EthereumMax (EMAX) Token Nedir? Nasıl Alınır?

  Ethereum ağıyla bağlantılı olan EMAX Token, özellikle alternatif varlıkları arayanlar tarafından yakından takip ediliyor. Onun hakkında sorulan birçok soru gündemde. Bu yazımızda EthereumMax (EMAX) Token hakkında en çok sorulan, nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, hakkında yapılan yorumlar ne yönde sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  EthereumMax (EMAX) Token Nedir?

  EthereumMax (EMAX) Token, Haziran ayında yapılacak olan Floyd Mayweather ve Logan Paul’un izle/öde etkinliğine katılım için resmi bilet alımında kullanılacak olan kripto paradır. EthereumMax Token, Ethereum ağını kullanan EMAX’ın yerel kripto para birimidir. Piyasanın ikinci büyük kripto parası ETH’nin bir yan ürünü olarak piyasaya sürülmüş token’dır. Getiri bazlı bir belirteci meydana getirmek için üretilmiştir. Token, Ethereum ile anlaşmalı belirli noktalarda alışveriş ve bilet alımı için bir ödeme aracıdır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  EthereumMax (EMAX) Token projesinde amaç, Ethereum’a alternatif olan ve gerçek hayatta da kullanılabilen bir kripto parayı yaratmaktır. Diğer yandan ETH’nin yan ürünü üzerinden yatırımcılara ödüller ile getiri dağıtmak amaçlanmıştır. Bu yüzden EthereumMax Token ile alım-satım veya diğer işlemleri yapanlar, her işlemin %2’sini geri ödeme olarak alırlar. Bu kapsamda yatırımcıların daha fazla kara geçmeleri desteklenir. Projenin diğer özelliklerini öğrenmek için https://www.ethereummax.org/about/ adresinden Whitepaper’a ulaşabilirsiniz. 

  EthereumMax (EMAX) Token Yorum

  EMAX Token ile ilgili yatırımcı ve analist yorumlarında, bu token’ın gerçek hayatta kullanılabildiğinden söz ediliyor. Alışverişte veya etkinliklere katılımda ödeme aracı olarak kullanılabilen EMAX Token’ın Ethereum ağına bir yenilik kazandırdığı belirtilmiş. Diğer yandan EMAX Token’ın ne kadar fazla kullanılırsa, yatırımcılar arasındaki ödül dağıtımının da o kadar arttığı belirtilmiş. 

  EthereumMax (EMAX) Token Geleceği

  Analistlere göre, EMAX Token geleceğinde fiyat artışı grafiklere gelebilir. Analistler EMAX Token’ın 2021 ilk yarısında iyi bir fiyat performansını sergilediğini açıkladılar. 2021 senesi Haziran başında EMAX Token fiyatının 0.00000055 dolar ile 0.00000060 dolar bandı arasında hareket edebileceğini belirttiler. Diğer yandan 2021 yılı Ağustos ayı ardından ise fiyatın 0.0000065 dolar ile 0.00000070 dolar bandı arasına yükselebileceğini açıklıyorlar. 

  EthereumMax (EMAX) Token Nasıl Alınır?

  EthereumMax (EMAX) Token almak için izlenecek yol şöyledir:

  • 1. Adım: EMAX Token, 1inch Exchange ve Uniswap kripto para borsası platformlarında işleme girer. Borsalardan herhangi birine erişim sağlanmalıdır.
  • 2. Adım: Alım emri verebilmek için borsadan hesap açılışı gerçekleştirilmelidir.
  • 3. Adım: Açılan hesaba alım işlemini gerçekleştirebilmek için para yatırılır.
  • 4. Adım: Bakiyeye sahip olduktan sonra borsadan, EMAX Token paritesinin yer aldığı işlem sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: Bu alanda o andaki fiyattan veya daha uygun fiyat tanımlaması üzerinden EMAX Token alım emri tanımlanır.
  • 6. Adım: Satın alınan EMAX Token miktarı hesapta görüntülendiğinde bu alandaki sanal cüzdanda saklanabilir. Diğer yandan yüksek güvenlikli bir saklama için bakiye donanım cüzdana transfer edilebilir.

  Adımlar doğru izlendiğinde EMAX Token alımı başarı ile gerçekleştirilir.

  Avantajları Neler?

  EthereumMax (EMAX) Token avantajları:

  • Ödüller: EMAX Token yatırımcıları her işlemlerinin %2’sini ödül dağıtım payı olarak geri alırlar. Bu kapsamda özel bir çaba göstermeden belirli miktarda token’ı kazanırlar. 
  • Düşük Masraf: EMAX Token alım-satım, takas ve cüzdanlar arası sınır ötesine transferde, bankacılık işlem masraflarından daha az masraf ile işleme girer.
  • Gerçek Dünyada Kullanılabilirlik: EMAX Token belirli etkinlikleri bilet alımında veya belirli markalardan alışverişte kullanılabilir. 

  Dezavantajları Ne?

  EthereumMax (EMAX) Token dezavantajları:

  • Düşük Erişilebilirlik: EMAX Token şuanda sadece 2 farklı kripto para borsasında listeleniyor. Bu yüzden işlem hacmi geniş borsalarda her an onunla işlem yapmak mümkün değildir. 
  • Saldırı Riski: EMAX Token, her kripto para biri gibi sanal cüzdanda, ağda meydana gelebilecek kötü niyetli girişimlere bağlı olarak risk altındadır. Donanım cüzdanda saklandığında çevrimdışı modda korunur.
  • Düşük Hız: EMAX Token, Ethereum tabanına göre çalışır. Bu yüzden son dönemlerde de çokça gündeme gelen Ethereum ağı hız düşüklüğünden etkilenir. 

  Sonuç

  EMAX Token, Ethereum ağına bağlı olarak işlem gören ve ERC-20 algoritması ile geliştirilen bir tokendır. EMAX Token, ETH’nin bir türevi olarak üretilmiş ve işlem üzerinden ödül dağıtımı amacı ile kullanılmıştır. 2 katrilyon olan maksimum arzı ile oldukça yüksek bir emisyona sahip. Bu yüzden fiyat anlamında oldukça düşük bir değerde. Topluluk içerisinde bu tip ucuz fiyatlı coin’ler bazı dönemlerde oldukça rağbet görebiliyor. Analistler EMAX Token’ın 2021’de değerlenebileceğini aktarıyorlar. Bu token beklenen başarıyı gösterirse, yatırımcıları için parlak senaryoları gündeme alabilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle