Usta analistin yükseliş beklediği 5 altcoin

  Kripto para piyasalarının usta analistlerinden Lark Davis, yine yatırımcıları çok heyecanlandıran bir tahmin paylaşımında bulundu. Lark Davis, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinde nispeten düşük fiyatlı 5 altcoini işaret etti. Davis’e göre bu 5 altcoin ilerleyen zamanlarda çok büyük değer artışları yaşayacak.

  Kripto para piyasalarında son dönemlerde inişli çıkışlı grafiklerin çizildiği görülüyor. Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) dalgalı seyretmesi, piyasaları da paralel şekilde etkiliyor. Kripto paraların ve Bitcoin’in en sık şekilde eleştirildiği konu olan volatilitenin örnekleri net şekilde görülüyor. Bu da yatırımcıları, altcoin yatırımlarında iki arada bir derede bırakıyor. Yatırım yapma konusunda kararsız kalan yatırımcılar da rotalarını başarılı analistlere çeviriyor.

  Kripto para piyasalarının en başarılı analistlerinden biri olan Lark Davis, yatırımcıların bu arayışına kendi fikirleri ile çözümler getirdi. Davis, Binance borsası üzerinde yer alan nispeten ucuz, 5 altcoini işaret etti. Lark Davis’e göre işaret ettiği altcoinler, ilerleyen dönemlerde çok ciddi değer artışları elde edecek.

  Davis’in En Güvendiği Altcoin: Polygon (MATIC)

  Lark Davis hazırladığı altcoin listesinde ilk sırayı Polygon’a (MATIC) ayırdı. Piyasa değeri 1,8 milyar doların üzerinde olan MATIC, Davis’e göre kripto para toplulukları tarafından tam olarak anlaşılamamış bir altcoin. Davis’e göre yüksek piyasa değerine rağmen düşük fiyata sahip olan MATIC’in güçlü bir potansiyeli bulunuyor. Analist, Polygon için yaklaşmakta olan birkaç entegrasyon işlemi ile altcoinin yükselişe geçeceğini düşünüyor.

  Davis’in “Canavar” Dediği Injective Protocol (INJ)

  Davis listesinde ikinci sırayı Injective Protocol’e (INJ) ayırdı. Davis INJ’den “canavar” olarak söz ediyor. INJ hala test aşamasında olan bir altcoin ve sıfır işlem ücretli işlemler sunuyor. Ayrıca INJ, vadeli işlem kontratları da dahil olmak üzere türev işlem fırsatları da sunuyor. Davis, INJ’in ana ağda piyasa sürülmesi ile 1 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşacağını düşündüğünü ifade etti.

  Davis’in Güvendiği Diğer Altcoinler

  Davis’in en güvendiği iki altcoinin ardından listede sırasıyla Marlin (POND), Kava (KAVA) ve Open Ocean (OOE) bulunuyor. Analiste göre ilerleyen dönemlerde POND, KAVA ve OOE beklenmedik şekilde değer artışları elde edecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle