Şok analiz… Bu analist BTC için 24 bin dolar hedef verdi!

  Lider kripto para birimi 27 bin 200 dolar altına sarkarken, önemli bir isimden düşüş uyarısı geldi! Kriptolarda “CME boşluğuna” karşı uyaran analist Crypto Ed, Bitcoin için 24 bin dolara işaret etti.

  Lider kripto para birimi koruyamadığı 27 bin 200 dolar desteği sonrası yatırımcıların yükseliş umutları giderek azalıyor! Pek çok analistin önemine işaret ettiği desteğin altına sarkan Bitcoin’de (BTC) düşüş beklentileri artarken, analist Crypto Ed bu beklentilere destekleyen bir paylaşım ile yatırımcıların içini kararttı!

  “CME Boşluğuna Dikkat”

  Yatırımcıların yakında takip ettikleri kripto para analisti Cyrpto Ed, Bitcoin’de sonraki durak için CME vadeli işlemlerinde oluşan boşluğa işaret etti. Gün içi yaptığı paylaşımda, “Şu anda hareketin olduğu yer gerçekten daha düşük zaman diliminde, daha yüksek zaman dilimi gerçekten heyecan verici değil” ifadeleri ile düşüş beklentisine işaret etti.

  CME boşluklarının genellikle BTC’nin doldurmak istediği boşluklar olduğunun altı çizen analist açıkça Bitcoin’de düşüş bekliyor. Aşağı yönlü CME boşluğu ise 26 bin 500 dolar ile 26 bin 800 dolar arasında yer alıyor. Fakat olumsuz beklenti bununla da sınırlı değil!

  “BTC 24 Bin Dolara Gerileyebilir”

  Crypto Ed paylaşımının devamında lider kripto para biriminin bir sonraki hamlesine yönelik çeşitli senaryolardan bahsetti. CME boşluklarını ziyaret etmenin ardından yaşanabilecek sıçramada 28 bin 800 dolar ve üzerinin görülebileceğini iddia eden analistin bu öngörüsünün bir de olumsuz bir görüşü var! Grafiğinde 24 bin dolara dikkat çeken Crypto Ed, lider kripto para biriminin bu seviyeye düşebileceğini söyledi.

  “Haftalık Görünüm Güzel”

  Bir diğer önemli isim olan kripto para analisti Jackis ise Crypto Ed’den farklı düşünüyor! Daha uzun perspektiften lider kripto para biriminin değerlendiren Jackis, Bitcoin’in haftalık görünümünün güzel olduğunu söylüyor. “Haftalık yapının yükseliş eğilimini sürdürdüğünü ve buradan ya da daha derin bir geri çekilme olması durumunda, aksi kanıtlanana kadar 31 bin doların kırılmasına yol açması gereken bir yükseliş eğiliminde potansiyel bir HL olduğunu not etmek önemlidir” diyen Jackis, grafikteki düşüş kurulumlarının bozulabileceğini iddia etti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle