Kriptopara

3 XYM Coin Yorumu, Fiyat Tahmini ve En İyi SYMBOL Yorumları

  Kurumsal transfer ihtiyaçları için geliştirilen XYM Coin fiyatı, düşüş trendini sonlandırma eğilimi göstermektedir. Analistlerin XYM Coin geleceğine yönelik beklentileri ve fiyat hedeflerine göz atmak isteyen okurlarımız için yazımızda tüm değerlendirmelere yer verdik.

  SYMBOL (XYM) Coin Nedir?

  Symbol işlem maliyetlerini ve karmaşayı azaltmak amacıyla geliştirilmiş, varlıkların oluşturulması, takası ve korunmasını güçlendirmek için veri akışını sağlayan kurumsal bir blok zincirdir. SYMBOL ağının yerel token’i olan XYM, blok zincir içinde temel değer aktarımını sağlayan mekanizmayı desteklemek için geliştirilen kripto para birimidir.

  SYMBOL Hangi Ülkeye Ait, Kurucuları Kim?

  Deneyimli lider isimler ile kurumsal kripto para uzmanlarından oluşan XEM geliştiricileri, blockchain teknolojisinin gelişimine destek olmak ve sağlıklı bir ekosistem büyümesini teşvik etmek amacıyla XYM Coin’i geliştirdi. Halka açık zincirlerin sunduğu şeffaflıktan yararlanmayı sağlayan SYMBOL blok zinciri, kullandığı kamu ve özel karma mimari ile pek çok benzersiz özelliğe sahiptir. SYMBOL ağı ve XYM Coin teknik detaylarına ulaşmak için https://docs.symbolplatform.com adresi üzerinden yayımlanan proje whitepaper’ını inceleyebilirsiniz.

  XYM Coin Nasıl Kullanılır?

  Kurumsal kullanıcıların gizli ve güvenli transferler yapmasına olanak tanımayan XYM Coin, Symbol platformuna ait cüzdan uygulaması kullanılarak düşük işlem ücretleri ve kısa sürelerde transfer ve barındırma hizmetlerinde kullanılır. XYM Coin ayrıca fiat para birimleri ile alınıp satılabilerek cüzdanlarda saklanabilir.

  XYM Coin Güvenli mi?

  XYM Coin kamu ve özel karma bir mimari kullanarak güvenlik beklentilerine tam karşılık vermeyi hedeflemektedir. Kurumsal alanda yapılacak transferlerin gizliliği yanında güvenliğini de sağlamayı başaran platform, XEM platformundan aldığı güçle daha kararlı ve güvenli bir alt yapıya kavuşmuştur.

  SYMBOL Coin Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  Symbol ilk kez 2021 yılının Mart ayında lanse edildi. En değerli kripto para sıralamasında CoinMarketCap maksimum arzı 8.999.999.999 adet XYM olarak sınırlandırılmıştır.

  XYM Coin Yorumları ve Geleceği

  Pek çok kripto para projesi aksine XYM Coin, kurumsal yatırımcıları hedef almaktadır. Kurumsal talepler doğrultusunda gelişimini sürdüren ağ, gizlilik ve güvenlik konusunda beklenen performansı yerine getirmeyi başarmaktadır. Ağın kurumsal yatırımcılar arasında yaygınlaşan kullanımı, bireysel yatırımcıların da pastadan pay almayı istemesine yol açmakta ve token’e yapılan yatırımlar her geçen gün artmaktadır. Güncel veriler ışığında SYMBOL Twitter hesabı 377 bin takipçiye sahiptir ve proje, 4.646 üyeye sahiptir. 

  Avantajları ve Dezavantajları

  XYM Coin sürekli olarak market hacmini artıran bir seyir izlemektedir. Kurumsal yatırımcıları hedef alması, projenin yüklü miktarda yatırımı kendisine çekme potansiyeli taşıdığını göstermektedir. Transfer işlemlerinde gizlilik, hız ve güvenlik beklentilerine karşılık verecek mimariye sahip olan token, XEM projesi artılarından da yararlanarak giderek yaygınlaşmayı sürdürmektedir.

  Fiyatının aşırı oynak olması, XYM Coin’de özellikle bireysel yatırımcıların risk öngörmelerini ve yeni yatırımlarda şüpheli yaklaşımlara yol açmaktadır. Kurumsal yatırımcıların artışı ile birlikte fiyat oynaklığının oturması beklenen proje, daha fazla bireysel yatırımcı çekme becerisi de elde edecektir.

  SYMBOL Coin Fiyat Tahmini

  SYMBOL geleceğine ilişkin olumlu beklentiler sektörün en çok takip edilen analistlerince de desteklenmiş ve paylaşılan fiyat hedeflerine yansımıştır. GOV Capital 2022 yılında 0,066 dolar hedef belirlediği token’de, 5 yıllık süreçte fiyat hedefini 0,291 dolar olarak açıklamaktadır. Wallet Investor 0,1015 dolar olarak paylaştığı 2022 yılı fiyat hedefi ile GOV Capital’i desteklemektedir. Price Prediction 0,055 dolar olarak paylaştığı XYM Coin fiyat hedefini, 2023 yılına gelindiğinde 0,081 dolara artırmaktadır.

  XYM Coin Nereden Alınır? Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Gate.io, KuCOin, Bybit ve HitBTC gibi XYM Coin listelenen kripto para borsalarında KYC bilgilerinizi kullanarak ücretsiz hesap oluşturun.
  • 2. Adım: Açılış işlemlerini gerçekleştirdiğiniz hesabınızın aktifleştirilmesi için güvenlik doğrulamalarını tamamlayın.
  • 3. Adım: Doğrulaması tamamlanan hesabınızla işlem yapabilmek için para transfer edin.
  • 4. Adım: Gönderdiğiniz bakiye tutarınca alım ve satım ekranını kullanarak XYM Coin alış emri girin.
  • 5. Adım: Gerçekleşen emir tutarında sahibi olduğunuz XYM token’i borsada ya da soğuk cüzdanda saklayabilirsiniz.

  Sonuç Olarak

  SYMBOL ağı transfer işlemlerinde sunduğu gizlilik, uygun fiyat ve yüksek hız artıları ile kurumsal yatırımcıların ilgisini çekme potansiyeli taşımaktadır. Ağın yerel token’i olan XYM Coin, ağın ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ve transfer işlemlerinde arzu edilen performansı yakalama görevini üstlenmiştir. Kurumsal yatırımcılar yanında bireysel yatırımcı çekme potansiyeline de sahip olan proje, gelecekte çok daha büyümeye adaydır. Uzmanlar, bu büyümeyle birlikte XYM Coin fiyatının da artış kaydedeceğini düşünmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle