Uniswap (UNI) fiyatı tüm zamanların en üst seviyesine tırmandı

  Altcoin piyasasında hareketli saatlerin yaşandığı günde Uniswap (UNI) fiyatı %10’un üzerinde artış yaşadı. Fiyatını 20 doların üzerine çıkartan UNI, bu hamleyle tüm zamanların en yüksek rekorunu da kırmayı başardı…

  2 Şubat günü, kripto para piyasalarında Uniswap (UNI) yatırımcılarını sevindiren gelişmelerle başladı. Gün içinde %10’un üzerinde artış gören Uniswap (UNI) fiyatı 20 doların üzerine çıkmayı başardı. En yüksek seviye olarak 20.78 doları gören fiyatın şu anda düzeltme yaşadığı görülüyor.

  Kripto para dünyasının önde gelen analistlerinden Aayush Jindal, Uniswap (UNI) fiyatında görülen bu artışı mercek altına aldı. UNI, ABD doları karşısında 18 dolar ve 18.80 dolar direnç seviyelerinin üzerinde yukarı yönlü hareketine başladı. Fiyat güncel verilere göre 20 doların oldukça üzerindeki kazanımları düzeltiyor.

  Uniswap (UNI) Fiyatında Yeni Rekor Seviye

  Hala düzeltme eğiliminin devam ettiği Uniswap (UNI) fiyatında 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) üzerindeki seviye korunuyor. Ünlü analist Jindal, bu günkü analizinde UNI/USD paritesinin 4 saatlik grafiğinde 18.80 dolara yakın destekle oluşan yükseliş trendini vurguladı. 

  Kraken kripto para borsasından gelen güncel verilere göre paritenin düzeltme yaşaması muhtemel görülüyor. Fakat ünlü analiste göre Uniswap (UNI) boğaları, büyük ihtimalle 18.80 dolar ve 18.50 dolar seviyelerini koruyacak. 

  Uniswap (UNI) Fiyatı 20 Doların Üzerinde

  Kripto para uzmanı, Uniswap (UNI) fiyatında yükselişin devam edebileceğini söyledi. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) kripto para birimlerinden daha başarılı bir performans gösteren UNI hareketine devam ediyor. Aayush Jindal, Uniswap (UNI) fiyatında 20 dolar seviyesinin güçlü bir direnç olduğunu vurguluyor.

  Eğer bu seviyeyi kırmayı başarırsa, ilk olarak 20.80 dolar ve ardından 21 dolar seviyesinin üzeri görülebilir. Bu senaryoda UNI fiyatının 22 dolar seviyesine kadar yükselebileceği konuşuluyor. Öte yandan bu güçlü direncin üzerine çıkamazsa önemli ölçüde düzeltme yaşayabileceği görülüyor. UNI fiyatında 17.50 dolarlık desteğin aşağı yönlü kırılması halinde muhtemelen 15.80 dolar seviyelerine kadar geri çekilme yaşanabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle