Kriptopara

ONSTON Yorum 2022: Analistlerden ONSTON Token Yorumları

  ONSTON Coin metaverse üyelerini VR/AR cihazlar ile birleştirme hedefini gerçekleştirmeye yönelik teknolojisi ile sektörde popülerliğini artırmayı başarıyor. ONSTON Coin geleceği ve olası fiyat hedef bilgilerine ulaşmak isteyen okurlarımız için yazımızda uzmanların ONSTON Coin yorumlarına ve 2022 fiyat tahminlerine yer verdik.

  ONSTON Coin Nedir?

  ONSTON, metaverse topluluğundaki tüm üyeleri bütünleştirmek veya genişletmek amacıyla geliştirilen blockchain bağlantı projesidir. 2020 yılında geliştirilen ONSTON Coin, projenin yerel token’idir. ONSTON Token, ekosistemde hayata geçirilen marketplace’de yapılacak alım ve satım işlemlerinde kullanılan kripto para birimidir.

  ONSTON Coin Hangi Ülkeye Ait, Kurucuları Kim?

  Metaverse üzerine oyun, ekonomi, kültür ve iletişim platformu kurma hedefiyle geliştirilen projenin arkasında Hwan Sup Lee, Kyung Chan Park ve Pleh Basystiuk gibi isimler yer almaktadır. VR/AR cihazlar aracılığı ile metaverse topluluğu üyelerini bütünleştirmeyi ve genişletmeyi Koreli geliştiriciler, 3D sanal dünya geliştirerek hedefleri doğrultusunda önemli bir adım atmayı başarmışlardır. Tek bir metaverse dünyasına bağlı kalmayı ortadan kaldırabilecek benzersiz özelliklere sahip olan projenin teknik detaylarına https://onston.network adresi üzerinden paylaşılan proje whitepaper’ından ulaşabilirsiniz.

  ONSTON Coin Nasıl Kullanılır?

  ONSTON metaverse’de oyun, ekonomi, iletişim ve kültür platformu kuracak olan ONSTON projesi, bu yeni dünyada yük tanıma teknolojisi ve VR oyun teknolojilerinden yararlanacak. Çeşitli metaverse’leri entegre etmek için çoklu bir metaverse inşa edecek olan geliştiriciler, metaverse’in temelinin NFT olmasına dikkat çekmektedir. ONSTON Marketplace gibi NFT alım ve satımı için aktif olan aktif marketi bulunan projede 2024 yılına kadar yapılacak yenilikler oluşturulan yol haritasından takip edilebilmektedir.

  ONSTON Coin Güvenli mi?

  ONSTON Coin NFT temelli 3D sanal dünyasını yaratarak, değiştirilemez token’ler ile metaverse içi yapılan işlemlerin güvenliğini sağlar. VR/AR cihazlar ile kullanıcı kimliğini doğrulaması yapılmaktadır. LBank yanında Gate.io ve KuCoin gibi önemli kripto para borsalarında listelenen ONSTON Coin, güvenilirlik yönünden kendisini ispatlamayı başarmıştır.

  ONSTON Coin Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  ONSTON projesi 2020 yılında geliştirilirken, halka 2021 yılının Kasım ayı sonunda açıldı. Token’in toplam arzı 1 milyar adet ONSTON olarak sınırlandırılmıştır. Halka açılan token’i listelendiği kripto para borsaların üzerinden satın alabilir ya da NFT ticareti yolu ile elde edebilirsiniz.

  ONSTON Coin Yorum

  Kurduğu 3D sanal dünyada sadece oyuna bağlı kalmayan ONSTON geliştiricileri, NFT temelli metaverse’lerinde finans, kültür ve etkileşim ağırlıklı bir çeşitlendirmeye gitmişlerdir. Tek bir metaverse’e bağlı kalma zorunluluğunu ortadan kaldıracak olan proje, uzmanlar tarafından yakından izlenmektedir. NFT ve metaverse pazarının büyümesine işaret eden uzmanlar, sadece metaverse pazarının 2024 yılında 1,5 trilyon dolar büyüklüğe ulaşacağı öngörüsünü paylaşarak ONSTON Coin’in gelecek vaat ettiğini ifade etmektedirler.

  Avantajları ve Dezavantajları

  Popüler metaverse projeleri arasına girebilmek adına çeşitlendirilmiş ve farklı üyeleri birleştirebilen bir yaklaşım sergileyen ONSTON Coin geliştiricileri, farklı tipte kullanıcıların dikkatini çekebilme potansiyeli taşımaktadır. Oyun, kültürel ve iletişim gibi ilgi çekici özellikleri ile dünyanın her yerinden farklı beklentiye sahip kullanıcıları bünyesine katabilme potansiyeline sahiptir. NFT pazarı ve metaverse işlemlerinde desteklenen ONSTON Coin, proje tarafından desteklenmektedir.

  1 milyar adetle sınırlandırılan maksimum arz, kimilerine göre projenin negatif yanıdır. Enflasyonist endişelerinden yanında sert fiyat hareketlerinin gözlenmesi, kimi yatırımcıların token’i riskli olarak değerlendirmelerine yol açabilir.

  ONSTON Coin Nereden Alınır? Nasıl Alınır?

  • Adım: LBank, KuCoin ve Gate.io gibi kripto para borsalarının web sitelerine erişim sağlayın.
  • Adım: Web sitesi üzerinden ücretsiz üyelik oluşturun.
  • Adım: Hesabınızı aktifleştirin.
  • Adım: Kripto para alım ve satım işlemleri için para gönderin.
  • Adım: Token alım menüsüne ulaşın ve ONSTON Coin alış emri oluşturun.

  Sonuç

  ONSTON Coin metaverse’e farklı bir yaklaşım geliştirmiştir. Koreli geliştirici ekip 2021 yılında halka açtıkları projede; oyun, kültür, iletişim ve ekonomi gibi farklı alanları bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Metaverse içi ve marketplace üzerinde kullanılan ONSTON Coin uzmanlara göre gelecek vaat etmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle