ETH 20 Bin dolara ulaşabilir

  Kripto para piyasasının popüler isimlerinden birisi olan Arthur Hayes, Ethereum hakkında şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Daha önce Ethereum’a eleştirel yaklaştığı bilinen Hayes, lider altcoinin 20 bin dolar seviyesine ulaşmasının mümkün olduğunu düşünüyor.

  BitMEX borsasının kurucu isimlerinden biri ve CEO’su olan Arthur Hayes, piyasanın en büyük hacimli altcoini hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ethereum hakkında yaptığı olumsuz açıklamalarda hatırlanan ünlü isim kripto para hakkındaki fikirlerini değiştirdi. Ethereum fiyatının yükseliş yaşamaya devam ettiği bu süreçte konu ile ilgili açıklama yapan Hayes, Ethereum’dan övgü dolu sözlerle bahsetti.

  Bitcoin fiyatında gerilemelerin yaşanmaya başladığı son günlerde Ethereum ise ciddi yükselişiler kaydediyor. Ethereum ekosisteminin de büyümeye devam ettiği bu süreçte BitMEX CEO’su konu ile ilgili yorumlar ile yatırımcıları şaşırttı. Ünlü isim Ethereum’un akıllı kontrat sözleşmeleri içinde en iyisi olduğunu ve fiyatının 20 bin dolara ulaşmasının mümkün olduğunu iddia ediyor.

  Arthur Hayes’in Ethereum hakkındaki fikirleri değişti

  BitMEX borsasının CEO’su Arthur Hayes, kripto para piyasasının en önemli isimlerinden birisi olarak kabul ediliyor. Ethereum ile ilgili daha önce sık sık eleştirilerde bulunan ünlü isim son açıklaması ile fikirlerinin değiştiğini gösterdi. Arthur Hayes, Ethereum hakkındaki olumlu açıklamaları ile yatırımcıları şaşırttı.

  Ethereum’dan önceki açıklamalarında çift haneli shitcoin olarak bahseden Arthur Hayes, yaptığı son açıklama ile Ethereum’un yükselişinin devam etmesinin beklediğini belirtti. Hayes, Ethereum’un 5 yıl içinde 20 bin dolar seviyesine yükselmesinin mümkün olduğunu belirtti. Ünlü isim kripto paranın 5 yıl içinde yaklaşık 10 kat yükseliş sergilemesini bekliyor. Hayes’in Ethereum ile ilgili yüksek beklentisinin gerçekleşmesi için kripto para piyasasında da ciddi yükselişlerin yaşanması gerekiyor.

  Akıllı kontrat projelerinin hiçbiri Ethereum’u geçemez

  Arthur Hayes açıklamalarında Ethereum’da geleneksel finansal sektörde sunulan ürün ve hizmetlerin tamamının karşılığı olduğunu belirtti. Ethereum tabanlı DeFi ekosisteminin sunduğu hizmetler ile çok güçlü olduğunu açıklayan ünlü CEO, diğer akıllı kontrat sözleşmelerinin Ethereum’a ulaşmasının ya da onun yerini almasının mümkün olmadığını düşünüyor. Hayes Ethereum’un bazı eksikliklerinin olduğunu kabul etmekle beraber bunların kısa sürede çözüleceğini iddia etti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle