Kriptopara

2021’de Ses Getirebilecek 11 Altcoin 

  Altcoin piyasaları için 2021 yılı oldukça hareketli bir yıl oldu. 2021’de ses getirebilecek GSWAP Shroom, Ethereum, ATOM, Polkadot, AAVE, REN, AXAX, Venüs, Uniswap, Binance Coin gibi altcoinleri sizlerle birlikte inceleyeceğiz. Gelecek vadeden ve 2021 yılında değer kazanımı ile öne çıkmaları analistlerce beklenen bu altcoinler hakkında gündeme taşınan bilgileri sizinle paylaşacağız. 

  Gameswap (GSWAP)

  Gameswap analistlerin 2021’de yüksek değer kazanımı bekledikleri altcoinler arasına girdi. Bu yıl kayda geçireceği değer kazancı ile Enjin Coin’i geride bırakması bekleniyor. 5 yıllık süre içinde 100x artışa geçecek altcoinler listesine girmeyi başaran Gameswap Coin, Josh Rager’inden yakın takibine girdi.

  Josh Roger ve piyasada tahminleri ile öne çıkan diğer analizler GSWAP’ın 2021 yılı sonuna kadar 30 kat değer kazanacağını belirttiler. Bu rekor artış ile altcoin’in seneye damgasını vuracağı söyleniyor. 

  Şu an itibari ile 1 GSWAP fiyatı %gameswap-org+try% TL. Döviz cinsinden ise %gameswap-org+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Gameswap fiyatı 24 saatte %gameswap-org+yuzde%.

  Shroom Coin (SHROOM)

  Shroom Coin, 2021 senesinde DOT ile eşdeğer popülerliğe ulaşması beklenen altcoin oldu. Analistler onu yakın takibe alarak, etkili bir değer kazanımına yürüyeceğini açıkladılar. SHROOM’un bu sene fiyatını 30 kat yükseltmesi bekleniyor. GSWAP ve Enjin’i geçerek, Altcoin listelerini alt üst edeceği ve bu seneye damga vuracağı ifade edildi.

  En yeni verilere göre 1 SHROOM fiyatı %shroom-finance+try% TL. Döviz cinsinden ise %shroom-finance+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Shroom Coin fiyatı 24 saatte %shroom-finance+yuzde%.

  Ethereum (ETH)

  Ethereum 2021 senesinde analistlerin ve yatırımcıların takibine giren altcoin oldu. Onun için iki farklı tahmin yapılıyor. Ancak artış yönünde tahmin gerçekleştiren analist sayısı daha fazla oldu.

  Analistler ETH’nin 2021 yılında kısa vade içinde 5 bin dolar fiyatı yalayacağını belirtiyorlar. Bu yolda ise 4500 dolarlık seviyenin en kritik nokta olduğunu ifade edildi. Ancak ETH’nin fiyatı önümüzdeki işlem günlerinde 2750 dolar altına inmezse kısa sürede 4 bin dolar fiyatla seneye damgasını vurması bekleniyor.

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  ATOM Coin

  ATOM için çarpıcı tahminler geliyor. Analistler onun 2021 sonunda alıcılarını 100 kat daha fazla kara geçireceğini açıkladılar. Özellikle DeFi protokolleriyle olan ilişkisinin, alım taleplerini gündeme getireceğini belirtiyorlar. 

  Merkeziyetsiz finans işlemleri ile kredi vermek, almak isteyen stake yapmak isteyen herkesin ATOM alımı yapacağı düşünülüyor. Bu sene alımları karşılayan altcoin’in 30 dolarlık rakamı aşması bekleniyor.

  Son durumda 1 ATOM fiyatı %cosmos+try% TL. Döviz cinsinden ise %cosmos+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cosmos coin 24 saatte %cosmos+yuzde%.

  Polkadot Coin (DOT)

  Polkadot Coin sene başından beri yatırımcı tarafından yakın takibe alındı. Analistler ise onun geleceğini oldukça parlak görüyorlar. Özellikle Ethereum’un DeFi protokol işlemlerinde yüksek GAS çıkarmasına bağlı olarak yeni tercihin Polkadot olacağı açıklandı.

  Analistler yakın dönemde hareketlenecek olan Polkadot Coin işlemleri ardından DOT’un 30 kat değer kazanacağını açıkladılar. Bu fiyat artışı ile seneye damga vurması bekleniyor. 

  Son gelen verilere göre 1 DOT fiyatı %polkadot+try% TL. Döviz cinsinden ise %polkadot+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Polkadot 24 saatte %polkadot+yuzde%.

  Aave Coin (AAVE)

  Aave Coin uzman analistlerinin dikkatini çekmeye Şubat ayında başladı. Analistler ise onun ikinci yarıda 600 dolar seviyesini güçlü bir şekilde geçeceğini ifade ediyorlar. 

  Mart ayı başından bu ayan analiz sitelerinin gündeminden düşmeyen AAVE, 5 yıl içinde 100x değer kazanımı ile LINK’le baş başa gitmesi beklenen altcoin oldu. 

  Anlık veri akışında 1 AAVE fiyatı %aave+try% TL. Döviz cinsinden ise %aave+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, AAVE 24 saatte %aave+yuzde%.

  Ren Coin (REN)

  Ren Coin bu sene içinde 4.2 dolar fiyatına yükselmesi beklenen kripto para birimi oldu. Analistler onun Ethereum ile paralele olarak değer kazanımına gireceğini belirtiyorlar. Güncel grafiklerde 1 dolar düzeyine yakın seviyelerde hareket eden fiyatın, senenin ikinci yarısında 4,2 dolar seviyesine hızlı yükseliş yaşayacağı belirtildi.

  Son gelen verilere göre 1 Ren coin fiyatı %republic-protocol+try% TL. Döviz cinsinden ise %republic-protocol+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ren coin 24 saatte %republic-protocol+yuzde%.

  Avalanche Coin (AVAX)

  Avalanche Coin seneye, %36’lık değer kazanımı ile damga vurması beklenen altcoin oldu. Analistler onun sene bazında %50 değer kazanacağını ve %36 değer kazanımını ikinci yarı öncesinde göreceğini açıklıyorlar. AVAX’ın 2021 içinde şaşırtıcı bir şekilde 50 dolarlık fiyat değerini kırması bekleniyor.  

  Güncel olarak 1 AVAX fiyatı %avalanche-2+try% TL. Döviz cinsinden ise %avalanche-2+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %avalanche-2+yuzde%. 

  Venüs (XVS)

  Venüs Coin, 2021 senesine 140 dolarlık rekor fiyat değerine çıkarak damga vurması beklenen bir altcoin oldu. Analistler 5 yıl içinde 100x değer kazanımı bekledikleri XVS için yakın takibe alınacak kripto para birimi tanımlamasını yaptılar. Son çeyrekte 160 dolarlık fiyata ulaşması öncesinde 80 dolar olması beklenen altcoin, yatırımcının yakın takibinde.

  Son durum bilgilerine göre 1 XVS fiyatı %venus+try% TL. Döviz cinsinden ise %venus+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Venus fiyatı 24 saatte %venus+yuzde%.

  Uniswap (UNI)

  2021’e damga vurması beklenen başka bir altcoin Uniswap (UNI) Coin oldu. Analistler UNI’nin 50 dolarlık fiyat üzerine 2021 senesi ikinci yarısında çıkmasını bekliyorlar. 2022 başında ise rekor fiyat olacak 80 dolar üzeri fiyat tahmini gündeme geldi. Geleceğe emin adımlar ile giden UNI, 4 yıl içinde 100 dolar fiyat hedefi olan bir altcoin olarak gündeme yansıyor. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 UNI fiyatı %Uniswap+try% TL olarak borsalarda alıcı bulmaktadır.

  Binance Coin (BNB)

  İşlem hacmi geniş Binance kripto para borsasından güç alan BNB’nin bu sene değer kazanımı ile adından söz ettirmesi bekleniyor. Analistler Binanca Coin’in %17’lik değer kazanımı ile bu seneye damgasını vuracağını ifade ettiler. BNB’nin analist verilerine bakıldığında sene sonunda 1000 dolarlık fiyatı ile yatırımcılarına kar sunması bekleniyor. 

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 BNB fiyatı %binancecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %binancecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Binance Coin 24 saatte %binancecoin+yuzde%.

  Sonuç

  2021 senesinde Ethereum, ATOM, Polkadot, GSWAP, Shroom, AAVE, REN, AXAX, Venüs, Uniswap, Binance Coin altcoin birimlerinden değer kazanımları bekleniyor. Özellikle DeFi protokolü ile ilişkili altcoinler için değer kazanımına yönelik tahminlerde ön planda. Analistlerin seneye damga vuracaklarını düşündükleri bu altcoinlerin fiyat değerlerinin nasıl yön alacağını ilerleyen süreçte hep beraber yakından takip edeceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle