir görünümün olduğunu söyledi: “Bu grafik bana Doge pump titreşimleri veriyor. Patladığında kesinlikle dikey hale gelecektir. TRON portföyümde yer alıyor.” 

  BitTorrent (BTT) Tavsiyesi

  Popüler kripto para sratejistinin son açıklamaları ise patlama yapabilecek düşük hacimli altcoinleri işaret etti. Analist bu listesinin bir numarasına BitTorrent (BTT) eklediğini söyledi. Patlamaya hazır olduğunu belirten BTT hakkında Kaleo’nun paylaşımında şu ifadeler yer aldı: “Bu giriş yerinde oldu. Herkes korktuğunda satın alın. Bu yeni bir ATH seviyesine geçmeye hazır görünüyor.” Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği isimlerden olan Kaleo’nun bu tavsiyeleri sosyal medyada büyük ilgi gördü. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle