Gameswap (GSWAP) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Yazılımcıların ve oyun içi benzersiz dijital varlık üreticilerinin özellikle yakından takip ettikleri GSWAP Coin hakkında merak edilen bir çok soru var. Gameswap platformunda çalışabilen GSWAP Coin nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, geleceğinde neler olabilir sorularına şimdi açıklık kazandırmaya çalışacağız. 

  Gameswap (GSWAP) Coin Nedir?

  Gameswap (GSWAP) Coin, milyarlarca oyuncu tarafından yönetilen GameSwap’ın yerel kripto para birimidir. NFT’leri oluşturmak, merkezi olmayan bir borsa modelinde NFT ticareti yapmak için kullanılan yönetişim modelli bir projedir. GSWAP aynı zamanda DeFi işlemlerinde kullanılabilir. Proje geliştirmek için gerekli yazılım ve uygulamalar da kullanılan GSWAP ERC-20 tabanlı bir token’dır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Gameswap (GSWAP) Coin projesinin amacı bir den farklı oyun çeşidinin yer aldığı bir platformu oluşturmak ve bu oyunların içindeki tüm dijital oyun varlıklarının ise yerel kripto para birimi ile satın alınabilmesini sağlamaktır. Diğer yandan GSWAP Coin, Gameswap ağında NFT üretmek için kullanılır. Üretilen oyun NFT’lerinin yaratıcıları tarafından Gameswap platformunda satılabilmesi ve yazılımcıların gelir elde edebilmesi amaçlanır. Geniş NFT sektörünü yaratma amacı olan proje hakkında diğer bilgileri şuradaki adreste yer alan Whitepaper sayfasından edinebilirsiniz. 

  GSWAP Coin Yorum

  GSWAP Coin hakkında yorum gerçekleştiren analistler Gameswap platformu üzerinden sunulan pratik takas ve para çekme talimatlarına değinmişler. Anlistler Gameswap’ta oyun oynayan ve GSWAP Coin ödülü kazananların, bu alana bağlı cüzdanlarından kısa sürede banka hesaplarına kazançlarını tek talimatla aldıklarını belirtiyorlar. Diğer yandan platformda takas yapmak isteyen kişilerin konuşup, NFT ile GSWAP takasına rahatlıkla girdiklerini açıklamışlar. 

  Gameswap Coin Geleceği Hakkında Ne Düşünülüyor?

  Analistler, GSWAP Coin’in 2021 yılı Mayıs ayını fiyat gerilemesi ile tamamlayabileceğini düşünüyorlar. Fiyatın Mayıs sonunda 0.70 dolar ile 0.75 dolar bandı arasına çekilebileceğini ifade ettiler. Ancak, 2021 senesi Temmuz ayı için GSWAP Coin artış tahmini yaptılar. Bu dönemde GSWAP Coin fiyatının 0.90 dolar ile 0.95 dolar andı arasında olabileceğinin altını çizdiler. 

  Gameswap Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 GSWAP coin fiyatı %gameswap-org+try% TL. Döviz cinsinden ise %gameswap-org+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Gameswap fiyatı 24 saatte %gameswap-org+yuzde%.

  Bu altcoin fiyatı piyasasının volatilitesine uygun şekilde yön alabilir. Bu yüzden güncel hareketler ve fiyat takip edildikten sonra alım-satım yapılmalıdır.

  Gameswap (GSWAP) Coin Nasıl Alınır?

  Gameswap (GSWAP) Coin alırken uygulanacaklar:

  • 1. Adım: Gameswap (GSWAP) Coin şuanda, Uniswap, Bilaxy, Lınkswap borsalarında işlemdedir. Borsalardan sizin için uygun olanına erişmeniz gerekir.
  • 2. Adım: Ardından borsada hesap açılışını yapıp, gelen KYC işlemlerini gerçekleştirmelisiniz.
  • 3. Adım: Kimlik tanımlama şamarlı ardından borsa hesabına yatırım amaçlı bir miktar para yatırılır.
  • 4. Adım: Bu bölümde ise alım için GSWAP Coin paritesinin yer aldığı işlem sayfasına gidilmelidir.
  • 5. Adım: Satın alma alanında güncel fiyat değerinden veya daha avantajlı bir fiyattan GSWAP Coin alım emri tanımlanır.
  • 6. Adım: Hesabın sanal cüzdanına emir onayı ile gelen coinler burada saklanabilir veya donanım cüzdanda daha güvenli şekilde saklanması seçilebilir.

  Satın alma adımları doğru şekilde izlendiğinde rahatlıkla işlem tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  Gameswap (GSWAP) Coin avantajları:

  • NFT ile Kazanç: Gameswap (GSWAP) Coin sahipleri, ürettikleri benzersiz NFT’leri Gameswap platformunda satışa sunarak, hem ağa katkıdan ödül alırlar hem de satıştan kazanç sağlarlar.
  • Düşük İşlem Ücreti: GSWAP cüzdanlar arası transferde, sınır ötesine gönderim yapılsa dahi düşük işlem ücreti sunar.
  • Pasif Gelir: GSWAP Coin sahipleri Gameswap’a bağlı cüzdanlarında çevrimiçi GSWAP Coin tutarak ve harcamayarak ek coin kazancı elde ederler.
  • İşlem Hızı: GSWAP Coin ile NFT takası, transfer, alım-satım dakikalık onaylar ile yapılır. 
  • Gözetim Dışı Cüzdan: GSWAP Coin sahipleri projeye özel olan Metamask GSWAP envanter ve takip edilemez cüzdanı kullanabilir, işlemlerini diğer kullanıcılardan koruyabilirler. 

  Dezavantajları Ne?

  Gameswap (GSWAP) Coin dezavantajları:

  • Sınırlı Erişim: GSWAP, sadece 3 farklı kripto para borsasında listelenir. Binance ve Coinbase bunlar arasında bulunmaz. Bu yüzden erişilirlik oranı düşüktür.
  • Saldırı Riski: GSWAP, sanal cüzdanlarda saldırı riski altında kalabilir. Çünkü sanal cüzdan çevrimiçi yapısı ile olası ağ saldırılarına açıktır. Donaım cüzdanda saklama ile riskin önüne geçilir.
  • Tek noktadan Borç Verme: GSWAP Coin merkeziyetsiz bir şekilde diğer bir NFT yaratıcısına borç verilecek ise tek platform olarak Gameswap platformu üzerinden işlem yapılabilir. 

  Sonuç

  GSWAP Coin, oyuncu ve NFT yatırımcı kesimine hitap eden bir kripto para birimi. Aynı anda merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanılabilen kripto para, analistlerin görüşlerine göre 2021 senesi içinde değer kazanabileceği anlaşılıyor. Kripto para yatırımcıları ile dünyada hızla gelişen online oyun sektörünü bir araya getirmeyi hedefleyen bu proje oldukça ilginç. Bakalım proje geliştiricileri hedeflerine ulaşabilecek mi? Bunu bize zaman gösterecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle