Kriptopara

2022 Neblio (NEBL) Coin Geleceği, 5 Uzmandan Tahmin

  İşletme ve Endüstri 4.0 sürecini destekleyen DAPP’lerin dağıtılması adına geliştirilmiş Neblio, Binance listelenmesi ile popülerliğini artırdı. Kripto endüstrisinin yakından takip ettiği yerel token NEBL Coin geleceği ve potansiyelleri hakkında uzman görüşlerini merak eden okurlarımız için hazırlanan rehber yazımızda; Neblio projesi teknik detayları ve 5 uzmanın NEBL fiyat tahminlerine yer verildi.

  Neblio (NEBL) Coin Geleceği

  Yeni nesil blok zincirlere iyi bir örnek olarak gösterilen Neblio, basitleştirmek adına sunduğu çözüm ve teknolojiler ile uzmanlarca beğenilmektedir. Dağıtılmış defter teknolojisinin geliştirilmesi ve endüstri çapında benimsenmesini teşvik etmek adına ortaklıklara ve yeni geliştirmelere odaklanan geliştiricilerin bu yaklaşımı, projenin gelecek vaat ettiğine yönelik düşünceleri güçlendirir. Uzmanlar bu misyona ek olarak aşağıda paylaşılan bazı kritik detaylara işaret ederek projenin benimsenmesinin artmasını beklediklerini ifade etmektedirler:

  • Küresel ağlar hedefi için veri tabanı büyük önem taşır ve Neblio; sunduğu açık kaynaklı API’ler, araçlar ve hizmetler ile ihtiyaç duyulan merkeziyetsiz güvenli işlem depolama sistemini sektöre sunmaktadır.
  • İşletme ve endüstrilerin süreçlerini kolaylaştıracak DAPP’lerin dağıtımını ve geliştirilmesini desteklemesi ile kurumsal anlamda bir benimsenme yakalayabilir.
  • Herhangi bir teknik bilgiye olan ihtiyacı ortadan kaldırırken belge ve danışmanlık hizmetleri ile yardım sunan Neblio, daha fazla katılımcının ağı tercih etmesi için aranan özelliklere sahiptir.
  • Gelebilecek yeni borsa listelenmelerinde görülecek fiyat artışları, NEBL token fiyatının yükseliş ivmesine geçişini destekleyebilir.

  NEBL Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Ağustos 2018’de yaşanan sert düşüş sonrası neredeyse sabit fiyatlamayı takip eden NEBL Coin grafiğini inceleyen anonim teknik analistler, son dönemde fiyatlar görülen hareketlenmeye işaret ederek yükseliş için şartların olgunlaştığını ifade etmekteler. Son birkaç günlük hareketlerin “Flama” görüntüsünü andırdığını söyleyen analistler, resmin geneline baktıklarında oldukça uzun bir akümülasyon sürecinin geride bırakıldığını söylüyorlar.

  16 Eylül tarihli tepe noktasının aşılması halinde fiyatların 3,36 dolar direncini hedeflemesi beklenirken, olumsuz senaryoda 1,50 dolar desteği yakından izlenmektedir. Yükseliş ivmesinin güçlenmesi halinde ise 3,36 dolar direncini takiben NEBL Coin’de 4,38 dolar direnci öne çıkmaktadır.

  Neblio (NEBL) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Neblio, kuruluşların merkeziyetsiz uygulamaları (DAPP’leri) dağıtması için tamamen açık kaynaklı API’ler, araçlar ve hizmetler sağlamayı amaçlayan güvenli ve dağıtık bir blok zinciri platformdur. Küresel ağlar için veritabanının geleceği olarak gösterilen Neblio merkeziyetsiz güvenli işlem depolama sistemi projesinin yerel token’i NEBL Coin’dir. NEBL Coin, ağda staking ve güvenliği teşvik etmek adına kullanılan bir kripto para birimidir.

  Neblio, İşletme ve Endüstri 4.0 uygulamaları ve hizmetleri oluşturmak adına geliştirilmiştir. Blok zincirinin temelinde benzersiz dağıtılmış defter teknolojisi yer alarak Neblio blok zinciri, iş değerini artıran dağıtılmış uygulamaların geliştirilmesini ve dağıtılmasını basitleştirir. Neblio Protocol-1 ve benzersiz meta veri özelliklerini kullanan platform, herhangi bir geliştirme veya teknik deneyime olan ihtiyacı ortadan kaldırarak fiziksel ve dijital varlıkların kolayca tokenleştirilmesine olanak sağlayacak şekilde çalışmaktadır.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  NEBL Coin, Proof-of-Stake (Hisse İspatı) konsensüs mekanizmasının gerektirdiği staking çözümlerini sağlamak adına kullanılır. Kullanıcıların ağı güvenceye almak için NEBL stake edilebilirken, harcanan zaman karşılığı staking’e katılan kullanıcılar ödüllendirilir. Ayrıca token arzı belirlenirken ağda stake edilen coin sayısı belirleyici olmaktadır. Ek olarak NEBL, kullanıcılarının yönetişime katılmasını sağlayan bir yönetişim token’i olarak işlev görmektedir.

  NEBL Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel durumda 1 NEBL fiyatı %neblio+try% TL. Döviz cinsinden ise %neblio+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, NEBL Coin 24 saatte %neblio+yuzde%.

  Neblio Ne Olur, Beklentiler Ne?

  NEBL Coin’e ilişkin sektörün farklı kesimlerince yapılan değerlendirmeler aşağıda özetlenmektedir:

  • Uzmanlar projenin benimsenmesinin artmasını ve bu artış doğrultusunda NEBL Coin fiyatının pozitif etkilenmesini beklemektedirler.
  • Anonim teknik analistler NEBL trendini olumlu değerlendirerek yükseliş ihtimalini güçlü görmektedirler.
  • Kripto analistlerinde çoğunluk, NEBL Coin fiyatının artacağı üzerine bahse girmektedirler.

  Neblio Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  Neblio projesi Proof of Stake (PoS, Hisse İspatı) konsensüsünü kullanır. NEBL token’ler, halka açık bir blok zinciri ağının fikir modelinin işleyişinde önemli rol üstlenerek ağın güvenliğini sağlamaktadırlar. NEBL kullanıcılarının ağın güvenliğini sağlamak adına teşvik edilmeleri için token ödülleri kullanılarak staking mekanizması desteklenir.

  Binance’ta listelenmesi ile popülerlik ve güven kazanan projede yatırımcılar için rehber yazımızda en önemli teknik bilgiler paylaşıldı. Bu verilere ek olarak yatırımcıların mutlaka teknik analiz bilgisinin bulunması gereklidir. Özellikle makro ekonomik koşullar düşünüldüğünde riskli varlıklar olan kripto para birimlerinin üzerindeki baskı ortada ve bu ortamda zarar olasılığının en aza indirilmesi için teknik analiz bilgisinin bulunması gereklidir.

  NEBL Coin’i Benzersiz Yapan Nedir?

  Neblio, blockchain’i “herhangi bir deneyim ya da teknik bilgi gerektirmeyecek” şekilde basitleştirerek farklılaşmaktadır. Neblio Token Protocol-1 ve benzersiz meta veri özellikleri ile yakalanan bu başarı, herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duyulmadan fiziksel ve dijital varlıkların kolayca tokenleştirilmesini mümkün kılmaktadır. Bununla birlikte Neblio aracılığı ile kullanıcıların yararlandıkları benzersiz özellikler, aşağıdaki örneklerle çoğaltılabilir:

  • NTP-1 protokolü ile token’ler, kolay ve benzersiz bir şekilde oluşturulabilir.
  • Kullanıcılara protokol tarafından en popüler 8 programlama dilinde SDK’lara sahip bir API paketi (RESTful API SDK’ları) sunulur.
  • Neblio ağı hızlıdır ve gelecekte ölçeklenmeye hazır olarak tanımlanmaktadır.
  • Ağda duyulan yardım ihtiyacı, oluşturulan hizmet ve danışmanlık yardımı ile karşılanır.
  • NEBL stake edilerek Neblio Network’te operatör olunabilir.

  NEBL Coin’in Avantaj ve Dezavantajları Neler?

  NEBL Coin avantajları ve dezavantajları aşağıda iki ayrı başlıkta incelenmektedir:

  Avantajları:

  • Hızlı ve düşük maliyetlidir.
  • Staking yolu ile kullanıcılar pasif gelir elde edebilirler.
  • Kurumsallar için DAPP gelişimini ve dağıtımını basitleştirir.
  • Kullanım kolaylığına ek olarak yardım ve danışmanlık hizmetleri ile herhangi bir teknik bilgiye olan ihtiyacı ortadan kaldırır.
  • Binance’ta listelenir.

  Dezavantajları:

  • Sınırlandığı kripto para borsası sayısı azdır.
  • Uzun süredir devam eden yatay trend ve fiyat dalgalanmaları, NEBL Coin yatırımının riskli olarak değerlendirilmesine yol açabilir.
  • Maksimum token arzı sınırlandırılmayarak enflasyonist bir yapı benimsenmiştir.

  NEBL Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  NEBL Coin’in listelendiği kripto para borsaları şunlardır:

  • Binance
  • HitBTC
  • CoinDCX

  NEBL Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  NEBL Coin’e ilişkin kısa ve uzun vadeli analist değerlendirmeleri şu şekildedir.

  • Tech News Leader analistleri 1 yıllık NEBL fiyat tahminlerini 0,38 dolar, 5 yıllık tahminlerini ise 1,13 dolar olarak paylaşırlar.
  • Price Prediction yıl sonunda NEBL Coin fiyatının 2,04 dolardan işlem görmesini beklerken, 5 yıl sonrası için 13,82 dolar fiyat hedefine işaret eder.
  • DigitalCoin 2022 yılsonu NEBL fiyat tahminini 2,39 dolar, 5 yıl sonrası için fiyat tahminini ise 9,95 dolar olarak paylaşır.
  • Coin Codex verilerine göre 1 yıl içinde NEBL Coin, 0,96 – 2,86 dolar arasında fiyatlanabilir.
  • Son olarak Wallet Investor’a gelindiğinde, analistlerce NEBL Coin’in 1 yıl içinde 1,182 dolara gerileyeceğinin öngörüldüğü söylenebilir.

  Sonuç

  Neblio (NEBL) Coin, Nebli platformunun güvenliğini sağlamak adına kullanılan bir kripto para birimidir. Neblio, işletmeler ve endüstriler için DAPP geliştirme sürecini ve dağıtımı basitleştiren benzersiz çözümler sunar. NEBL Coin, ağın güvenliğini sağlayarak PoS konsensüs mekanizmasının çalışmasını destekler. NEBL Coin Binance’ta listelenirken, uzmanların projenin benimsenmesinin artışına yönelik görüşleri ön plandadır. Kripto analistleri ise fikir birliğine varamasalar da NEBL token’in yükselişe geçebileceğine yönelik görüşler paylaşmaktadırlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle