Kripto Para

4 Uzmandan Notcoin (NOT) Geleceği, 4 Tahmin

  GameFi alanında büyük başarı yakalayan Notcoin (NOT) kripto para yatırımcılarının radarına takıldı. Bu yıl piyasaya sürülen oyna-kazan uygulamalarından Notcoin kısa sürede 30 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmayı başardı. Bu kripto paraya yatırım yapmak isteyenler Notcoin geleceği hakkında uzmanların görüş ve tavsiyelerini merak ediyor. Bu yazımızda önde gelen 4 analistin Notcoin (NOT) ile ilgili fiyat tahmin raporlarını bulabilirsiniz.

  Notcoin (NOT) Coin Geleceği

  Notcoin'in geleceği, büyümesini sürdürmeyi ve faydasını artırmayı amaçlayan birkaç planlı gelişmeyle umut verici görünüyor. Proje, kullanıcıların gerçek NOT tokenleri kazanmalarına olanak tanıyacak şekilde para çalma oyununu yeniden sunmayı planlıyor. Ek olarak Notcoin, oyun içinde kazan-kazan ödüllerini artırmak için projelerin ve şirketlerin piyasadan NOT satın alabilecekleri yeni bir ödül modeli başlatmayı hedefliyor. Kullanıcılar oyun üzerinden herhangi bir başlangıç yatırımı yapmadan Notcoin madenciliği yapabilir. Bu özellikler nedeniyle uzmanlar Notcoin geleceğiyle ilgili iyimser tahminlerde bulunuyor.

  Notcoin (NOT) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Notcoin (NOT) gelecekteki fiyatı hakkında bilgi için uzmanların paylaştıkları grafik analizleri merak ediliyor. Önümüzdeki kısa ve uzun vadeye ilişkin NOT token fiyat tahmini sağlamak için tarihsel, temel ve teknik analizlere göz atmak yeterlidir. NOT grafiğinde gelecekteki minimum fiyat değeri, ortalama işlem fiyatı ve maksimum fiyat değeri, bazı göstergelerle tahmin ediliyor. Anonim analistler, NOT fiyatında uzun vadeli yükseliş trendinin devam ettiğini belirterek iyimser tahminlerde bulunuyor.

  Notcoin (NOT) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Notcoin (NOT), öncelikle oyuncuların sanal bir paraya dokunarak ve çeşitli oyun içi görevleri tamamlayarak kripto para kazandığı Telegram tabanlı bir oyundur. TON ağına entegre edilen Notcoin kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı. Oyunun arkasındaki ekip olan Open Builders'ın kurucusu Sasha Plotvinov'a göre, viral tıklama oyunu Notcoin, Telegram kullanıcılarını kriptoya getirme sorununu çözdü. Notcoin (NOT) projesiyle ilgili bilinmesi gereken tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

  Notcoin (NOT) Kullanım Alanları Nelerdir?

  Notcoin oyunu, kullanıcıların cihazlarının ekranına dokunmak gibi basit görevleri gerçekleştirerek kripto para kazanabilecekleri bir uygulamadır. GameFi alanında geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran projede Staking özelliği mevcuttur. Bu sayede oyuncular NOT stake ederek pasif getiri elde edebilirler. Telegram'da basit, oynaması ücretsiz bir oyun olarak ortaya çıkan Notcoin kripto para dünyasına risksiz bir giriş yapmayı kolaylaştırır.

  Notcoin (NOT)  Coin Ne Olur, Beklentiler Ne?

  Notcoin ekibi, daha fazla Web3 ürün ve hizmetini entegre ederek ekosistemi genişletmeye odaklandı. Kullanıcıları yeni Web3 ürünlerini keşfetmeleri için ödüllendiren bir özellik olan Notcoin Explore'un tanıtımı bu yönde atılmış bir adımdır. Bu özellik, kullanıcıları TON ekosistemi içindeki çeşitli projelere katılmaya teşvik ederek Web3 teknolojilerinin daha geniş çapta benimsenmesini sağlar. Uzmanlar, sürekli geliştirilen Notcoin projesinin GameFi alanında önemli bir konuma yükselmesini bekliyor.

  Notcoin (NOT) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  Notcoin, Telegram tarafından geliştirilen TON blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. TON blockchain, yüksek ölçeklenebilirliği, güvenliği ve verimliliğiyle biliniyor ve bu da onu Notcoin gibi bir proje için ideal bir platform haline getiriyor. TON ile entegrasyon aynı zamanda sorunsuz işlemleri kolaylaştırdı ve Notcoin ekosisteminin sağlamlığını sağladı. Uzmanlara göre Notcoin (NOT) güvenilir bir proje olup Binance gibi borsalardan satın alınabilir.

  Notcoin (NOT) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Notcoin, oyun oynamanın basitliğini blockchain teknolojisinin potansiyeliyle birleştirerek kripto para birimi alanında önemli bir oyuncu olarak ortaya çıktı. Benzersiz dokun-kazan mekaniği, sağlam topluluğu ve TON blockchain ile stratejik entegrasyonu başarısının arkasında yer alıyor. Devam eden gelişmeler ve güçlü piyasa performansıyla Notcoin, kripto para birimi manzarası üzerinde kalıcı bir etki yaratmaya hazırlanıyor. Notcoin'in temel özelliği, oyna-kazan mekaniğidir. Kullanıcılar, ekranlarında görüntülenen sanal paraya dokunarak Notcoin kazanırlar. Bu basit ama bağımlılık yaratan oyun döngüsü, sürekli etkileşimi teşvik eder.

  Notcoin (NOT) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  Kripto para uzmanlarına göre Notcoin (NOT) yatırımı yapmadan önce oyunun artı ve eksi yönlerini göz önünde bulundurmak gerekiyor. En güncel verilere bakıldığında Notcoin (NOT) avantajları ve dezavantajları şu şekilde sıralanabilir:

  Avantajları:

  • Oyuncular sanal bir paraya dokunarak ve çeşitli görevleri tamamlayarak kripto para kazanabilirler.
  • Notcoin, oynanışı ve sosyal özellikleri sayesinde güçlü bir topluluk oluşturmasıyla rakiplerinden ayrışmayı başardı.
  • Notcoin piyasaya sürüldükten sonraki birkaç ay içinde 35 milyon kullanıcı ve altı milyondan fazla günlük aktif kullanıcıya (DAU) ulaşmayı başardı.
  • Kullanıcılar kazanç potansiyellerini artırmak için destek satın alabilir ve ek ödüller kazanmak için topluluk etkinliklerine katılabilirler.
  • NOT token stake edilebilir olduğu için yatırımcılara pasif getiri sağlar.
  • Binance ve OKX gibi büyük kripto para borsalarında listelenen NOT token geniş bir yatırımcı kitlesine hitap eder.

  Dezavantajları:

  • NOT token yüksek volatilitesi nedeniyle riskli bir yatırım tercihidir.
  • Donanım cüzdanlarda tutulmayan NOT tokenlerin çalınma riski olduğu unutulmamalıdır.
  • GameFi sektöründeki olumsuzluklar NOT fiyatında sert düşüşlere neden olabilir.
  • TON ağındaki güvenlik açıkları Notcoin oyununu olumsuz etkileyebilir.

  Notcoin (NOT) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Notcoin'in GameFi'deki rolü, TON ekosistemiyle entegrasyonunun önemi, gelecekteki beklentileri ve satın alma ve saklama konusu yatırımcıların odak noktası oldu. Bu altcoine yatırım yapmak isteyenler için Notcoin (NOT) listeleyen kripto para borsaları şunlardır:

  • Binance
  • OKX
  • MEXC
  • Gate.io
  • Bitfinex
  • Bybit
  • Bitget
  • Crypto.com Exchange
  • Binance TR
  • BingX

  Notcoin (NOT) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı analistler Notcoin (NOT) geleceği hakkında fiyat tahmin raporları yayınladı. Uzmanlar genel olarak Notcoin (NOT) fiyatındaki yükseliş trendinin devam edeceğini bekliyor. Buna rağmen analistlerin hedef fiyat beklentileri birbirinden farklılık gösterdi. En güncel raporlara göre 4 analistin Notcoin (NOT) fiyat tahminleri şu şekilde sıralanıyor:

  • Dev kripto para borsası Binance tarafından yayınlanan raporda göre NOT fiyatı 2024’te ortalama 0.017709 dolar seviyesinden işlem görebilir. Uzun vadede 2025 yılında beklenen fiyat seviyesi ise 0.18594 dolar oldu.
  • CoinDCX ekibinin paylaştığı raporda NOT minimum ve maksimum fiyat hedefleri açıklandı. Buna göre 2024’te en düşük 0.04 dolar en yüksek 0.044 dolarlı seviyeler fiyatlanabilir. 2025’te ise NOT token fiyatının 1 dolara kadar çıkma potansiyeli bulunuyor.
  • Tecrübeli analistlerden oluşan CoinCodex raporunda mevcut Notcoin fiyat tahminine göre yıl sonuna kadar 0,057432 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Teknik göstergelere göre mevcut duyarlılık Nötr iken Korku ve Açgözlülük Endeksi 70'i gösteriyor. Notcoin, son 30 gün içinde fiyat oynaklığıyla 13/28 (yüzde46) yeşil gün kaydetti. Güncel tahminlerine göre artık Notcoin satın almanın tam zamanı.
  • Stormgain analistlerine göre NOT coin fiyatı, 2024'ün ilk yarısında 0,005 dolardan 0,026 doların üzerine muazzam bir yükseliş yaşadı. Sosyal medyadaki dedikodular, NOT coin fiyatı yükselişinin ana itici güçlerinden biri olurken uzmanlar yükselişin devam etmesini bekliyor. GameFi alanına olan ilginin artmasıyla NOT fiyatı 1 dolara kadar tırmanış gösterebilir.

  Sonuç

  Notcoin, Telegram uygulamasının devasa kullanıcı tabanından yararlanan, basit, oynaması ücretsiz bir oyun olarak ortaya çıktı. Oyun, eğlenceli ve ilgi çekici doğasının yanı sıra gerçek NOT token gibi kripto para birimi kazanma fırsatı sunduğu için büyük ilgi gördü. Önde gelen kripto para analistlerine göre Notcoin yerel kripto parası NOT fiyatındaki pozitif görünüm devam ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle