Başarılı analist yükseliş beklediği altcoinleri açıkladı

  Kripto para piyasasının başarılı analistleri arasında gösterilen Capo of Crypto bu ay patlama beklediği altoinleri açıkladı. Analist Bitcoin’in ciddi bir geri çekilme yaşadığı bu süreçte Bitcoin karşısında büyük yükseliş sergileme olasılığı olan altcoin projelerini açıkladı.

  Bugüne kadar birçok doğru Bitcoin tahmininde bulunan ve öngörüleri ile kripto para piyasasının kahini ilan edilen Capo of Crypto yeni altcoin tahminlerini açıkladı. Bitcoin hafta sonu kırdığı yeni fiyat rekorunun ardından sert bir düzeltme yaşadı. Bitcoin fiyatında geri çekilme yaşanırken ünlü analist lider kripto para birimi karşısında bu ay yükselişe geçme olasılığı yüksek olan altcoinlerle ilgili değerlendirmelerini paylaştı. Capo of Crypto açıklamalarında Bitcoin ile ilgili öngörülerine de yer verdi.

  Capo of Crypto bu ay 5 farklı altcoin projesinin yükselişe geçmesini beklediğini açıkladı. Analistin listesinde yer alan en önemli altcoin projesi ise Ethereum oldu. Ethereum’dan büyük yükseliş beklediğini belirten ünlü analist Bitcoin’in de yakın zamanda toparlanacağını söyledi. Lider kripto para biriminin ilk olarak daha sert bir düzeltme yaşayacağını ve 50 bin dolar kritik seviyesini test edeceğini belirten Capo of Crypto sonrasında ise Bitcoin’den yükseliş beklediğini belirtti.

  RSR yüzde 600’den fazla yükselebilir

  Capo of Crypto dikkat çeken stablecoin platformu olan Reserve’ün yerel projesi olan RSR’den bu ay ciddi patlama beklediğini açıkladı. Ünlü analist yatırımcılara mutlaka RSR yatırımı yapmalarını tavsiye ediyor. Capo of Crypto RSR’nin bu ay içinde mevcut değerinden yüzde 600 oranında yükselmesini beklediğini belirtti.

  Ünlü analisin listesinde yer alan altcoin projelerinden biri de siber güvenlik projesi olan DAG oldu. Altcoinin güçlü temelleri olduğunu iddia eden analist uzun zamandır birikim yapan DAG’dan bu ay patlama beklediğini açıkladı. Analistin listesinde yer alan diğer altcoin ise gizlilik merkezli proje olan FIRO oldu. Analist bu ay içinde FIRO’dan yüzde 250’nin üzerinde yükseliş beklediğini açıkladı.

  Syntropy Bitcoin karşısında büyük hamle yapacak

  Capo of Crypto Bitcoin karşısında güçlü yükseliş sergileyecek diğer altcoinin de Syntropy olduğunu belirtti. Analist altcoin projesinden yüzde 122 üzerinden patlama beklediğini açıkladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle