Analist BTC’yi geride bırakacak 5 altcoini açıkladı

  Kripto para sektörünün popüler analistlerinden Benjamin Blunts bu sezon Bitcoin’den daha yüksek performans göstermesini beklediği altcoin projelerini açıkladı. Ünlü analist 5 altcoinin yükselişi ile lider kripto para biriminin geride bırakacağına inanıyor.

  Kripto para piyasasında son günlerde önemli hareketlilikler yaşanıyor. Başta Bitcoin olmak üzere birçok kripto para inanılmaz yükselişler sergiliyor. Bu sene altcoin projeleri de yükselişleri ile yatırımcıların dikkatini çekmişti. Piyasadaki hareketlilik devam ederken Bitcoin ile altcoin projeleri arasında performans kıyaslamaları da başladı. Bitcoin piyasanın lider olsa da yükselişi ile Bitcoin’den daha fazla kazandıran altcoin projeleri de var. Ünlü analist Benjamin Blunts da önümüzdeki dönemde yükselişi ile Bitcoin’i geride bırakacak olan altcoinleri açıkladı.

  Benjamin Blunts’ın listesinde 5 farklı altcoin bulunuyor. ETH, LINK, SUSHİ, COMP ve LTC’nin Bitcoin’i geride bırakacağını düşünen analistin Ethereum’a olan inancı ise büyük. Benjamin Blunts Bitcoin’in 100 bin dolara doğru hareket etmeye devam etmesinin Ethereum’un da yükselişini sürdüreceği anlamına geldiğini belirtti. Ünlü analist Bitcoin’in 2 kat değerlenmesi durumunda Ethereum’un ise 3 kat değerleneceğini açıkladı.

  LINK ve SUSHİ Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek

  Blunts’ın Bitcoin’den daha yüksek yüzdelik kazanım sağlayacağını düşündüğü diğer altcoin ise Chainlink (LINK) oldu. Analisr altcoin’in yüzde kaç kazanım sağlayacağından yada göreceği yeni seviyelerden emin olmadığını ancak ABD doları karşısında büyük kazanım sağlayacağını ve yükselişi ile Bitcoin’i geride bırakacağını belirtti.

  Ünlü analist merkezi olmayan borsa SUSHİ’nin de lider kripto para birimi Bitcoin’den daha yüksek performans sergileyeceğini düşünüyor. Blunts SUSHİ’nin stebilcoinlerle eşleşmesi ile yükselişinin tavan yapacağını ve Bitcoin karşısında yüzde 70 oranında yükseliş sergileyeceğini açıkladı.

  COMP Bitcoin karşısında yüzde 160’ın üzerinde artış yaşayabilir

  Benjamin Blunts merkezi olmayan finans kredisi protokolü COMP’un Bitcoin karşısında yüzde 164 oranında yükseliş sergilemesini bekliyor. Ünlü analist COMP’un iyi bir DeFi projesi olduğunu ve Bitcoin’den daha fazla yükseleceğinin kesin olduğunu belirtti.

  Ünlü analist Litecoin’in de Bitcoin başta olmak üzere önde gelen birçok kripto para biriminden daha iyi performans göstereceğini düşünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle