Bitcoin boğasının öncesinde analistlerden fiyat tahminleri

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı kripto para analistleri PlanB ve Willy Woo yeni açıklamalarda bulundu. Önde gelen iki analist, Bitcoin’in kitlesel olarak benimsenmeye yeni başladığını belirtti…

  Kripto para basınına konuşan zincir üstü veri uzmanı Woo, perakende yatırımcıların yeni başlarken balinaların yoğun bir şekilde Bitcoin topladığını vurguladı. Bu durumun da Bitcoin boğa piyasasının erken aşamalarında görüldüğünü belirten analistin bu açıklamaları dikkat çekti. Uzman isim son olarak perakende yatırımcıların da Bitcoin’e akın edeceklerini tahmin ediyor.

  Kripto para piyasasındaki gelişmeler yakından takip edilirken, analistlerin açıklamaları da dikkat çekiyor. zincir üstü veri uzmanı Woo, Bitcoin boğa piyasası hakkında şunları söyledi: “Şimdi ise daha fazla balinanın birikimini ve perakendeye dair ilk ipuçlarını görüyoruz. Perakende geldiğinde, borsalardaki envanterin arttığını göreceksiniz. Şimdi yükseliyorlar çünkü perakende kesim küçük yatırımcılardan oluşuyor ve küçük yatırımcılar da varlıklarını Coinbase gibi borsalarda tutma eğiliminde.”

  Bitcoin Boğa Piyasasının Başlangıcında

  İçinde bulunduğumu Bitcoin boğa piyasasının gelecek aşamalarında borsalardaki envanterin artacağını söyleyen Woo’nun bu tahmini Bitcoin yatırımcıları tarafından heyecanla karşılandı. Bu durumun henüz görülmediğine dikkat çeken analist, buna sebep olarak Bitcoin boğa rallisinin erken seviyelerinde olunmasını gösterdi.

  Uzman kripto para analisti Bitcoin balinaları ve hareketleri hakkında da şu ifadeleri kullandı: “Borsa birikimi süresinin bu kadar uzun ve derin olması akıllara durgunluk veriyor. İkincisi, binden fazla BTC’ye sahip olan balinaların miktarı, yani yaklaşık 35 milyon dolar, 40 milyon dolarlık Bitcoin’e sahip olan cüzdanlar, patlama yaşıyor ve bu tür cüzdan sahiplerinde daha önce bu kadar sert bir yükseliş görmedik.”

  Bitcoin Boğa Döngüsünde Son 6 Ay

  Kripto para topluluğu tarafından yakından takip edilen bir diğer analist PlanB, mevcut boğa döngüsünde en az yarım yıl kaldığını hatırlattı. Woo’nun yükseliş senaryolarına katıldığını belirten analist şunları söyledi: “Bir boğa piyasasında ve erken aşamada olduğumuz konusunda Willy ile tamamen aynı fikirdeyim, bu yüzden bana sorarsanız daha önümüzde uzun bir yol var. Kasım-Aralık ayından beri boğa piyasasındayız, bu yüzden en az yarım yılımız var.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle