Ünlü analistten altcoin tavsiyesi ve BTC yorumu

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği popüler analist Josh Rager, son paylaşımında iki altcoin projesine dikkat çekti. NFT’lere olan ilginin artmasıyla birlikte bu iki altcoinde fiyatlar çok yüksek seviyelere ulaşabilir…

  Kripto para sektöründe özellikle son döneme non fungible tokenlar (NFT) popülerliğini giderek arttırıyor. Pek çok dünyaca ünlü isim NFT sektörüne girdi veya giriş yapmaya hazırlanıyor. Bu dönemde NFT’lere olan ilginin artmasına dikkat çeken Josh Rager, ileride büyük kazanç getireceğine inandığı iki altcoin projesini açıkladı.

  Ünlü analist, Bitcoin tahminlerine de yer verdiği son paylaşımında özellikle altcoin yatırımcılarına dikkat çekici tavsiyelerde bulundu. Kripto para topluluğunda başarılı tahminleri ile adından söz ettiren ve ünlenen Rager, iki küçük ölçekli altcoin projesinin adeta mücevher olduğunu söyledi. Popüler analiste göre bu kripto paralar özellikle altcoin yatırımı yapacaklar tarafından yakından izlenmeli.

  GSWAP ve SHROOM Projelerine Dikkat

  Josh Rager’in kripto para topluluğu tarafından büyük ilgi gören açıklamalarında dikkat çektiği altcoin projeleri GSWAP ve SHROOM oldu. Bu iki küçük ölçekli altcoin projesinin gelişen NFT sektörü ile birlikte sırasıyla 30 ve 15 katına çıkacaklarını iddia etti. Popüler analist aynı zamanda bu iki projeyi milyar dolarlık oyun platformu Enjin (ENJ) ile karşılaştırdı ve avantajlı olduklarını dile getirdi.

  Kripto para piyasasının popüler tokenlarından Enjin’in elbette ki iyi ve başarılı olduğunu söyleyen Josh Rager, piyasa değeri karşılaştırmasında şunları ifade etti: “İnsanlar 1.5 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile Enjin’e girerken, GSWAP ve SHROOM daha az piyasa değerinde oturuyor. Önümüzdeki birkaç hafta içinde düşecek bir alfa sürümüyle birlikte yakında geliyor.”

  Bitcoin Fiyatında Yeni Hedef

  Ünlü analist dikkat çeken altcoin tahminlerinin yanı sıra Bitcoin fiyatı hakkında da önemli açıklamalarda bulundu. Bitcoin yatırımcısına tavsiye veren Josh Rager şunları söyledi: “Günlük kapanışta bir önceki yüksek seviyeyi tekrar test ediyoruz. Fiyatın 57 bin 500 doların üzerine kapanmasını bekleyin. Ardından oradan yeni zirvelere geçin. Kesinlikle bazı satıcıların buraya adım attığını görebiliriz.” Analist Josh Rager’e göre BTC fiyatında birden fazla test hareketiyle Bitcoin satıcılarının tükenebileceğini ve boğaların güç kazanacağını vurguladı. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle