Kriptopara

MBOX Geleceği 2021,2022 - MBOX Coin Kaç Dolar Olur?

  MBOX Coin yatırımcılarının uzun süredir beklediği etkili değer kazanımını gerçekleştirdikten sonra daha yakın bir takibe alındı. Yatırımcılar pozisyon belirlemeden önce belirli sorulara yanıt bulma çabası içindeler. Bu yazımızda yatırımcıların da çokça yanıt aradıkları MBOX Coin geleceği nasıl olur, grafik yorumu ne yönde, fiyat tahminleri nasıl sorularına yanıt bulmaya çalışacağız.

  MBOX Geleceği 2021, 2022

  Analistlere göre, MBOX protokolü en iyi Defi Gaming’i geliştiriyor ve yield farming konusunda ise ilgi çekiyor. Diğer yandan MBOX, NFT’ler üzerinden çapraz zincir işlevselliği ile NFT’ler ile birlikte çalışabilirlik konusunu gündeme taşıyor. Analistler MBOX Coin’in NFT oyun platformunda kullanılabildiğini, teşvikleri kazanmak için stake edilebildiğini ifade ediyorlar. Tüm bu niteliklerinin 2021 ve 2022’de MBOX Coin’e olan ilgiyi yükseltebileceğini belirtiyorlar.

  Analistlere göre, NFT Marketplace’de takas edilebilen MBOX Coin, oyuncuların taleplerini karşılamaya devam edebilir ve 2021 senesi içinde etkili bir artış gerçekleştirebilir. 2022 yılının MBOX Coin için çok daha parlak geçebileceği analistlerce vurgulanıyor.

  MBOX Coin Grafik Analiz Yorumu

  MBOX Coin grafik analizini yapan ve yorumlayan anonim analistler, yükseliş trendi içine giriş yapıladığını açıkladılar. Kısa vadede değer kazanımının devam etmesini bekleyen analistler, ilk direnç noktasının ise 8.32 dolarlık fiyat olabileceğini açıkladılar. 

  Analistler MBOX Coin’in güncel grafiğe yansıttığı %29 üzeri artışın, yeni değer kazanımlarının da habercisi olabileceğini savundular. Alt destek olarak gördükleri 7.99 dolarlık seviyeden destek alan MBOX Coin’in 2021 sonunda da değerlenebileceğine yönelik sinyalleri grafikte verdiğini düşünüyorlar. 

  MBOX Coin Kaç Dolar Olur?

  MBOX Coin’in kaç dolar olabileceği konusunda analistler arasında iki farklı görüş hakim oldu. Belirli analist topluluklar MBOX Coin’in çarpıcı artışı ardından değer kaybı ile karşılaşabileceğini ifade ediyorlar. Diğer yandan coin fiyat analiz platformlarının bir kısmı ise MBOX Coin için 2021 sene sonu için değer kazanımı yönünde tahmin yapıyorlar. 

  Analistlere göre 2021 sene sonunda 6.40 doların altında MBOX Coin fiyatı tabloya gelebilecekken, fiyat analiz platformlarına göre MBOX Coin 8.40 dolar üzerinden fiyatlanabilir. Ancak her iki kesim de 2022 senesi ardından fiyat artışının olabileceğini tahminlerinde sunarak, bir noktada hemfikir yönünde birleşiyorlar. 

  CoinArbitrage MBOX Coin Fiyat Tahmini

  CoınArbıtrage tarafından gerçekleştirilen MBOX Coin fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • Analistler 2021 sene sonunda MBOX Coin’in 6.31 dolar seviyesinden işlem görebileceğini ifade ettiler.
  • 2022 sene sonunda ise 8.21398 dolarlık fiyatın MBOX Coin için tabloya gelebileceğini tahmin ediyorlar.
  • Analistlere göre 2023 sonunda grafikte görebileceğimiz MBOX Coin fiyatı 21.5035 dolar seviyesinden olabilir.
  • Analistler, 2024 yıl sonuna ulaştığımızda ise MBOX COin fiyatının şaşırtıcı bir değer kazanımı yapabileceğini ve 34.7927 dolar seviyesine çıkış sağlayabileceğini tahmin ediyorlar.

  WorldCoinIndex MBOX Coin Fiyat Tahmini

  WorldCoinIndex tarafından gündeme taşınan MBOX fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • Fiyat analiz platformu MBOX Coin’in 2021 sene sonunda 8.50 dolarlık seviyeden işlem görebileceğini tahmin ediyor.
  • 2022 senesinin ikinci yazısında ise MBOX Coin fiyatının 9 dolar seviyesini görebileceği açıklandı.

  Sonuç

  MBOX Coin hakkında yapılan fiyat tahminleri ele alındığında iki farklı görüş ortaya çıkıyor. Bir kısım analist MBOX Coin’in 2021 sonunda fiyat hacmini kaybedebileceğini ifade ederken, fiyat analiz platformu ise değer kazanımı yönünde tahmin getiriyor.

  Analistler 2022 senesi ardından değer kazanımlarının gelme olasılığının yüksek olduğu noktasında ise buluşuyorlar. Özellikle oyunculardan gelen alım talepleri ile yeni rekorların kırılabileceği yönünde tahminler gündeme hakim. Binance listelemesi ile birlikte kullanıcı sayısını da artıran platformun yeni pump’lar yaşatıp yaşatmayacağını zaman gösterecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle