Ünlü analist BTC dışında alım yaptığı kriptoları açıkladı

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı analistlerden DonAlt, Bitcoin analizinde dikkat edilmesi gereken kritik seviyeleri açıkladı. Anonim kripto para analisti ayrıca BTC dışında portföyüne eklediği kripto para birimlerinden bahsetti…

  Anonim kripto para analisti DonAlt dikkat çeken sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Kripto para topluluğunda Bitcoin’i (BTC) zirvedeyken satmasıyla ün kazanan DonAlt, “bilgili bir trader” olarak biliniyor. Ünlü analist Bitcoin, Ethereum ve diğer yatırım yaptığı altcoinler ile ilgili son analizlerini paylaştı. 

  Bitcoin için önemli bir destek seviyesinde tutunup tutunmayacağını merak eden DonAlt, BTC’de 17.065 dolar bölgesinin altını görmek istemiyor. Tecrübeli analist, destek üzerinde tutunan Bitcoin için aşırı yükseliş potansiyeline dikkat çekti. Ünlü trader, BTC’de 17.065 dolar altındaki seviyelerde yatırımcıların herhangi bir işlem yapmaması konusunda uyarılarda bulundu. 

  BTC’de Ödül Çok Büyük 

  En büyük kripto para birimi Bitcoin’in kritik destek seviyesi üzerinde tutunmasıyla birlikte “süper yükseliş” potansiyeline değinen DonAlt şunları söyledi: “Bana mantıklı geliyor… Bunu bir şekilde riske atmak için [uygun] giriş seviyesine sahibim ve bence bu iyi bir risk-ödül kurulumu çünkü ödül çok büyük ve bu risk oldukça küçük.” BTC fiyatında nasıl bir hareketlilik yaşanacağı hala belirsizliğini koruyor. 

  Yatırım Yaptığı Altcoinleri Açıkladı

  Usta analist DonAlt, Twitter’daki yaklaşık yarım milyon takipçisine kripto para portföyünde bulunan projeleri açıkladı. Anonim kripto para analisti Bitcoin’in yanı sıra Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) ile uğraştığını söyledi. DonAlt, LTC’de son fiyat düşüşünden dolayı yeni bir işlem yapıp yapmayacağını da takipçileriyle paylaştı. 

  Kripto para cüzdanında tuttuğu projeleri sıralayan DonAlt son paylaşımında şunları söyledi: “Evet, BTC > LTC > ETH’yi tutuyorum. USD altcoin’lere karşı yükseldiği ve tek başına çalışsa bile beni mutlu etmeye yetecek kadar BTC aldığım sürece gerçekten umurumda değil.” Analist ayrıca bugün BTC satın aldığını belirterek yaptığı kripto para işlemlerini duyurdu: “Uzun vadeli bir sürü BTC satın aldım. Ticaret olarak bir sürü LTC satın aldım. ‘Meme’ için biraz XRP satın aldım.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle