Kriptopara

3 Uzmandan Ambrosus (AMB) Coin Geleceği 2022, 2023

  Piyasaların yeni gözdesi olmaya aday Ambrosus (AMB), 2022 yılında gösterdiği performans ile dikkat çekse de genel yapıda görülen belirsizlikler nedeniyle yeni yatırımcıların kafasında soru işaretleri oluşturmuştur. Popülerliğini son dönemde artıran projelerde olması ise gelecek vaat ettiği izlenimi yaratmıştır. Ambrosus (AMB) 2022, 2023 ve gelecek döneme dair uzun vadeli hedefleri hakkında merak edilenleri sizler için bir araya getirdik. 

  Ambrosus (AMB) Coin Geleceği

  Ambrosus (AMB) projesinin yayınlanan yol haritasında geleceğine dair birçok ipucunu bulmak mümkündür. 2022 yılı ve gelecek 5 – 10 yıl için hedeflerini büyüten ve sürdürülebilir olmayı hedefleyen Ambrosus, 2022 yılı bitmeden birçok farklı yeniliği getirmiş olacaktır. Geliştirmelerine sürekli devam eden Ambrosus, yol haritasında da öne çıkan özellikleri ile dikkat çekmektedir. Projenin geleceğine dair hedefler ve yol haritasında öne çıkan detaylar ise şöyledir:

  • 2022 yılında daha yüksek blok ödülü sunacaktır. 
  • Düzeltilmiş paket fiyatı ve kalp atışı paket hızı gibi geliştirmeler almıştır. 
  • DeFi kredi platformu, IDO fırlatma rampası, DAO lansmanı başta olmak üzere birçok yeni tanıtım 2022 yılı içinde ve gelecek yıllarda da devam edecektir. 

  Ambrosus (AMB) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Piyasalarda yükselme potansiyeli olduğu görülse de bir süre daha yakından takip edilmesi gerektiği belirtilmektedir. Sert pump ile yukarı doğru fırlayabileceğine dair beklentiler oluşmuştur. Direncin kırılması ile yukarı yönde hareketin devam etmesi beklense de mevcut piyasa koşullarında sert geri çekilmeler takip edilmeye devam ediyor. Lider kripto varlıklar olan BTC ve ETH cephesinde de yaşanan 2022 yılındaki büyük düşüşler AMB gibi varlıkların da etkilenmesine neden oluyor.  

  Ambrosus (AMB) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Ambrosus, yüksek verim ve merkezi olmayan depolama ile düşük maliyete sahip, ultra güvenli bir L1 (Katman – 1) blok zinciri ölçeklendirme çözümüdür. İşletmeler için tasarlanmıştır ve DeFi, NFT’ler ile IoT (Nesnelerin İnterneti) geleceği için optimize edilmiştir. Gerçek ve dijital ekonomiyi birbirine bağlamayı hedeflemektedir. AMB ise projenin kripto para birimidir. 

  Ambrosus genel hatlarıyla algılama cihazları, tedarik zincirlerinin ve akıllı şehirlerin endüstriyel yönetimi için oluşturulmuş blok zinciri tabanlı bir ekosistem olarak çalışmaktadır. Ekosistemi, blok zincirini nesnelerin interneti (IoT) ile birleştirerek girişimcilere, endüstrilere ve işletmelere verileri güvenli ve verimli şekilde yönetmek ve paylaşmak için bir çerçeve sunmaktadır. 

  Ambrosus Kullanım Alanları Nelerdir?

  AMB belirteci, Ambrosus platformunun yardımcı hizmetlerini gerçekleştirmek için kullanılır. ERC – 20 uyumlu bir belirteç olarak farklı işlevsel özelliklerde kullanılmaktadır. Blok zincirde izlenen ürünlere bağlanır ve verileri toplamak, Ambrosus ağına iletmek için kullanılmaktadır. Ayrıca ağ içinde değer aktarımının da yapılmasını ve ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlar. AMB aynı zamanda piyasalarda yatırım amaçlı olarak kullanılmaktadır. 

  Ambrosus (AMB) Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel durumda 1 AMB fiyatı %amber+try% TL. Döviz cinsinden ise %amber+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ambrosus Coin 24 saatte %amber+yuzde%.

  Ambrosus (AMB) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Ambrosus ekosistemi üç temel bileşenden oluşarak gelecek dönem beklentilerinin bu özelliklerine göre şekillenmesi sağlanmıştır. Piyasalarda henüz ciddi bir belirsizlik unsurunun bulunması ve bu durumun risk teşkil etmesi 2022 yılı beklentilerini negatif yönde etkilemektedir. Gelecek dönemde uzun vadeli hedeflere bakıldığında ise çok daha fazla olumlu göstergelere sahiptir. Genel yapıda görülen bu karmaşalar net bir görüş ortaya koymamaktadır. Mevcut verilere göre piyasa beklentileri ise karşılanamamıştır.  

  Ambrosus (AMB) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Sahip olduğu büyük ekosistemi sayesinde umut vaat eden Ambrosus, büyük ekosistemi içinde 700’den fazla düğüm tarafından yönetilmektedir. Ağı ölçeklendiren ve diğer katman 1 blok zinciri ile eşsiz bir ademi merkeziyetçilik sunan sistem genel çerçevede güvenilirliğini de sağlamaktadır. 

  Tedarik zincirinin  karmaşıklığını çözmek için IoT ve blok zincirden yararlanma fikrine sahip proje, geliştirici ekibi ve proje temelleriyle de güven vermektedir. Teknik altyapısının da başarılı ekosistemini ileri taşıyıcı ve koruyucu özellikleri projeye duyulan güveni artırmaktadır. 

  Ambrosus (AMB) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Ambrosus ağı, IoT veri işlemleri ve tedarik zinciri yönetimi için optimize edilmiş blok zinciri tabanlı bir ekosistemdir. Bu özelliği ile hemen hemen her karmaşık tedarik zincirine uygulanan Ambrosus platformu, tedarik ciniri süreçlerini dijitalle taşımak ve şeffaflığını artırmak için IoT cihazlarına ve BT sistemlerine kolayca entegre edilebilmektedir. Projeyi benzersiz kılan başlıca unsurlar ise şunlardır:

  • Yetki kanıtı (PoA) blok doğrulamasını kullanan bir kamu blok zinciri ağı ile verilerini blok zincirine kaydetmek ve bunlara erişmek isteyenler için DeFi geliştiricilerinin ve işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için ölçeklendirme sonuçları ortaya çıkmaktadır. 
  • Ethereum için teknik bir yan zincir olarak çalışma özelliğine sahiptir. 
  • Ambrosus Core, ağ bakımı, yükseltmeler, yeni DeFi özellikleri, temel yönetişim ve finansman ekosistemi geliştirmesinden sorumludur.  

  Ambrosus (AMB) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Ambrosus (AMB) projesi benzerlerine göre birçok avantaj ve dezavantaja sahiptir. Yatırımcıların bu özelliklere göre yatırımlarını yapmaları ve piyasalarda temkinli olmaları gerekecektir. Ambrosus (AMB) projesinin avantajlarından bazıları kısaca şunlardır:

  • Merkezi değildir ve güvenlidir. 
  • Ölçeklenebilir. 
  • EVM uyumuna sahiptir. 
  • Gerçek dünya ile dijital ekonomiyi birbirine bağlar. 

  Ambrosus (AMB) dezavantajlarından bazıları ise şunlardır:

  • Kripto piyasalarda belirsizlikler ve riskler nedeniyle riskli bir yapıdadır. 
  • 2022 - 2023 yılı için piyasa beklentileri karışık seyreder. 

  Ambrosus (AMB) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Ambrosus (AMB) mevcut birçok büyük kripto para borsasında listelenmektedir. Bu borsalar üzerinden yatırımcıların al – sat işlemlerini gerçekleştirmeleri mümkündür. Ambrosus (AMB) listeleyen borsalardan bazıları şunlardır:

  • Binance
  • KuCoin
  • ProBit Global 
  • CoinDCX

  Ambrosus (AMB) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Analistlerin 2022 – 2023 yılı ve sonrasına dair Ambrosus (AMB) projesinden beklentileri ortaya çıktı. Piyasa beklentilerine göre kısa ve orta vadeli riskler devam ederken uzun vadede daha olumlu görünüm dikkat çekiyor. Uzmanların Ambrosus (AMB) hakkında fiyat hedefleri ve beklentileri ise şöyle:

  • Trading beast analistleri 2022 sonu için 0,04685 dolar ortalama hedefe sahiptir. 2023 yılında ise 0,039 – 0,065 dolar bandında en düşük ve en yüksek fiyat hedefleri belirlenmiştir. 3 yıl sonundaki tahmin ise 2025 yılı için 0,96 dolar olarak dikkat çekmektedir. 
  • Price Prediction uzmanlarının tahminleri 2022 yılı içi 0,010 dolar iken, 2023 yılı için bu tahmin 0,014 dolar olarak görülmektedir. Daha uzun vadede 2031 için ortalama hedef ise 0,31 dolar olmuştur. 
  • Digital Coin Price platformunda ise uzmanlar 2022 yılı için 0,045 dolar ortalama hedef beklentisine sahipken, 2023 yılı için 0,0788 dolar hedefi bulunmaktadır. 5 yıl sonunda ise fiyatı 0,17 dolar olarak görülmüştür. 

  Sonuç 

  Uzmanların genel olarak beklentileri yukarı yönlü olsa da ciddi bir risk potansiyeli görülmektedir. Bu risklerden piyasaların arındırılması halinde yatırımcısına getiri sağlama potansiyeli taşımaktadır. Uzun vadede umut vaat etse de kısa ve orta vade için yatırımcısının mutlaka temkinli olması gerekecektir. Ambrosus (AMB) projesi ise genel çerçevede sahip olduğu vizyon ve misyon ile umut vermektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle